9330 відвідувачів онлайн
53 248 362

ВМС України отримають десантно-штурмові катери типу "Кентавр", - Воронченко

ВМС України отримають десантно-штурмові катери типу

Командувач українських Військово-морських сил Ігор Воронченко повідомив, що флот Військово-морських сил України отримає десантно-штурмові катери великої місткості.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"На підході десантно-штурмові катери типу "Кентавр". Були певні проблеми з обладнанням, але вони вирішені - агрегати, яких не вистачало, вже на суднобудівному заводі "Кузня на Рибальському". Незабаром два "Кентаври" будуть спущені на воду. Вдалі, вважаю, катери, їхні окремі характеристики перевищують аналогічні "Раптор", якими озброєний російський ВМФ", - зазначив віце-адмірал.

За словами Воронченка, "Кентаври" більш маневрені та швидкісні, ніж російські "Раптор", мають велику місткість - до 31 особи, і можуть вміщати взвод морської піхоти.

Топ коментарі
+19
Зараз деякі зрадоботи почнуть носити жбанами лайно.
показати весь коментар
01.07.2018 16:31 Відповісти
+14
ты уже всех опередил рошеновский пионэр
показати весь коментар
01.07.2018 16:33 Відповісти
+14
ВМС України отримають десантно-штурмові катери типу "Кентавр", - Воронченко - Цензор.НЕТ 2681
показати весь коментар
01.07.2018 16:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Кому нам ..?
Ти під яким прарорцем пишеш ?
показати весь коментар
01.07.2018 17:25 Відповісти
тебе мой украинский паспорт показать?
показати весь коментар
01.07.2018 17:36 Відповісти
Нє, не треба. Тут більшість інкогніто. Рекомендую так і залишити.
показати весь коментар
01.07.2018 17:44 Відповісти
сбежал я временно от "реформаторов" - жить ведь как то надо.
показати весь коментар
01.07.2018 18:07 Відповісти
Я живу... Більшість нашіх родичів живуть ...
Так, деякі виїхали ...
показати весь коментар
01.07.2018 18:38 Відповісти
У Берегов США подохла секретнейшая подлодка ССра дохляка..Амертиканцы сумели её поднять с большой глубины в тайне от ССРа... Совки КУРСК не согли поднять со 100 метров ПОЗОРИЩЕ пля Дяржава сраная..
показати весь коментар
01.07.2018 17:33 Відповісти
КацаПсины отомстите США,постройте 20 подлодок КУРСК
показати весь коментар
01.07.2018 17:37 Відповісти
і всі затопіть
показати весь коментар
01.07.2018 18:59 Відповісти
Линкор "Новороссийск" в Крыму потопили проще пареной Репы в 1955 году...граната и запал с чекой
показати весь коментар
01.07.2018 17:42 Відповісти
"...граната и запал с чекой"

А без буває ?
показати весь коментар
01.07.2018 17:45 Відповісти
Бувае Финский Коктейль МОЛОТОВА....
показати весь коментар
01.07.2018 17:48 Відповісти
"...Финский Коктейль МОЛОТОВА..."

Це якийсь різновид ??
показати весь коментар
01.07.2018 18:40 Відповісти
Почитав коменти доморощених "стратегів".
Карочє, висновок такий - хочуть за 3 роки з десяток новітніх корветів, штук 20 ракетних катерів, штук 50 морських патрульних кораблів, підводних човнів можна штук 10-15, 3-5 вертольтоносців. Ну і один авіносець. Можна "міні" - для затравки.
показати весь коментар
01.07.2018 17:42 Відповісти
надо же.... только ленкузня работает..... больше заводов нет..... у пети )))
показати весь коментар
01.07.2018 17:49 Відповісти
а в тебе є?
показати весь коментар
01.07.2018 19:00 Відповісти
Как КацаПсины Финляндию брали в 1939 году...Ютьюб для стратегов Дохлого ССра...
показати весь коментар
01.07.2018 17:51 Відповісти
Опана. А річкові броньовані катери "Гюрза" за 18млн. долл. що, вже не підходять? На металобрухт їх? Стали токсичними для президентської "Ленінської Кузні"?
показати весь коментар
01.07.2018 17:53 Відповісти
РАБссия не выиграла ни одной войны за 500 лет от Рождества Христового...
показати весь коментар
01.07.2018 17:53 Відповісти
ЦУсимское сражение эталон.Японцы затопили Два Флота сЦаря Николашки
показати весь коментар
01.07.2018 17:55 Відповісти
Рюцка-турецкая война 1853-56 гг...РАБссия просрала Туркам всё что можно и нельзя в Крыму
показати весь коментар
01.07.2018 18:01 Відповісти
И хороших торпед побольше.
показати весь коментар
01.07.2018 18:07 Відповісти
ВМС України отримають десантно-штурмові катери типу "Кентавр", - Воронченко - Цензор.НЕТ 1109
показати весь коментар
01.07.2018 18:11 Відповісти
флот - не самый сильный у нас
но моряки - были есть и будут!!!!
главное кацапа убивать
показати весь коментар
01.07.2018 18:18 Відповісти
Катери оснащені зброєю, вогневої потужності якого достатньо для знищення окремих маломірних цілей противника. У теперішній час лютий ворог окупант нашої рідної суверенної української землі Криму і Донбасу це проклята фашистська ********* параші. А як тоді бути з із середніми і більшемірними цілями цього кривавого противника з його окупаційним контингентом кораблів ЧМФР, як їх успішно знищувати?
показати весь коментар
01.07.2018 18:26 Відповісти
ракетами
показати весь коментар
01.07.2018 19:01 Відповісти
Нужны небольшие двухместные гибриды экранопланов-субмарин (малой глубины погружения до 30-50 м) несущие ракеты или торпеды (не менее 2-х шт.). Это вполне реальный проект (уже не фантастика), эффективность их будет лучше любых катеров и субмарин, при сравнительно небольшой стоимости и эксплуатационных работ.
показати весь коментар
01.07.2018 18:27 Відповісти
Не-не, только катера "РОЖЕН"... Или "РОШЕН".
показати весь коментар
01.07.2018 18:40 Відповісти
Кльово мабуть десантуватись на берег взводом і опинитись без броні, минометів і т.п....
показати весь коментар
01.07.2018 19:38 Відповісти
Може до нього гусениці прикрутити?😁😉
показати весь коментар
01.07.2018 19:39 Відповісти
" Спасение рядового Райана " , начало фильма.
показати весь коментар
01.07.2018 20:10 Відповісти
... Нужны ударные Ракетные катера,вооружённые крылатыми ракетами,а не корыта с вооружением БТР...Это и есть "москитный "флот.
показати весь коментар
01.07.2018 20:19 Відповісти
А когда Украина получит ядерные ракеты?
показати весь коментар
01.07.2018 20:23 Відповісти
навіщо? Ви скоро з голодухи подохнете ми й заберемо, те що китайці не встигнуть...
показати весь коментар
01.07.2018 21:18 Відповісти
Кто это вы? Я с Украины вообще то. Навiщо Украине ракеты? Только кацап мог спросить.
показати весь коментар
01.07.2018 22:51 Відповісти
Ядерні, і що ви би їх застосували? А якщо ні ош на кой за них платити? Краще мати звичайну балістичну яка здатна вразити будь яку АЕС в РФ.
показати весь коментар
01.07.2018 23:59 Відповісти
"Ядерні, і що ви би їх застосували?" А почему нет? Если Кацапстан решит захватить Украину,то застосували. Или не будет Украины,выбирать нам.
показати весь коментар
02.07.2018 09:24 Відповісти
Китайці тобі і крихти не дадуть - рабовласники вони такі, заощадливі))
показати весь коментар
02.07.2018 01:47 Відповісти
На підтвердження того, що писав раніше:
Ведущее украинское предприятие в области проектирования новых и модернизации действующих кораблей - Николаевское государственное предприятие "Исследовательско-проектный центр кораблестроения" - защитило технический проект с шифром "Кентавр", сообщило агентство http://www.defense-ua.com/rus/ Defence Express .

а тендер виграла і будує Ленінська Кузня...
показати весь коментар
01.07.2018 21:17 Відповісти
просте запитання. Вони нам потрібні на Азовському морі, а як ми їх туди доправимо? ЧИ хтось вірить, що кацапи їх пропустять?
показати весь коментар
01.07.2018 21:23 Відповісти
Ну не скажіть, з осадкою 1 м, саме те, що треба
показати весь коментар
02.07.2018 00:01 Відповісти
На трейлере перевезут или ж/д платформе
показати весь коментар
01.07.2018 23:38 Відповісти
А влізе?
показати весь коментар
02.07.2018 00:00 Відповісти
Десантный катер на 31 человек в количестве двух штук.
Вот просто интересно ТЕОРЕТИЧЕСКИ а что такое Петя собрался штурмовать аж 62 человеками? И какие малоразмерные цели ими уничтожать?

Напоминает анекдот про собрание колхоза, где все было очень плохо, скотник предложил построить и запустить воздушный шар. Ему а зачем, а он А НАФИГ ОН НАМ НУЖЕН!
показати весь коментар
01.07.2018 22:18 Відповісти
Например, высадить десант между Безыменным и Новоазовском. При наступательной операции.
показати весь коментар
01.07.2018 22:52 Відповісти
Минские договорняки нарушать предлагаешь? И не дороговато ли для одного сомнительного десанта.
показати весь коментар
01.07.2018 23:35 Відповісти
Да ну, выдумаете такое. Петя у нас президент мира.

Да и высадка десанта без тяжелого вооружения, без поддержки, без снабжения ничем хорошим не закончится - доказано Илловайском, где в окружении оказалось гораздо больше людей, имевших на вооружении даже бронетехнику.
показати весь коментар
02.07.2018 00:32 Відповісти
Я конечно понимаю, что когдато понадобятся "плавучие БТРы" но, сегодня на мой взгляд актуальнее была бы защита рыболовов и "торговцев" (не барыг), которых кацапы щимят. А для этого нужны далеко не десантные суда.
показати весь коментар
01.07.2018 23:33 Відповісти
А як же бронекатери від порохохряка?
показати весь коментар
02.07.2018 07:29 Відповісти
Я же и говорю - Ленинская Кузня соево-офшорного барыги . Наживается на войне .
показати весь коментар
02.07.2018 07:31 Відповісти
А с другой стороны - Вот же Он ! Красивый Герой штурма острова Тузла на ,,Кентаврах,, !
показати весь коментар
02.07.2018 07:40 Відповісти
Так Гелетей на парад в Севастополь на чем поплывет?Вот возьмут на борт 13 адмиралов и по два их заместителя. Другого ж флота негде строить(все ж заводы порезали на металл) а на одного адмирала и двух помощников требуется хотя бы одно судно, хотя и такое шоб браконьеров на бычка "гонять". Чем не помощь гарантов Будапештского меморандума?
показати весь коментар
02.07.2018 07:50 Відповісти
Лєнінская кузніца скоро авіаносці буде клепати
показати весь коментар
02.07.2018 10:48 Відповісти
флот - вже смішно
показати весь коментар
02.07.2018 12:26 Відповісти
Не Кентавр, а Богдавр.
Сделан из кондитерских вафлей и коробок для киевского торта.
Американские бронекатера стоят и ждут,
когда мы возьмем их на вооружение БЕСПЛАТНО,
но Америка не платит откат - потому в пролете.
Да и россии американские катра не понравятся активно.
показати весь коментар
02.07.2018 15:50 Відповісти
..дай то бог ,довооружить современным ракетным комплексом оснастить нормальными движками,ведь 32 узла для ракетного катера не скорость...