4526 відвідувачів онлайн
6 932 21

Гройсман про Продана: Доки я прем'єр-міністр, він керуватиме ДФС

Гройсман про Продана: Доки я прем'єр-міністр, він керуватиме ДФС

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що доки він перебуває на посаді глави уряду, Мирослав Продан буде керівником Державної фіскальної служби (ДФС).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Доки я прем'єр-міністр, він (М.Продан. - Ред.) керуватиме ДФС", - сказав В.Гройсман під час робочої селекторної наради у ДФС з питань боротьби з контрабандою.

Прем'єр додав, що на сьогоднішньому засіданні уряд призначив двох нових заступників керівника ДФС, але не назвав їхніх прізвищ.

Крім того, він зазначив, що цілком довіряє виконувачу обов'язків міністра фінансів Оксані Маркаровій.

Нагадаємо, у четвер, 7 червня, Верховна Рада проголосувала за звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів.

У середу, 6 червня, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що підписав подання до Верховної Ради на звільнення Олександра Данилюка з посади міністра фінансів, звинувативши його в поширенні викривленої інформації серед міжнародних партнерів, і закликав парламент вирішити питання звільнення міністра терміново.

Раніше Данилюк підтвердив, що дійсно написав листа послам країн "Великої сімки" після того, як конфлікт з прем'єром вийшов у публічну площину. При цьому міністр фінансів відкинув можливість своєї добровільної відставки.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, Кабінет Міністрів на засіданні 23 травня проголосував за перепідпорядкування Державної фіскальної служби (ДФС) безпосередньо Кабміну.

Крім того, уряд проголосував за внесення змін до регламенту Кабміну, згідно з яким Міністерство фінансів виключили з переліку відомств, чиє погодження обов'язкове для документів, що подаються на розгляд уряду.

Зі свого боку міністр фінансів Олександр Данилюк назвав ці рішення незаконними і ухваленими з порушенням регламенту.

Також на засіданні уряду 23 травня відбувся конфлікт між міністром фінансів Олександром Данилюком і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом через непризначення заступника глави Мінфіну з питань реформи ДФС. Гройсман у жорсткій формі відповів, що не буде цього робити. У відповідь на це Данилюк сказав, що нехай у такому випадку на нього самого готують подання на відставку.

Згодом Гройсман заявив, що Данилюк, можливо, вирішив змінити місце роботи.

Нагадаємо, з березня 2017 роки після відсторонення Романа Насірова ДФС очолює соратник Гройсмана, колишній глава ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан.

Топ коментарі
+15
Понятно, чувак бабло заносит по-графику. Ценный кадр.
показати весь коментар
04.07.2018 14:23 Відповісти
+10
Порошенко - пока я президент коррупционеры Аваков и Луценко так и будут возглавлять МВД и ГПУ!
показати весь коментар
04.07.2018 14:25 Відповісти
+5
Система
показати весь коментар
04.07.2018 14:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
если бы пропагандист ДНР умел писать, он бы разъяснил зачем он эту фотку впаривает в 10-й раз.
показати весь коментар
04.07.2018 15:04 Відповісти
Понятно, чувак бабло заносит по-графику. Ценный кадр.
показати весь коментар
04.07.2018 14:23 Відповісти
Система
показати весь коментар
04.07.2018 14:31 Відповісти
Порошенко - пока я президент коррупционеры Аваков и Луценко так и будут возглавлять МВД и ГПУ!
показати весь коментар
04.07.2018 14:25 Відповісти
Недолго Антибляхер тебе осталось.
показати весь коментар
04.07.2018 14:29 Відповісти
ю2рокіровка працює
показати весь коментар
04.07.2018 14:54 Відповісти
Сейчас ,Виктор, порохолюбы, по темникам ап, будут голосить, что все Центры, которые занимаются опросом для социальных исследований, купила Юля, и Коломойский. Одна, две, три минуты...Старт!
показати весь коментар
04.07.2018 14:43 Відповісти
Софи, все СМИ под пэтей лежат, центр Разумкова удивляет последнее время своей заангажированностью и продуцированием фейковых соц опросов. Что могла купить Тимошенко ?
Ну можно предположить, что порошенко сфальсифицирует выборы в который раз, но ведь это не добавить процентов десять, а задача такая - из нуля сделать хотя бы тридцать, а ещё лучше пятьдесят один. А это просто невозможно. Слишком очевидна правда.
Я все таки предполагаю, что им осталось юлю только убить. Иначе не остановить уже им лавину
показати весь коментар
04.07.2018 14:53 Відповісти
Ну гройсман , конечно, в разы поприличней порошенко будет, но все равно не то. Не тот уровень, не те силы, не те люди, которы5 ставили гройсмана. Вот, например, ну не могу я забыть как он позорил марушевскую вместе с насировым за ' маленькую кассу', хотя всё прекрасно понимали и сами же и перенаправили грузополучателей грузы растамажиавать аж в Киев!
Вот если бы Марушевскую гройсман поросил возглавить гфс, да плюс налоги бы снизили, да плюс убрали бы 'вилку калетника', то тогда может и получилось бы что. А так все это очередной пиар перед выборами.
Не верю я тебе , гройсман. Хотя повторюсь, что даже гройсман был бы и то лучше своего 'папы'. Ненамного, но лучше.
показати весь коментар
04.07.2018 14:45 Відповісти
какое говно лучше - собачье или поросячье?
показати весь коментар
04.07.2018 21:59 Відповісти
не хотели чтобы в стране превыше всего была идея народа и ее власть реализовал народ через своих идейных представителей - нате вам набор сосудов скорби, скованных одной цепью
показати весь коментар
04.07.2018 14:46 Відповісти
як добре лисам у курятнику
показати весь коментар
04.07.2018 14:52 Відповісти
Значит недолго будет продан руководить ГФС.😊
показати весь коментар
04.07.2018 15:19 Відповісти
"Пока я премьер-министр, он (М.Продан. - Ред.) будет руководить ГФС", - сказал В.Гройсман.

Ото любов!...
показати весь коментар
04.07.2018 15:39 Відповісти
і скільки він вам платить??? його знають ще з УМАНІ
показати весь коментар
04.07.2018 15:44 Відповісти
Це прям така заява, як посадити своїх друзів, тільки навпаки. Молодець, гросік.
показати весь коментар
04.07.2018 16:05 Відповісти
Продано!