4601 відвідувач онлайн
22 773 121

Стрілянина в центрі Києва - потерпілий помер у лікарні

Потерпілий внаслідок стрілянини сьогодні в центрі Києва помер у лікарні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба поліції Киева.

"До чергової частини столичної поліції надійшла інформація про смерть потерпілого", - йдеться в повідомленні.

"Потерпілий помер у лікарні, у нього численні вогнепальні поранення, але остаточні висновки нам надасть судово-медична експертиза", - повідомив начальник Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрій Крищенко.

За його словами, зловмисник втік у двори, є прикмети автомобіля, який він використовував, тому по Києву відпрацьовуються відповідні оперативні плани, орієнтування передані всім патрулям.

"Поліція відпрацьовує низку версій, і безперечно одна з версій - це замовне вбивство. Однак це буде зрозуміло після встановлення особи потерпілого, його зв'язків, відпрацювання способу його життя. Ми можемо говорити, що зловмисників було як мінімум двоє, оскільки стрілок вийшов з автомобіля, який з місця події зник", - розповів Андрій Крищенко.

Правоохоронцями попередньо встановлено, що зловмисник вистрілив у чоловіка, а коли той упав - зробив ще кілька пострілів. На місці вилучили стріляні гільзи, ймовірно - від пістолета Макарова.

Також встановлено особу потерпілого, він - 1988 року народження. Зараз у Києві введено оперативний план із розшуку та затримання невідомого.

Згідно з інформацією свідків чоловік, що стріляв, - кавказької зовнішності, 30-35 років, одягнений у чорну куртку, при собі має вогнепальну зброю.

Зазначимо, що відомості про подію зареєстровані в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Голосіївського управління поліції. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 ("Умисне вбивство") Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, сьогодні, 3 липня, в центрі Києва невідомий стріляв у чоловіка.

Топ коментарі
+26
Согласно информации свидетелей, стрелявший мужчина - кавказской внешности, 30-35 лет, одет в черную куртку, при себе имеет огнестрельное оружие. Источник:https://censor.net/n3074623

Визы с рашкой совсем не нужны, ага... так велел пуйло для Порошенко.
Поэтому рашисты свободно приезжают в Украину и убивают граждан, прямо в столице Киеве (достаточно вспомнить убийство Амины).
Порошенко это нравится.
показати весь коментар
03.07.2018 20:04 Відповісти
+23
Говорят, оружие НЕЛЬЗЯ ибо оно попадёт к бандитам.
Враньё, у бандитов оно УЖЕ ЕСТЬ!!!
показати весь коментар
03.07.2018 20:40 Відповісти
+12
Боты, кроме Чикаго придумайте что-то уже новое, плохо работаете.
В инетах пишут про разборки кавказцев.
показати весь коментар
03.07.2018 20:04 Відповісти

Завантаження...