10372 відвідувача онлайн
11 513 53

Я зобов'язаний виправляти помилки, - Додон розповів, чому зачастив у Москву

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив президент Молдови Ігор Додон на прес-конференції, що відбулася в Кишиневі.

"Я відкритий для діалогу з українським і румунським лідерами. Візити в Київ і Бухарест сьогодні не настільки необхідні, оскільки відносини нашої країни із сусідніми державами (Україною та Румунією) перебувають на хорошому рівні. Мої часті візити до Москви пов'язані з тим, що "завдяки" уряду і парламенту відносини Молдови з Росією - не найкращі, і я зобов'язаний виправляти ці помилки", - зазначив Додон.

Глава Молдови наголосив при цьому, що ситуація в Україні та Румунії досить непроста, через що і доводиться переносити свої візити в Бухарест і Київ.

Як повідомлялося, ще під час президентської виборчої кампанії в 2016 році Ігор Додон заявив, що "де-факто, Крим є російською територією".

Топ коментарі
+36
Додон, ты ездишь к ***** потому, что ты дешёвый поц.
показати весь коментар
04.07.2018 07:57 Відповісти
+23
Хорошие отношения с Румынией и Украиной это да. Только не благодаря, а вопреки этому гАндону
показати весь коментар
04.07.2018 08:00 Відповісти
+19
придивляється особнячок на випадок шухера )
показати весь коментар
04.07.2018 07:53 Відповісти

Завантаження...