Рубль став найслабшою з усіх пострадянських валют, гривня - найсильнішою, - Bloomberg

Такі дані наводить Bloomberg, повідомляє Цензор.НЕТ.
Видання зазначає, що головна причина падіння рубля - квітневі санкції. Якби не вони, рубль був би на 3-4% дорожчим, переконані в Центральному Банку Росії.
Лідерами зростання в рейтингу Bloomberg є українська гривня та грузинський ларі. Так, гривня з початку року зміцнилася на 7,1% і посідає перше місце, тоді як ларі зріс на 6,1%.
Олег Царьов - (той самий, що «Шта?»)