8918 відвідувачів онлайн
7 952 32

Прем'єр-міністр Моравецький знову розповідає про "біженців з України" в Польщі

Прем'єр-міністр Моравецький знову розповідає про "біженців з України" в Польщі

За словами глави польського уряду Матеуша Моравецького, Польща прийняла у себе велику кількість біженців із Чечні, Середньої Азії та України, знижуючи таким чином міграційну напруга у Східній Європі.

Про це він заявив під час прес-конференції в четвер у Будапешті після завершення переговорів у форматі "Вишеградська група + Австрія", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Польща відіграє роль (у зниженні міграційної напруги на сході Європи), про що я говорив також із канцлером Меркель, яка позитивно сприйняла те, що ми робимо на східному фланзі. Я підкреслив, що в нас перебуває 25 тис. чеченців, перебувають біженці з Азії - із Узбекистану, Туркменістану, з інших країн Середньої Азії і, звичайно, біженці, які знайшли в нас притулок зі східної України без даху над головою у зв'язку з війною, російською агресією в Україні", - сказав Моравецький.

Він зазначив, що є певна різниця між країнами сходу і півдня Європи, і висловив задоволення з приводу того, що країни "Вишеградської групи" мають схожі погляди на міграційну політику в Європі.

У Польщі зараз перебуває близько мільйона українських трудових мігрантів. За даними Управління з питань іноземців Польщі, з 2014 року до сьогодні статус політичного біженця в Польщі отримали 74 громадянина України, а додатковий захист на території РП - загалом 212 українців. Як зазначається, на кінець лютого цього року соціальну допомогу від Управління з питань іноземців Польщі отримував загалом 731 громадянин України.

Топ коментарі
+14
Ну смотря что понимать под словом "беженцы". Беженцы убегают от войны, а те кто убегают от потужных реформ одного "эффективного менеджера" - скорее обычные заробитчане.
показати весь коментар
21.06.2018 21:58 Відповісти
+14
"статус политического беженца в Польше получили 74 гражданина Украины" - вот конкретная цифра, отражающая реальное положение дел и не нужно словоблудия о том, что Польша приняла у себя большое количество беженцев из Украины.
показати весь коментар
21.06.2018 22:11 Відповісти
+9
Он беженцев с трудовыми мигрантами попутал, которые в большинстве случаев возвращаются домой.
показати весь коментар
21.06.2018 22:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дякую за слова про російську агресію
показати весь коментар
21.06.2018 21:57 Відповісти
Ну смотря что понимать под словом "беженцы". Беженцы убегают от войны, а те кто убегают от потужных реформ одного "эффективного менеджера" - скорее обычные заробитчане.
показати весь коментар
21.06.2018 21:58 Відповісти
ти про заХарю чи пацючника?
показати весь коментар
21.06.2018 21:59 Відповісти
https://censor.net/user/356595

скорее обычные заробитчане...

Нажаль. ми звичайні батраки шоколадних реформаторів...і не тіште себе ілюзіями.
що Ви не працюєте на бариг. це ілюзія... вони нас мають. зараз. скрізь де це лише можливо.
Прем'єр-міністр Моравецький знову розповідає про "біженців з України" в Польщі - Цензор.НЕТ 564
показати весь коментар
21.06.2018 23:39 Відповісти
Alex - тебя имеют постоянно с утра до вечера и ночью твои кураторы из *********
показати весь коментар
22.06.2018 00:32 Відповісти
Так самокритично
показати весь коментар
22.06.2018 00:56 Відповісти
и правильно пусть убегают - нам зарплаты больше будет .. уже не все так печально, не дай бог заробитчане вернутся - вон данбасята на пару с таджиками зарплаты сибиряками сбили прилично
показати весь коментар
22.06.2018 03:06 Відповісти
от этих "беженцев" с восточной Украины вы связь с войной прочувствуете чуть позже...
показати весь коментар
21.06.2018 21:59 Відповісти
А чому тут мовчить Клімкін ?
показати весь коментар
21.06.2018 22:03 Відповісти
Он беженцев с трудовыми мигрантами попутал, которые в большинстве случаев возвращаются домой.
показати весь коментар
21.06.2018 22:04 Відповісти
+100500! Вірю, що настане той час, коли отакі "благодєтєлі" будуть самі свою полуницю збирати...
показати весь коментар
21.06.2018 22:08 Відповісти
Нічого він не плутає.
показати весь коментар
21.06.2018 22:11 Відповісти
Він не поплутав. Це спеціально, щоб толерасти з ЄС не діставали з квотами на чорножопих "біженців" (насправді - бойовиків, котрі чекатимуть часу Х). Правильна поведінка України - ігнор.
показати весь коментар
22.06.2018 10:54 Відповісти
"статус политического беженца в Польше получили 74 гражданина Украины" - вот конкретная цифра, отражающая реальное положение дел и не нужно словоблудия о том, что Польша приняла у себя большое количество беженцев из Украины.
показати весь коментар
21.06.2018 22:11 Відповісти
знайдуться такі , що цьому повірять ... Моравецький одразу вбиває 2-х зайців - і полякам плюс (вон ж "біженців" приймають) і Україні мінус - який інвестор буде вкладати гроші у воюючу країну , з якої масово тікають біженці ?
Вчися , Клімкін !
показати весь коментар
21.06.2018 22:19 Відповісти
Ляхи будуть розповідатите,що їм вигідно розповідати.Не більше.
показати весь коментар
21.06.2018 22:14 Відповісти
90-95%% громадян України в Польщі є економічними біженцями. Ца абсолютна правда.
показати весь коментар
21.06.2018 22:18 Відповісти
мігранти вони.

Економічним біженцям не надається статусу біженця, як також його не надається https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%B0%D1%82 солдатам та особам, що здійснили https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD військовий злочин або https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8_%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0 злочин проти людства чи інший важкий злочин неполітичного характеру.
Економічні мігранти!
показати весь коментар
21.06.2018 22:30 Відповісти
ну ти ще й політичний....колаборантик....ану "зморозь" ще якусь х..ню про ОУН УПА
показати весь коментар
21.06.2018 22:33 Відповісти
Напевно 100% громадян Польщі в Німеччині та Шотландії теж економічні біженці?
показати весь коментар
22.06.2018 06:15 Відповісти
Пусть едут куда хотят
показати весь коментар
21.06.2018 23:21 Відповісти
Просто поляки 1) если и не выторговывают себе дополнительное финансирование от ЕС за приём беженцев, то хотя бы представляют себя такими вот отягощёнными приёмом беженцев, и 2) надеются этой песней снизить шансы что им будут навязывать беженцев с Ближнего Востока. Так что это вполне ожидаемая позиция Польши.
показати весь коментар
21.06.2018 23:31 Відповісти
Звісно,пан Моравецький не згадав про сотні тисяч біженців з Польщі до Британії,Німеччини,скандинавії.
показати весь коментар
22.06.2018 06:11 Відповісти
Муд_ло ...
показати весь коментар
22.06.2018 07:47 Відповісти
"у нас пребывают 25 тыс. чеченцев<...>
На конец февраля текущего года социальную помощь от Управления по вопросам иностранцев Польши получал в целом 731 гражданин Украины." Источник: https://censor.net/n3072856

Занимательная арифметика
713 + 25 тысяч будет 25713, из которых 713 украинцев составляют - барабанная дробь - меньше 3% (а именно 2.77%)!

Прямо стесняюсь спросить, а вот эти вот 25 тысяч чеченов - это все политические беженцы?
И все они тоже получают социальную помощь от "Управления по вопросам иностранцев Польши"?
показати весь коментар
22.06.2018 07:56 Відповісти
Путать работяших украинцев в Польше в "чеченами", это тоже самое, что путать в германии работящих турок с североафриканскими беженцами
показати весь коментар
22.06.2018 08:00 Відповісти
Всё правильно он сказал . Моему сыну поляки уже предложили остаться навсегда . Но он думает .
показати весь коментар
22.06.2018 08:05 Відповісти
Ну сказав, і що? Яке має відношення до України діалог Польщі з партнерами по ЄС?
показати весь коментар
22.06.2018 08:24 Відповісти