10 млн українців підписали декларації з лікарями, - Супрун

Про це в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"10 мільйонів українців обрали своїх лікарів! Це передусім мешканці тих областей, міст та сіл, які добре підготувалися до трансформації системи охорони здоров’я. Області-чемпіони кампанії - які обирали лікарів найактивніше - це Вінницька, Полтавська, Харківська, Чернівецька та Житомирська. Утім, кампанія рухається нерівномірно. Перебуваючи в однакових умовах разом з іншими регіонами, Сумська, Закарпатська, Черкаська, та Одеська області дуже відстають. До 2019 року всі державні чи комунальні медзаклади первинки мають перейти на нову модель фінансування, а отже, піднятися до нових стандартів надання послуг", - написала Супрун.
Топ коментарі
+10 Alik
показати весь коментар
27.06.2018 08:49 Відповісти Посилання +8 Ринат Амедов
показати весь коментар
27.06.2018 08:47 Відповісти Посилання +7 Странник Виртуальный
показати весь коментар
27.06.2018 09:27 Відповісти Посилання 