4636 відвідувачів онлайн

Реалізація "плану Авакова" з деокупації Донбасу неможлива через Росію, - Клімкін

Реалізація "плану Авакова" з деокупації Донбасу неможлива через Росію, - Клімкін

Реалізація стратегії "малих кроків" з деокупації Донбасу, запропонована міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, поки неможлива через протидію Росії, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Я з Арсеном її вже коротко обговорював, оскільки, крім дружніх контактів, ми також сидимо поруч на засіданні Кабміну. Вважаю, що кожен має право пропонувати ідеї. Суспільна дискусія дуже важлива. Але ми повинні розуміти, що це має бути комплексне бачення того, що ми можемо і що ми повинні робити... Тактика малих кроків або середніх, або будь-яка інша - це важливо. Роль поліцейського компонента теж важлива, але найголовніше - розпочати деокупацію. Зараз Росія нам цього не дає", - сказав П.Клімкін.

Міністр додав, що Росії потрібні окуповані території для дестабілізації України.

"Усі мають чітко розуміти, що Росії, за визначенням, український Донбас не потрібен. Росії взагалі не потрібен Донбас, а потрібні окуповані території, щоб використовувати їх для дестабілізації всієї України, ніяк інакше", - наголосив П.Клімкін.

За його словами, Росія ставитиме прогрес щодо Донбасу в ширший контекст своїх відносин із Заходом. "Кроки щодо реальної деокупації можливі виключно як результат скоординованого тиску цивілізованого світу. І те, що я вже говорив: нам потрібна чітка стратегія, інакше Росія маніпулюватиме подальшим процесом, створюючи численні пастки", - резюмував глава зовнішньополітичного відомства України.

Топ коментарі
+7
представляете 1943.." Польщу освобождать нельзя из-за гитлера и Германии" )))
показати весь коментар
18.06.2018 16:46 Відповісти
+5
взять Берлин не удалось
потому что Гитлер был против
показати весь коментар
18.06.2018 16:40 Відповісти
+5
Ви контракт з ЗСУ уже підписали? В атаку хто піде?
показати весь коментар
18.06.2018 17:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да ты чё.
показати весь коментар
18.06.2018 16:39 Відповісти
представляете 1943.." Польщу освобождать нельзя из-за гитлера и Германии" )))
показати весь коментар
18.06.2018 16:46 Відповісти
если бы армия в 1943 была не 10млн, а к примеру 1 млн, то точно так бы и сказали - "нельзя из-за гитлера и Германии"
показати весь коментар
18.06.2018 16:59 Відповісти
Ви контракт з ЗСУ уже підписали? В атаку хто піде?
показати весь коментар
18.06.2018 17:10 Відповісти
Не задавай таких провокационных вопросов.

Истинный пламенный непорохобот (даже такой обосцаный сырой, как этот) держится подальше от протестов, войны, общественной деятельности и поближе к теплу, монитору и кухне.
показати весь коментар
18.06.2018 17:22 Відповісти
На противагу всі порохоботи на передовій грудьми на амбразурах лежать з сином Авакова на чолі
показати весь коментар
18.06.2018 17:37 Відповісти
Даже, если так, то посылать других подыхать, откосив и сидя на диване, и быть против того, чтобы других убивали тоже сидя на диване - это нифига не одно и то же.

Первый - это сцыкун провокатор. Второй - обычный нормальный ничем не примечательный человек.
показати весь коментар
18.06.2018 17:48 Відповісти
да это все ерунда, тут сам сын гаранта ж воевал:https://vesti-ukr.com/strana/204436-zhil-otdelno-okhranjali-20-cpetsnazovtsev-kak-cyn-poroshenko-cluzhil-v-ato
показати весь коментар
18.06.2018 17:48 Відповісти
Тебе ж есть, чем похвастаться по сравнению с ним?
показати весь коментар
18.06.2018 17:49 Відповісти
У хлопця вистачило дурі піти у воєнкомат і записатися добровольцем. Що робити батькові, якщо він президент?

Відпустити і хай іде на передову? А чи можна наражати на додаткову небезпеку тих, хто з ним служитиме? Адже всім, крім упоротих йулялохів, зрозуміло, що така В/Ч як магніт притягуватиме всіх ГРУшників та ФСБшників з усієї раші, бо ж мати такого полоненого дорогого коштує!
Змусити забрати заяву? Так журнашлюшки хай піднімуть, роздують шкандаль.
Тому відправили у артилерію, приставили до 120мм труби. І це правильно!
А ти де у цей час був? На Закарпатті ховався?
показати весь коментар
18.06.2018 18:29 Відповісти
Я для того старий.
Вважаю, що мандіти про те, як хто воював можа або той, хто воював сам, або той, чиї діти воювали. Тільки ці люди можуть, якщо хочуть вимагати загальної мобілізації та негайного наступу, за умови, що самі будуть у перших лавах.
показати весь коментар
18.06.2018 21:16 Відповісти
До каких пор народ будет СОДЕРЖАТЬ это ЧМО ???
показати весь коментар
18.06.2018 20:26 Відповісти
Та там с росией уже докалякано...😀
показати весь коментар
18.06.2018 16:39 Відповісти
взять Берлин не удалось
потому что Гитлер был против
показати весь коментар
18.06.2018 16:40 Відповісти
Зрадойоби вперёд!!!
показати весь коментар
18.06.2018 16:41 Відповісти
Цирк. Конферансье объявляет:
- Смертельный номер! Пэтро Повидлов будет есть гавно!
Выходит мужик в черном плаще, сапогах и т. д. Свет меркнет. Барабаны. Из-за кулис выносят накрытый крышкой горшок. Актер снимает крышку, заглядывает внутрь, морщится, закрывает крышку, отдает горшок и уходит за кулисы.
Конферансье:
- Пэтро Повидлов есть дерьмо не будет! там волос!
показати весь коментар
18.06.2018 16:54 Відповісти
план это что то на реальной основе а миражи называть планом находясь при этом на госслужбе ...
показати весь коментар
18.06.2018 16:42 Відповісти
Знаю,что Мечта есть у нашего Президента,через лет надцать-двадцать вступить в НАТО?
показати весь коментар
18.06.2018 16:47 Відповісти
Вы все уже кончайте план курить ,пишите чистуху и ждите суда а если нет то будете уничтожены ...
показати весь коментар
18.06.2018 16:43 Відповісти
Крымскую полицию сформировать значит можно а декомунизировать Донбасс почему то нельзя. И то и другое ведь на бумаге делается. Хотя финансирование нужно.
показати весь коментар
18.06.2018 16:44 Відповісти
...но ведь самое главное - начать деоккупацию. Сейчас Россия нам этого не дает", - сказал П.Климкин...

КлимкиннД... ты хоть сам себя слышишь???
Россия оккупировала Донецкую. Луганскую обл. для того что бы потом добровольно уйти???
Типа взять билет на проезд и назло кондуктору пойти пешком...
Эти "дипломаты" как дети малые.
показати весь коментар
18.06.2018 16:45 Відповісти
Злодій, що вкрав валізу без ручки, часто її кидає, особливо, якщо повязати можуть!
показати весь коментар
18.06.2018 17:38 Відповісти
ну а какже супер-пупер санкции, которые доканывают уже экономику раши?еще чуть чуть , там начнется голод, который спровоцирует ее(раши) распад...так что ты зраду не разгоняй, надо еще пару лет подождать, вернем и донбасс, и крым, и даже может кубань
показати весь коментар
18.06.2018 17:44 Відповісти
В окупантів Криму поїхав дах: змушують євреїв і мусульман молитися, щоб з'явилася вода

https://gazeta.ua/articles/krym/_v-okupantiv-krimu-poyihav-dah-zmushuyut-yevreyiv-i-musulman-molitisya-schob-zyavilasya-voda/842975#comments 1 https://gazeta.ua/articles/krym/_v-okupantiv-krimu-poyihav-dah-zmushuyut-yevreyiv-i-musulman-molitisya-schob-zyavilasya-voda/842975#comments Коментувати https://gazeta.ua/articles/krym/_bazhayete-vidpochiti-na-vijskovomu-poligoni-krimski-plyazhi-patrulyuyut-vinischuvachi/842896 "Бажаєте відпочити на військовому полігоні?" - кримські пляжі патрулюють винищувачі
"Євреям треба йти в синагогу, мусульманам - у мечеть, православним - до церкви. До перекриття Північно-Кримського каналу до 70 відсотків питного водопостачання ми забезпечували за рахунок дніпровської води. Порахуйте, ми залишаємося без цієї води п'ятий рік і живемо за рахунок своїх власних ресурсів. <...> На Водному конгресі в Москві вчені говорили про те, що шукатимуть тут воду підземну, надземну, опріснювальні установки ставити. Нехай роблять що завгодно, лише б була вода. Але це вже не в моїй компетенції. Щоб розуміли, нам дають вихідну воду, і ГУП робить її питною, а буде вихідна вода - ми її на питну перетворимо", - зазначив гендиректор "Води Криму".

В окупованому Криму вичерпався запас прісної води у Північнокримському каналі. 2014-го Україна перестала подавати https://gazeta.ua/articles/krym/_u-krimu-z-krana-teche-kolorova-ridina-i-vipadayut-vodorosti-podrobici/842152 дніпровську воду на окупований півострів. https://gazeta.ua/articles/krym/_v-okupantiv-krimu-poyihav-dah-zmushuyut-yevreyiv-i-musulman-molitisya-schob-zyavilasya-voda/842975
показати весь коментар
18.06.2018 16:46 Відповісти
Так,в Крыму,даже в лучшие времена воды на всех не хватало,особенно частникам на полив!
показати весь коментар
18.06.2018 16:52 Відповісти
Угу,у Гоблина всё получится,кроме Севастополя - весь Крым превратить в пустыню.
показати весь коментар
18.06.2018 16:54 Відповісти
как человек с таким пониманием геополитики и дипломатии вообще может такой пост занимать
показати весь коментар
18.06.2018 16:52 Відповісти
Н-да... Как говорится, было бы смешно...
Типа, - ща мы такие придем, шухер наведем! - Так там же ихтамнеты! - Чё, внатуре? *********************...
показати весь коментар
18.06.2018 16:54 Відповісти
Зато как звучит... "план Авакова"!...
показати весь коментар
18.06.2018 17:18 Відповісти
План сабакова ? А я думал,что он только орать и стаканы кидать может. За вышивание даже и не мечтал ))
показати весь коментар
18.06.2018 17:25 Відповісти
ну ты прямо план ватанов-рашистов пересказал чувствую, кто скоро отправится в баню денька на три
показати весь коментар
18.06.2018 17:41 Відповісти
дураки, дебилы,
показати весь коментар
18.06.2018 17:27 Відповісти
ну собственно нормальная такая отмазка зачем авакову надо было нести очевидную хренотень?или это он уже к выборам готовится каким то и пиарится в стиле пороха?
показати весь коментар
18.06.2018 17:40 Відповісти
Золоте слова... Если в Кабмине нет единства-какое развитие государства возможно! Классика (С) Л. Крылов "Когда в товарищах согласья нет, На лад их дело не пойдет, И выйдет из него не дело, только мука." Вот мучится только народ Украины! А они -на сейшелы, багамы...
показати весь коментар
18.06.2018 17:41 Відповісти
Сейчас Россия нам этого не дает



А что..? Собирается дать? скорее в её планы входит.. совсем иное
показати весь коментар
18.06.2018 18:52 Відповісти
деокупация малыми шагами запрещена минскими договорняками.
показати весь коментар
18.06.2018 20:12 Відповісти