14447 відвідувачів онлайн
5 922 21

Гройсман не повідомляв у СБУ про можливі провокації проти Кабміну, - Демчина

Гройсман не повідомляв у СБУ про можливі провокації проти Кабміну, - Демчина

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман не звертався до Служби безпеки України з інформацією про можливі провокації, які нібито готують силовики проти уряду.

Про це сказав заступник голови СБУ Павло Демчина в коментарі LB.ua, передає Цензор.НЕТ.

"Це я вчора прочитав, сам із преси дізнався. Він не звертався [в СБУ] з конкретними якимись питаннями, це я знаю. Усе, що було озвучено на Кабінеті Міністрів, - це загальні фрази. Силовиків у нас скільки структур?" - сказав Демчина.

Нагадаємо, прем'єр Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу заявив, що силові структури готують проти нього та інших членів уряду провокації.

"Я просив би, щоб мене персонально почули сьогодні всі ті, хто кришує нелегальний бізнес, контрабанду, нелегальний доступ товарів на українські ринки. Я наголошую, що вони носять сьогодні погони, вони є чинними представниками правоохоронної системи. Я знаю, що ви обговорюєте мої слова і мої позиції з цього приводу і мою непохитність. Я знаю, що ви готуєте провокації проти прем'єр-міністра, уряду і міністрів", - заявив він.

Топ коментарі
+8
https://www.facebook.com/dubinskyi?hc_ref=ARQ7UfjulETgCgUfIGoxI4H-dqRtNzIlYrNdus2IxIRszoRqvP83iWvSJTpWEmVEBVk&fref=nf Александр Дубинский

Тут Гройсман заявляет, что причастные к крышеванию контрабанды и нелегального бизнеса работники правоохранительных органов готовят против него провокации.
И он не врет!
Ведь контрабанда сейчас полностью подконтрольна самому Гройсману.

Который на правах частной собственности владеет ио председателя Госфиска Мирославом Проданом.
Поэтому единственное, что плохого могут сделать Гройсману контрабандисты - это перестать платить дань.
А перед выборами это действительно провокация!
показати весь коментар
14.06.2018 14:28 Відповісти
+4
гнойсман, бедняга, просто не знает как заявить о том, что воры обворовывают вора.
показати весь коментар
14.06.2018 14:30 Відповісти
+3
Грося-Грося... Всё-то ты знаешь, судя по последнему абзацу, этой новости. Твоя непреклонность(с). Да пшел бы ты, быстрее. Тока хрена, ты ж в обойме.
показати весь коментар
14.06.2018 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
провоцируют на правду
показати весь коментар
14.06.2018 14:27 Відповісти
гн о йс ма н тупица и позор укр аи ны
показати весь коментар
14.06.2018 14:40 Відповісти
ГРОСЯ назначь СТРЕЛКУ , перетри тему по поцански и не позорься .....................
показати весь коментар
15.06.2018 01:50 Відповісти
показати весь коментар
14.06.2018 14:30 Відповісти
Гройсман тормоз всех наших реформ и он должен уйти. Президенту Порошенко такой протухший кадр и даром не нужен.
показати весь коментар
14.06.2018 14:35 Відповісти
Не надо так громко завидовать кацапчик. Наш президент Порошенко рукопожатый во всем мире. А ваш ***** и в Северную Корею скоро не въедит.
показати весь коментар
14.06.2018 14:40 Відповісти
Гройсман не повідомляв у СБУ про можливі провокації проти Кабміну, - Демчина - Цензор.НЕТ 8369
показати весь коментар
14.06.2018 14:49 Відповісти
Ты пошляк!
показати весь коментар
14.06.2018 16:59 Відповісти
Грося-Грося... Всё-то ты знаешь, судя по последнему абзацу, этой новости. Твоя непреклонность(с). Да пшел бы ты, быстрее. Тока хрена, ты ж в обойме.
показати весь коментар
14.06.2018 14:35 Відповісти
Всему свое время... приходит тот момент когда и эта "обойма" будет выстреляна до "железки"...
показати весь коментар
14.06.2018 14:55 Відповісти
Так це Шльома просто переїв на ніч,от його і понесло з ранку - здавати друзів!!!
А коли відійшов одразуж і увімкнув задню
А так він цілком борець з корупцією і всьо такоє...
показати весь коментар
14.06.2018 14:57 Відповісти
У Гройсі часом не парик на голові. Десь я такий уже бачив.
Гройсман не повідомляв у СБУ про можливі провокації проти Кабміну, - Демчина - Цензор.НЕТ 4459
показати весь коментар
14.06.2018 15:00 Відповісти
Ну эти же возможные провокации против кабмина- не госизмена?Зачем сообщать в сбу? У сбу и так дел не в проворот: Сбу рассматривает список 60-ти в лупу, особенно тех, кто с адресом в ФБ, и жирненьким шрифтом. Вдруг, среди фамилий с конкретными днями рождения найдутся двойники-тройники? Работы у сбу сейчас много. Гройсман-молодец. Не сообщил в сбу о своих фобиях.
показати весь коментар
14.06.2018 15:05 Відповісти
А перед выборами это действительно провокация!
показати весь коментар
14.06.2018 15:29 Відповісти
всю контрабанду на Західних кордонах "кришує" сбу...... і митники справно їм платять немалу долю
показати весь коментар
14.06.2018 18:20 Відповісти
В.Гройсман так обтекаемо высказался, что поставил в неловкое положение все правоохранительные органы. В.Гройсман всегда врёт безбожно. Враньё - это образ его
жизни. Но тут он перехитрил сам себя. Теперь каждый правоохранительный орган будет
думать, Что В.Гройсмен имел ввиду именно его.
показати весь коментар
14.06.2018 16:03 Відповісти
гройман шнырей прибивает. вот и опасается диверсий с их стороны.
показати весь коментар
14.06.2018 16:50 Відповісти