12021 відвідувач онлайн
20 660 106

10 млн українців підписали декларації з лікарями, - Супрун

Про це в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"10 мільйонів українців обрали своїх лікарів! Це передусім мешканці тих областей, міст та сіл, які добре підготувалися до трансформації системи охорони здоров’я. Області-чемпіони кампанії - які обирали лікарів найактивніше - це Вінницька, Полтавська, Харківська, Чернівецька та Житомирська. Утім, кампанія рухається нерівномірно. Перебуваючи в однакових умовах разом з іншими регіонами, Сумська, Закарпатська, Черкаська, та Одеська області дуже відстають. До 2019 року всі державні чи комунальні медзаклади первинки мають перейти на нову модель фінансування, а отже, піднятися до нових стандартів надання послуг", - написала Супрун.

10 млн українців підписали декларації з лікарями, - Супрун 01

Топ коментарі
+10
Среди моих знакомых нет подписавших декларацию...
показати весь коментар
27.06.2018 08:49 Відповісти
+8
Супрун тебе только в ОБСЕ идти счетоводом, больше ты ни на что не годишься.
показати весь коментар
27.06.2018 08:47 Відповісти
+7
Многим просто похер эта реформа. Люди уже привыкли решать свои проблемы самостоятельно через взятки врачам и оплату частных клиник. Теперь мадам Супрун просто это хочет узаконить. Т.е. для конечного потребителя медицинских услуг оплата оных станет официальной даже в государственной медицине. Вот собственно и все, что простому украинцу нужно знать. Плюс добавочно открывается нехилая кормушка для чиновников от медицины в виде контролируемых денежных потоков из бюджета. Для украинца в лучшую сторону нихрена не изменится. В худшую собственно тоже, хотя.... Не думаю что так называемые "благодарности" перестанут врачам давать.
показати весь коментар
27.06.2018 09:27 Відповісти

Завантаження...