9754 відвідувача онлайн
20 105 153

Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби, - Порошенко

Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко наголошує на необхідності здійснення певних кроків для відновлення престижу державної служби та подолання наявних недоліків

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Президент Петро Порошенко напередодні 100-річчя державної служби в Україні зустрівся з державними службовцями та вручив нагороди. "Чистота і прозорість є сьогодні і мають бути характеристиками державної служби. Наші цілі, завдання дуже складні. Ми зробили дуже багато, але те, що стоїть перед нами, аж ніяк не легше. Мені приємно констатувати, що ми маємо дуже потужну команду, яка здатна виконувати ці завдання, здатна відповідати на ці виклики", - зазначив Глава держави.

Він зауважив, що небагато держав можуть похвалитися історією державної служби, нагадавши, що цьогоріч відзначається 100-річчя державної служби в Україні – 1918 року гетьман Павло Скоропадський здійснив важливі установчі заходи, щоб заснувати славетний корпус державної служби України. Глава держави додав, що в тих керівників, які не приділяли належної уваги цьому питанню, держава була значно слабкішою.

Петро Порошенко наголосив, що Україна має сильний корпус держслужби. "Щасливий, що ми зробили висновки, і зараз в умовах гібридної війни, в умовах агресії РФ, коли використовуються найсучасніші технології, щоб підірвати єдність зсередини, їм це не вдається. І потужним цементуючим фактором є державні службовці", - наголосив Петро Порошенко.

Він нагадав, що Закон про державну службу, який був створений із залученням досвіду багатьох держав, включав, зокрема значне скорочення кількості державних службовців. За словами Президента, з 2015 року скорочення відбулося майже на 20%. "Прозорість роботи державної служби і виведення на світло рівня доходів", - також додав Глава держави.

Президент наголосив на необхідності зробити все можливе для відновлення престижу державної служби. "Прозорість конкурсів, незалежне оцінювання є потужним стимулом того, щоб державні службовці розвивалися", - зауважив він.

Водночас Глава держави зауважив, що є недоліки і потреба в удосконаленні служби. "Ми повинні забезпечувати відповідні "ліфти" у державній службі. І від начальника відділу, від начальника управління, від начальника департаменту має більше залежати", - зазначив Президент, додавши, що якщо людина себе добре зарекомендувала, то вона повинна мати можливості для розвитку.

"Те, що на державну службу приходить талановита молодь, яка не лякається заповнювати електронні декларації, думаю, також є вдалою характеристикою того, що це є рух уперед", - наголосив Петро Порошенко. Він підкреслив, що не можна зупинятися на досягнутому. Зокрема, було обговорено удосконалення роботи Національної академії державного управління при Президенті України із застосуванням іноземного досвіду, зокрема Франції.

Президент привітав державних службовців зі святом: "Я приїхав сьогодні… не давати повчань чи вказівок, бо сьогодні свято. Я приїхав чітко продемонструвати, що ми з вами єдина команда - єдина команда державників, які мають і роблять надзвичайно важливу для держави справу". Петро Порошенко зауважив, що сьогодні депутати Верховної Ради ухвалили важливі Закони про національну безпеку та валюту, а також Закон щодо запуску створення антикорупційного суду.

Глава держави зазначив, що в часи, коли він працював міністром закордонних справ, держслужбовці дотримувалися правила трьох "П" - порядність, патріотизм і професіоналізм. "Мені приємно, що ці три "П" точно характеризують і державну службу України. Я щиро вам дякую за те, що кожен з вас присвятив себе служінню державі в ці дуже непрості часи. Я вітаю вас зі сторіччям державної служби України. І я переконаний, що з такою потужною армією державних службовців ми з вами точно переможемо", - наголосив він.

Топ коментарі
+31
Да,как чистота воды на мальдивских островах ....
показати весь коментар
21.06.2018 20:53 Відповісти
+24
Какой-то умный человек ,он петю тролит безбожно,выставляет его идиотом а мальдивский думает ,что всё в порядке ,ну типичный ГОЛЫЙ КОРОЛЬ ....
показати весь коментар
21.06.2018 20:57 Відповісти
+24
Чистота и прозрачность должны быть характеристиками государственной службы, - Порошенко

Чистота и прозрачность должны быть характеристиками государственной службы, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1544
показати весь коментар
21.06.2018 21:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ну так порошенка на передовую на волохопете буит ездить ?
а так в ночное видение будет сепаров вычислять
показати весь коментар
22.06.2018 06:52 Відповісти
и кроме того наличие халадильного отсека позволит хранить
трупы врагов которые выскакивают под колёса
показати весь коментар
22.06.2018 06:53 Відповісти
Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби, - Порошенко - Цензор.НЕТ 551
показати весь коментар
21.06.2018 21:24 Відповісти
бо барани за місця на парковці стріляються
показати весь коментар
21.06.2018 21:32 Відповісти
Нойнец - сторонник русского мира:
https://podrobnosti.mk.ua/2016/07/15/piarschik-glavy-nikolaevskoy-bpp-aleksandr-noynec-okazalsya-storonnikom-russkogo-mira.html
показати весь коментар
21.06.2018 21:34 Відповісти
а нашо ти прикидаєшся рядовою форумчанкою? по приколу?
показати весь коментар
21.06.2018 21:56 Відповісти
вор что то за чистоту и прозрачность втирает....
показати весь коментар
21.06.2018 21:24 Відповісти
Вірю Петру Олексійовичу! Дивлюсь на його щиро вгодоване маланське €б@ло - і рука сама тягнеться за булютєнєм... тьфу, тобто за сокирою.
показати весь коментар
21.06.2018 21:26 Відповісти
Врет мастерски,регулярно с вдохновением - хуцпа высокого класса.
показати весь коментар
21.06.2018 21:26 Відповісти
Хуцпа то как раз голимая...
показати весь коментар
22.06.2018 04:11 Відповісти
Циничными рождаются или становятся?
показати весь коментар
21.06.2018 21:27 Відповісти
Все таки становятся
показати весь коментар
21.06.2018 21:29 Відповісти
Глава государства отметил, что во времена, когда он работал Министром иностранных дел, госслужащие придерживались правила трех "П" (с)
Ну, две "П" у него точно есть. Правда, в инициалах.
показати весь коментар
21.06.2018 21:33 Відповісти
[censored] [censored] [censored]
показати весь коментар
21.06.2018 21:36 Відповісти
Демократія та свобода слова від бутусиків та щіколадного інфосміття: всі дописи, які їх не влаштовують, банально труться. Які ж ви ніцні *********)
показати весь коментар
21.06.2018 21:38 Відповісти
Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби, - Порошенко - Цензор.НЕТ 4725
показати весь коментар
21.06.2018 21:39 Відповісти
Мощная команда,мощно повысила пенсии на 2 бакса куме
-Так.И це только за один день
показати весь коментар
21.06.2018 21:46 Відповісти
Кстати, возможно, что эта заява от труженика-госслужащего.
Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2474
показати весь коментар
21.06.2018 21:48 Відповісти
Да да.Жизнь блатная не из лёгких.До пенсии можно не дотянуть
показати весь коментар
21.06.2018 22:00 Відповісти
Перед публікацією Panama Papers юристи Порошенка намагались вивести його з акціонерів компанії.
показати весь коментар
21.06.2018 22:00 Відповісти
https://hromadske.ua/posts/pidozriuvanyi-v-otrymanni-khabara-zaporizkyi-chynovnyk-vyishov-pid-zastavu-ta-vtik-do-krymu-prokuratura Підозрюваний в отриманні хабара запорізький чиновник вийшов під заставу та втік до Криму - прокуратура Я ГОВОРИЛ ЧТО ВСЕ КОРРУПЦИОНЕРЫ ПОТЕНЦИАЛЬНЫЕ ПРЕДАТЕЛИ И их нужно по закону военного времени отстреливать,а семь отправлять в выселку в Запорожскую степь. Ну конфискация до третьего колена всего выводка.
показати весь коментар
21.06.2018 22:03 Відповісти
Трудящиеся задают вопросы,
Бывают ли ошибки, перекосы?
Отвечу: кое-где ещё бывают...
Но пролетариат не унывает...
показати весь коментар
21.06.2018 22:15 Відповісти
В Румынии, в отличие от Украины, власть долго не базикает про чистоту и прозрачность, а действует - сегодня 3,5 года тюрьмы за коррупцию, злоупотребление властью получил коррупционер №1, лидер правящей партии PSD Ливиу Драгня.
Его осуждению предшествовали многочисленные митинги по всей стране, тк местная мафия всеми силами пыталась воспрепятстовать посадке мафиозо и других крупных гос чиновников.
Но в борьбе с коррупцией президент страны Иоганнис всегда был с народом, всячески поддерживал деятельность Департамента антикоррупции и прокурора-шефа DNA Лауры Кевеши и сам лично принимал участие в уличных акциях.
Это дом Президента Румынии Клауса Иоханниса в г. Сибиу, мэром которого он был до избрания президентом.
А в Бухаресте у него ведомственное временное казённое жильё.
А это люди пришли поблагодарить президента за работу.
Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби, - Порошенко - Цензор.НЕТ 4548
показати весь коментар
21.06.2018 22:33 Відповісти
Вдохновленные крупной победой над коррупционером №1 румыны вышли на улицу праздновать, а заодно и требовать отставка правительства левых популистов, которое является тормозом в борьбе с корруцпией.
Манифестации прошли не только в Будапеште, но и во всех крупных городах страны.
При этом румыны полностью поддерживают работу Антикоррцпционного департамента во главе с прокуроро-шефом DNA Лаурой Кевеши.
Кевеши выдвинула требование к депутатскому корпусу проголосовать снятие депутатской неприкосновенности.
Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2164
показати весь коментар
21.06.2018 22:44 Відповісти
Bucharest, of course.
показати весь коментар
21.06.2018 23:10 Відповісти
Bucharest now.

протестанты требуют отставки правительства и досрочных выборов в парламент, спикер которого Ливиу Драгня осужден Высшим судом за коррупцию на 3, 5 года.
В случае невыполнения их требований люди грозятся сделать акцию бессрочной.
с мафией можно бороться только так - давить массово и постоянно. а не слушать их сладкие брехни молча в стойле.
Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9646
показати весь коментар
21.06.2018 23:58 Відповісти
Sorry, Bucharest.
București
показати весь коментар
22.06.2018 00:03 Відповісти
Дела барыги громче всех его пустословий
показати весь коментар
21.06.2018 22:47 Відповісти
Грязи кусок мерзавец и подлец
показати весь коментар
21.06.2018 22:58 Відповісти
Эрих Хартман! Это слишком, перебор. Дошло до оскорблений. Нарушены правила форума не оскорблять. Забанить!
показати весь коментар
22.06.2018 07:33 Відповісти
Те, що люди змушені вислуховати нікчемні теревені моральних виродків про моральні чесноти вже є не просто знущанням над ними, а є діями, які треба кваліфікувати, як психічні тортури по відношенню до беззахисних жертв.
показати весь коментар
21.06.2018 23:04 Відповісти
Таке відчуття,що Петро 5 спить і йому сниться!!!

Президент Петро Порошенко напередодні 100-річчя державної служби в Україні зустрівся з державними службовцями та вручив нагороди. "Чистота і прозорість є сьогодні і мають бути характеристиками державної служби. Наші цілі, завдання дуже складні. Ми зробили дуже багато, але те, що стоїть перед нами, аж ніяк не легше. Мені приємно констатувати, що ми маємо дуже потужну команду, яка здатна виконувати ці завдання, здатна відповідати на ці виклики"Джерело: https://censor.net/n3072848
показати весь коментар
21.06.2018 23:45 Відповісти
показати весь коментар
21.06.2018 23:48 Відповісти
Не верю!
показати весь коментар
22.06.2018 00:41 Відповісти
щя одмэн с минстэцьком вас переубедит
показати весь коментар
22.06.2018 06:58 Відповісти
НАТО вам ****** в ЖОПУ. ..,осенью в Украине будут масштабные учения НАТО "Чистое Небо" с привлечением боевой авиации США
показати весь коментар
22.06.2018 00:44 Відповісти
В Евпатории прозрачно сгорел пансионат "Арсенал",а на Закрытом химическом предприятии в Иркутской области Усолье-Сибирском утечка неизвестного Химического вещества...ПРОЗРАЧНО...
показати весь коментар
22.06.2018 00:48 Відповісти
Сенатор, при моем глубочайшем уважении, вы бы еще иногда и ссылки постили откуда черпаете инфомацию...
многим бы злым ртам ихние отверстия, ну те де зубы, и позакрывали бы....
показати весь коментар
22.06.2018 00:58 Відповісти
Інструкцію по використанню ОФШОРІВ чому викреслили?
показати весь коментар
22.06.2018 03:25 Відповісти
Тю.. то пєтя до прибиральниць звертався і не даремно - вікна в АП блищать і підлога вимита. А Ви про щось іньше подумали. То це даремно...
показати весь коментар
22.06.2018 04:17 Відповісти
порошенкин приехал ... и уехал
не так давно гидрант ПРИЕХАЛ в вуз нахлобучивать студентов
однако после первого вопроса от оных УЕХАЛ
с тех пор он предпочитает аудиторию
состоящую из прикормленных особей
показати весь коментар
22.06.2018 07:03 Відповісти
Ржу не могу!
показати весь коментар
22.06.2018 07:31 Відповісти
Нерон говорил про себя - ,,Какой Великий Актёр погибает !!!,,
показати весь коментар
22.06.2018 08:09 Відповісти
Дежавю какое-то, похожие предвыборные сказки были и четыре года назад
показати весь коментар
22.06.2018 10:37 Відповісти
Чистота и прозрачность, должны подразумевать панамские офшоры, бизнес в Рашке, плёнки Онищенко..Усё наверх...
показати весь коментар
22.06.2018 11:30 Відповісти
DW: У семьи Жебривского проблемы с прозрачностью бизнеса за рубежом
показати весь коментар
22.06.2018 11:30 Відповісти
Эти честные глаза Ну и как такому не поверить?
показати весь коментар
22.06.2018 11:36 Відповісти
люди, а король-то - голый!)))))))))))))
показати весь коментар
22.06.2018 11:37 Відповісти
Сторінка 2 з 2