10485 відвідувачів онлайн
35 576 225

Рубль став найслабшою з усіх пострадянських валют, гривня - найсильнішою, - Bloomberg

Такі дані наводить Bloomberg, повідомляє Цензор.НЕТ.

Видання зазначає, що головна причина падіння рубля - квітневі санкції. Якби не вони, рубль був би на 3-4% дорожчим, переконані в Центральному Банку Росії.

Лідерами зростання в рейтингу Bloomberg є українська гривня та грузинський ларі. Так, гривня з початку року зміцнилася на 7,1% і посідає перше місце, тоді як ларі зріс на 6,1%.

Топ коментарі
+19
Сначала в 3.5 раза обвалят, с 8 до 26.5 грн потом на 6% укрепят до 26.1 и радуются. Ну не идиоты???
показати весь коментар
02.07.2018 14:23 Відповісти
+17
«Также свою кампанию начала и Юлия Тимошенко: у нее самый высокий рейтинг...Она - один из старейших украинских политиков, слишком сильная, независимая и мудрая, как для кандидата.»
Олег Царьов - (той самий, що «Шта?»)
показати весь коментар
02.07.2018 14:27 Відповісти
+15
Гривня - сама стабільна грошова одиниця ? Ой, не змішіть моє лице: запас НБУ біля 18 млрд доларів, а віддавати боргів тільки в цьому році біля 12 млрд. доларів США, якщо не помиляюсь. Ціни ростуть з кожним днем, рано чи пізно дисбаланс цін на продукти і вартості долара по відношенню до гривні дасть про себе знати.
показати весь коментар
02.07.2018 14:21 Відповісти

Завантаження...