9182 відвідувача онлайн
9 081 35

"Народний фронт" обурений відмовою нардепів розглянути закон про криміналізацію контрабанди: Це неприпустимо

Фракція "Народного фронту" висловлює обурення тим, що Верховна Рада України не включила до порядку денного проект закону про встановлення кримінальної відповідальності за контрабанду.

"З року в рік зростає кількість правопорушень митних правил. На це вказує офіційна статистика. У зв'язку з цим міністр Арсен Аваков вийшов з ініціативою повернути кримінальну відповідальність за контрабанду. МВС розраховує, що за рахунок припинення контрабандних схем у бюджет надходитимуть додаткові 70-100 млрд грн, а це приблизно 4 млрд доларів. Йдеться про суму, що дорівнює майже половині витрат на оборону і безпеку в Державному бюджеті цього року", - сказано в заяві політсили.

"Сьогодні парламентарії, які не підтримали цю ініціативу Кабінету Міністрів і міністра внутрішніх справ, виступили покровителями контрабандних картелів. Це неприпустимо, коли вся країна має працювати над розвитком сектора оборони, має спрямовувати ресурси на розвиток інфраструктури та економіки, працювати над підвищенням зарплат і пенсій, а в цей час величезні кошти вимиваються з державного бюджету. "Народний фронт" наполягатиме на ухваленні цього закону. Ми закликаємо лідерів політичних фракцій, які бойкотували це голосування, надати публічні пояснення і підтримати введення кримінальної відповідальності за контрабанду при повторному розгляді цього питання у Верховній Раді", - резюмували в політсилі.

Топ коментарі
+4
Все просто. Т.з. НФ-у потрібна частка від доходів з контрабасу. Тому й мусорня аваківськи на таможнях... Вибори на носі, а рейтенги нульові. Значить тільки мажоритарка, а там башляти треба неміряно...
показати весь коментар
03.07.2018 16:50 Відповісти
+4
Гереги збанкрутіють тоді зі своїми Епіценрами... Не для того вони в депутати йшли шоб з контрабасом боротись !
показати весь коментар
03.07.2018 16:51 Відповісти
+3
совсем не попалились,лишенцы...
показати весь коментар
03.07.2018 16:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
совсем не попалились,лишенцы...
показати весь коментар
03.07.2018 16:42 Відповісти
Все просто. Т.з. НФ-у потрібна частка від доходів з контрабасу. Тому й мусорня аваківськи на таможнях... Вибори на носі, а рейтенги нульові. Значить тільки мажоритарка, а там башляти треба неміряно...
показати весь коментар
03.07.2018 16:50 Відповісти
в статье вроде про наоборот...не? или прочти статью и расскажи своими словами противоположный смысл?
показати весь коментар
03.07.2018 17:09 Відповісти
Він напевно Йулькин бот а вОна за "контрабас" не кріминальний,видно має в цьому зиск? Ось і вся "кухня"!
показати весь коментар
04.07.2018 07:18 Відповісти
Ти хворий! На голову. І здається,що не виліковно?
показати весь коментар
04.07.2018 07:20 Відповісти
Ахаха.... Контрабандистам просто невигідно.... Наївний!
показати весь коментар
03.07.2018 16:45 Відповісти
Шось тут не так...грабить страну так грабить до последней капли
показати весь коментар
03.07.2018 16:46 Відповісти
Прикольно что о воровстве кричат громче всех сами же воры!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
03.07.2018 16:47 Відповісти
так не кричи...вот сколько восклицательных
показати весь коментар
03.07.2018 17:10 Відповісти
Снова чиколатом срешь? Я ведь тебе уже писал что ты не гиг свами , а питар сам с собой!!!!!
показати весь коментар
03.07.2018 17:27 Відповісти
що, підрашка, сосульку кацапську відпрацьовуєш?
показати весь коментар
03.07.2018 17:34 Відповісти
и опять орешь .шота болит?
показати весь коментар
03.07.2018 17:36 Відповісти
Прикольно что о воровстве кричат громче всех сами же воры!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
03.07.2018 16:48 Відповісти
бо нема коалiцii - тому й не голосят. Ба бiльше - НФ хоче контрабасiв пiд свiй контроль взяти. а як же БПП, Дупаблок та iншi ?
показати весь коментар
03.07.2018 16:49 Відповісти
Гереги збанкрутіють тоді зі своїми Епіценрами... Не для того вони в депутати йшли шоб з контрабасом боротись !
показати весь коментар
03.07.2018 16:51 Відповісти
Только тотальное уничтожение,всех депутатов,чиновников,судей и прокуроров,,которые были у власти 26 лет независимости,может дать нам шанс на возрождение.
показати весь коментар
03.07.2018 16:53 Відповісти
"Это недопустимо!"))) Зато повесить 475 млн.евро на "хотелки" - вертолеты Авакова - допустимо... И 4млрд.дол.США от контрабанды это теоретические расчеты - а тут долг возрастает автоматически.
показати весь коментар
03.07.2018 16:54 Відповісти
з твого допису я не зрозумів: то кримінальна відповідальність за контрабас це добре чи погано?
а щодо обсягів... бував я на митному терміналі в Одесі - там лише протягом дня конфіскували контрабанди на 150 лямів!
показати весь коментар
03.07.2018 17:40 Відповісти
договорняк .дойдет до дела врубят заднюю . сеня брехло еще то
показати весь коментар
03.07.2018 16:56 Відповісти
"Народный фронт" возмущен отказом нардепов рассмотреть закон о криминализации контрабанды: Это недопустимо
конечно,что это недопустимо)))
немалая часть этих нардепишек сами эту контрабанду и крышуют)
показати весь коментар
03.07.2018 17:00 Відповісти
Если вводить криминал за контрабас, то половине нардепов придется поменять скамейки
показати весь коментар
03.07.2018 17:13 Відповісти
так, эти ****** это и сами знают)
потому и сопротивляются)))
показати весь коментар
03.07.2018 18:32 Відповісти
НФ де депутати судимі за розбій а міністр сабаков перший корупціонер, якій замість реформи розплодив злочинців в поліції, яйценюк який пока уникнув відповідальності...і вони возмущаються?
показати весь коментар
03.07.2018 17:16 Відповісти
Нужно ловить и изымать контрабанду. Если этого не делать, то большой разницы для государства - штраф или срок - нет. Мало законы принимать,нужно исполнять законы. Вот примут закон, поймают десяток мелких контрабандистов, отправят в тюрьму. Кто-то из таких мелких тогда подумает, что в тюрьму не хочется, перестанет заниматься контрабандой. Но крупные контрабандисты продолжат свое дело. Первым делом нужно реально пресекать каналы, а потом уже думать, штрафовать, давать пинок под зад или на зону отправлять.
показати весь коментар
03.07.2018 17:17 Відповісти
Ну раньше хоть штрафами и увеличением таможенной стоимости пугали и требовали бабла.

Теперь НФ предлагает пугать ещё и уголовной ответственностью, если сволочи бабло не захотят выкладывать.
показати весь коментар
03.07.2018 17:18 Відповісти
В львівській області тисячі людей виживають за рахунок митниці...Рюкзачок,в нього пару фляшок,сигарети,там продав,тут купив...так живуть...Є рангом повище,на авто,фургонах,дав митнику в лапу - проїхав....А є ще повище - ешелонами гонять,ну ті в Києві,нардепами,міністрами...вони недоторкані...І вони ж,ота високопоставлена падаль."рать" Кулявлоба хочуть отого з рюкзачком зробити злочинцем...
показати весь коментар
03.07.2018 17:29 Відповісти
Просто хотят систематизировать несистемных контрабандистов. Сажать никого не будут
показати весь коментар
03.07.2018 17:38 Відповісти
целые партии с этого живут!
показати весь коментар
03.07.2018 17:32 Відповісти
Да ладнооо. Уже проходили. Ещё при Овоще.
При мне чувак растамаживался. Завёз китайские свечи зажигания. Его не растамаживают, поднимают таможенную цену более чем в 10 раз. Он к ним, что за херня? А ему инспектора влепили цену по "подобию товара", и за основу взяли цену немецких свечей Бош. Поставка на 300тыс. у.е. превратилась в поставку в 3 с лишним млн. у.е. с соответствующим налогообложением 10%+20%. Т.е. в казну должен был заплатить $96тыс. налогов , а начислили $960тыс. У чувака криз, скорую вызвали. Чем закончилось не знаю, но у чувака было три варианта: 1) Отправить всё обратно в Китай, 2) согласиться и оплатить налогов более чем в 3 раза бОльше чем стоил сам товар, 3) договориться. Какой из вариантов он выбрал я не знаю, я как раз растаможился к тому времени (согласившись с поднятием таможенной цены в 2.5 раза).
----------------------------------------------------
При желании НФ ввести ужесточение, занижение инвойсовой стоимости будет уже считаться уголовным преступлением.
показати весь коментар
03.07.2018 17:33 Відповісти
голодный фронт подонки клячка
показати весь коментар
03.07.2018 17:45 Відповісти
Программа схеми виявила, що завод у Жовтих Водах з виробництва цигарок має підробні акцизні марки, а також завод має впливого покровителя з Народного фронту Олега Кришина - секретар Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.
показати весь коментар
03.07.2018 18:01 Відповісти
https://www.radiosvoboda.org/a/video/29311215.html
показати весь коментар
03.07.2018 18:02 Відповісти
В условиях войны контрабанда и экономические статьи уголовного кодекса должны быть отягчающим фактором . нужно вводить расстрельную статью за контрабанду .
показати весь коментар
03.07.2018 18:03 Відповісти
Умом понимаю, что закон как бы правильный, но внутри гложет червь сомнений и скрытого подвоха.Мы ассоциируем слова с тем, кто их произносит и в зависимости от нашего отношения к говорящему, даём оценку его словам.Такой подход мы приобрели (или нам навязали), когда начался заколот в стране при поддержке России.Теперь этот принцип распространился на всех и на всю страну. Миллионы людей живут с реверсивной психологией. Короче, если Аваков на пожаре будет орать "пожар". то ему никто не поверит....так и сгорим к чертям.И выход только один - во власти должны быть люди к которым есть хоть какое-то доверие.
показати весь коментар
03.07.2018 18:04 Відповісти
Фракция "Народного фронта" выражает возмущение тем, что Верховная Рада Украины не включила в повестку дня проект закона об установлении уголовной ответственности за контрабанду. Источник: https://censor.net/n3074558

Или Фракция "Неадекватного фронта" совсем ***...нулась, или Цензор пишет ерунду.
Статья 201 Уголовного кодекса Украины существует давно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Может ее хотят усилить???
показати весь коментар
04.07.2018 09:31 Відповісти