11225 відвідувачів онлайн

За п'ять місяців 2018 року звільнилося близько 400 патрульних, - Фацевич

Про це в інтерв’ю Громадському розповів керівник патрульної поліції України Олександр Фацевич, інформує Цензор.НЕТ.

"Цього року за 5 місяців у нас близько 400 поліцейських звільнилося. Це з 15 тисяч. Це багато? 10 — це багато. Хочеться, щоб поліцейські залишалися, хочеться, щоб переводилися в інші підрозділи національної поліції", — заявив він.

За словами Фацевича, одна із причин звільнення — велике навантаження.

Особливо у великих містах, де за словами Фацевича, поліцейські упродовж 12 годин перебувають у постійному режимі патрулювання, реагування на злочини.

"За 12 годин у нього (патрульного поліцейського, — ред.) дуже велике навантаження. Іноді вони виходять і в позаурочний час, коли у нас відбуваються якісь масові заходи", — пояснює керівник патрульної поліції.

Топ коментарі
+25
Всё идёт к тому, что скоро народ выйдет на улицы с протестами против этой, доставшей всех уже , барыжной власти.
показати весь коментар
02.07.2018 20:44 Відповісти
+20
Ну правильно,они же понимают к чему дело идёт а там уже никто разбираться не будет ...
показати весь коментар
02.07.2018 20:33 Відповісти
+20
Более-менее нормальные уходят, остается шантрапа.
показати весь коментар
02.07.2018 20:39 Відповісти

Завантаження...