9117 відвідувачів онлайн
9 732 38

Порошенко вносить до Ради законопроект про податок на виведений капітал

Порошенко вносить до Ради законопроект про податок на виведений капітал

Президент України Петро Порошенко підписав і має намір найближчим часом зареєструвати у Верховній Раді законопроект про податок на виведений капітал.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Це не має бути справою президента, це має бути справою нашої єдиної команди. Тоді ми переможемо так само, як ми перемогли під час голосування закону про валюту. Ви згодні на те, що це буде наш спільний бій за економічну свободу України? Тоді разом до бою", - сказав президент під час зустрічі з представниками бізнесу в середу в Києві.

П.Порошенко також повідомив, що доповідачем законопроекту у Верховній Раді буде його представник у парламенті Ірина Луценко (фракція "Блок Петра Порошенка").

Топ коментарі
+11
Фух, ну слава Богу петро лексичу этот налог не грозит!
Он так удачно успел вывести и спрятать... шо никакие панамы-пейперс не достанут, Да, петро?
показати весь коментар
04.07.2018 16:00 Відповісти
+9
Своё всё вывез,а теперь можна и попиариться,выборы-о не за горами. Ну а для остальныз-закон курятника.
показати весь коментар
04.07.2018 16:05 Відповісти
+5
"Вы согласны на то, что это будет наш совместный бой за экономическую свободу Украины?" - канэшно согласны Петр Лексеевич..., к чертям этот гребанный совок, когда за украденные, выведенные и спрятанные за рубежом капиталы давали немалые срока...

Порошенко вносит в Раду законопроект о налоге на выведенный капитал - Цензор.НЕТ 8337
показати весь коментар
04.07.2018 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фух, ну слава Богу петро лексичу этот налог не грозит!
Он так удачно успел вывести и спрятать... шо никакие панамы-пейперс не достанут, Да, петро?
показати весь коментар
04.07.2018 16:00 Відповісти
На манеже всё те же клоуны )))
показати весь коментар
04.07.2018 16:16 Відповісти
А куда, если не секрет ? Вывел и спрятал?
показати весь коментар
04.07.2018 16:55 Відповісти
"Вы согласны на то, что это будет наш совместный бой за экономическую свободу Украины?" - канэшно согласны Петр Лексеевич..., к чертям этот гребанный совок, когда за украденные, выведенные и спрятанные за рубежом капиталы давали немалые срока...

Порошенко вносит в Раду законопроект о налоге на выведенный капитал - Цензор.НЕТ 8337
показати весь коментар
04.07.2018 16:04 Відповісти
налог на мальдивы ввел)))
показати весь коментар
04.07.2018 16:10 Відповісти
шо он у тебя украл, зубожилый? канхветы с антресолей потянул небось?
показати весь коментар
04.07.2018 16:44 Відповісти
Оболтус соевый, твой хозяин много чего украл, в том числе и конфетную фабрику.
показати весь коментар
04.07.2018 16:56 Відповісти
так крав барыга клятый, шо аж победнел с 2014-го. Ну шо за лузер - даже украсть толком не смог )) не то шо Овощ - скажи? ото мастак був! ))
показати весь коментар
04.07.2018 19:10 Відповісти
Да он беднее церковной мыши! Как в 2014-м открыл офшоры так сразу же и обнищал! Еле на Мальдивы наскрёб, сердешный... А Овощ таки мастак был, и порох у него мастачил, будучи министром экономического развития. Ох, барыга и развил Украину экономически!)))
показати весь коментар
04.07.2018 21:37 Відповісти
а ты его декларацию почитай- там все есть. "Апшоры" по 3 000 у.е. конечно на Мальдивы не помогут, но дурням уже сто раз говорено было что это была часть схемы по передаче Рошена в траст - а зубожилые все слюну пускают.
Тем не мене да - с 2014-го Порох победнел.
Овощ одно только межигорье на 1 лряд успел отгрохать за срок, будучи по декларации бомжом. А Порох будучи предпринимателем с бизнес-империей - стал беднее.
Понимаю, что правда глаза колет и зубожилым надо верить что они зубожилые потому что президент лично у нрих крадет - но тем не менее
показати весь коментар
05.07.2018 17:13 Відповісти
Шо, модер, не нравится мой пост? А ты не ныкайся, выступи в роли рядового форумчанина и ответь на странице, а не три втихаря комменты!
показати весь коментар
05.07.2018 21:26 Відповісти
Своё всё вывез,а теперь можна и попиариться,выборы-о не за горами. Ну а для остальныз-закон курятника.
показати весь коментар
04.07.2018 16:05 Відповісти
Вот читаю новостную ленту, смотрю камменты людей и возникает впечатление эдакого дежавю. Когда-то все это подобное в той или иной форме было. Даже менее накалено чем сейчас. Думаю что бы сейчас не делал и не решал этот петрушка - исход уже известен и к сожалению неотвратим. История имеет свойство идти по спирали и повторяться уже на ином качественном уровне. Дай бы Бог, чтобы я ошибался. Но видится мне, что эта падаль таки утопит Украину в крови. К сожалению все к тому идет по нарастающей.
показати весь коментар
04.07.2018 17:06 Відповісти
Справедливый налог от справедливого президента Порошенко.
показати весь коментар
04.07.2018 16:07 Відповісти
Вроде бы #четырегоданазад надо было это сделать, а все молчат про это...
показати весь коментар
04.07.2018 16:12 Відповісти
и шо, НДС отменят..?
показати весь коментар
04.07.2018 16:13 Відповісти
Законопроект читали?
показати весь коментар
04.07.2018 17:17 Відповісти
Панамские патриоты против вывода капитала.
показати весь коментар
04.07.2018 16:15 Відповісти
Податок на прибуток підприємств найбільше сприяв і далі сприяє тінізації нашої економіки, його реформування було завжди актуальним зробити це можна було вже давно. Мабуть "вибори" скоро і аналітики команд, котрі є власниками майже всіх розмовляючих в "ящику" черепів, готують для "пастви" привабливі горизонти. Для відсталої православної країни із затурканим населенням(інакшого в таких не буває) це нормальна візантійська практика
показати весь коментар
04.07.2018 16:16 Відповісти
Податок на прибуток є практично у всіх країнах світу. Чомусь там він тінізації економіки він не сприяє. А чим тепер дірку в бюджеті будуть закривати? Мабуть тепер збільшать податки для пересічних громадян.
показати весь коментар
04.07.2018 18:04 Відповісти
Податкова система нерозривно пов'язана з політичною, тобто з можливістю громадян формувати владу та впливати на її дії. Податок на прибуток підприємств(не плутати з податком на доходи громадян)десь є, а десь його нема(наприклад в Китаї нема). В наших "політичних" реаліях, тобто в умовах перманентних підкилимних інтриг і закулісних домовленностей, цей податок вимиває в тінь трильйони потенційних бюджетних надходжень(я не переплутав:трильйони) і тому давно мав бути трансформований в податок на доходи фізичних осіб, так як є в більшості цивілізованих країн
показати весь коментар
04.07.2018 20:11 Відповісти
3 года назад ентот налог на дивиденты был аж..... 0%
Потом ввели налог 4%.

Счас введут 5%.

Типа аваков-ахметов получил скважину газовую в патаве-харькове,
выкачал оттуда газ по 320 грн за 1 тыс куб м,
продал населению по 6800 (а будет и по 11 000 скоро),
заработал 6480 с каждого куба и послал бабло на панаму за минусом 5% от 6480.
А 6480 - енто 20 кратный навар - 2000% получил прибыль.
Заплатил 5% и спи спакойно как завещал плакулол луценко.

В общем и целом - укр население было есть и будет нищее,
перспектив нэт. завернули соевое говно в обложку от канхветы рошен.
дешевая рабочая сила, природные ископаемые - все на панаму.
тут останется толькуо то, что не успело выехать в польши-расеи.

но быдлонарод терпит,
потому, что быдло.
показати весь коментар
04.07.2018 16:16 Відповісти
Ми не "бидло", ми в більшості своїй православні, а православні мусять бути "бидлом", бо інакше візантійські державні держави, котрі існують для інтересів держави не функціонують)))
показати весь коментар
04.07.2018 16:35 Відповісти
ты забыл в свою схему включить налоги на добычу ископаемых, плату за пользование ГТС (если он продает напрямую) ну и так по мелочи - всякие зарплаты рабочим, амортизация,

разведка новых скважин и т.д.

а так да - ЗРАААДААААА аж у дупи пече!
показати весь коментар
04.07.2018 16:47 Відповісти
ты идиот, или неграмотный ??
написано было, ЧТОв 2014 году вице президент укргаздобычи сидел на шоу у шустера и СКАЗАЛ,

что они отдают газ в трубу по 320 грн за 1000 куб метров с учетом
всех затрат
1.зарплаты
2.затраты на всякую разведку,
.... ремонты
ВСЕ .-всем хватало до 2014
И еще сказал, что типа им предлагают давать вместо 320 аж по 500 грн за 1000 кубов,
так сказал, что не знает, что с ентими 500 делать - и 320 хватает с головой.
Но потом сказал, что некоторые предлагают давать 800 грн!!!!
с ентим 800 вообще слов у него не нашлось, куда потратить.

а счас ента укргаздобыча получает типа 4000!!!
Куда оные идут и зачем повысили аж до 4000 с 320??

Так понятно зачем,
пораздали скважины аваковым-ахметам-порошенкам-гросманам по
типа дэржавно-приватному пртнерству и качают газ
типа "как и газдобыча"
Ну а раз газдобыча получает 4000. то и гросманы-аваковы порошенкы тоже получа.т по 4000.
Ну а сегодня еще приняли закон на вывод капитала,понятно зачем!!!

зачем, чтобы все полученные за газ 4000-320=3700 отправить на панамские кашельки!1
а ты давай вещай тут про затраты.
ну и упростили себе жизню - нищему населениюпродать газ по 6800 не могут. так продают ентот газ обратно укрбюджету за субсидею
аж ******** микола янович изумился , "А что так можна было??"
показати весь коментар
04.07.2018 19:50 Відповісти
>>в 2014 году вице президент укргаздобычи сидел на шоу у шустера и СКАЗАЛ,
что они отдают газ в трубу по 320 грн за 1000 куб метров с учетом
всех затрат ВСЕ .-всем хватало до 2014

мне похер что там кто сказал. Зато я заню, точно что до 2014-го вся газовая промышленность работала в минуса. Поэтому слова какого-то *******, привыклего мутить на схемах - это не доказательство. Или давай рассчет что это оправдано, или это заведомая брехня.
показати весь коментар
05.07.2018 17:17 Відповісти
На первом этапе нововведения должен быть крупный бизнес,который работает через офшоры,а не малый и средний ,как предлагал президент.
показати весь коментар
04.07.2018 16:23 Відповісти
классную тему придумали, воруй как хочешь, грабь как пожелаешь, потом с государством поделился, и хоп, можешь ограбленным и обворованным дули как угодно в нос тыкать. Браво, гении, осинка по вам плачет
показати весь коментар
04.07.2018 16:59 Відповісти
пардон, граждане, я тут второпях не разобрался, оказывается выведенный капитал это не ворованное за границу, а про снятые со счетов компании финансы, что может компанию убить, испортив экономику и лишив людей работы. В общем, этот закон полезный, я свой камент выше не удаляю только потому, что не один я не так его название понял
показати весь коментар
04.07.2018 17:25 Відповісти
в общем все все правильно поняли, вот пусть кто-то потом и попробует мне сказать, что у нас народ не сообразительный.
показати весь коментар
04.07.2018 18:18 Відповісти
Держава Україна перекладає податки від корпорацій на плечі пересічних громадян. Якщо 15 років тому основні надходження до бюджету були за рахунок підприємств, то зараз бюджет наповнюється в основному за рахунок пересічних громадян. За останні роки нам додали податок на нерухомість, податок на депозити, військовий податок, тощо. Постійно зростають акцизи. Податок на прибуток є останнім значним податком, який сплачують підприємства. Порошенко і К хочуть його скасувати. Хоча він існує практично в усіх державах світу та не заважає їм успішно розвиватися. Замість цього планується запровадити податок на виведення капіталу. Під виведенням капіталу Порошенко і К розуміють ні схеми по ухилянню від сплати податків чи виведення коштів в офшори, а виплату дивідендів та зарплат. Дивіденти наші підприємства практично не виплачують. Тому закривати дірку в бюджеті будуть за рахунок збільшення оподаткування зарплат. Так що, шановні громадяни, готуйтеся платити податки за Ахмєтова та Новінського.
показати весь коментар
04.07.2018 18:13 Відповісти
Этот закон в украинском варианте обчекрыжен до неузнаваемости. И совсем не похож на тот что действует в Эстонии, Молдове и Грузии . Он позволяет олигархам платить как минимум на 5% меньше налога при получении прибыли. Прилива инвестиций из-за рубежа (такого как в Эстонии, и Грузии) он не вызовет, т.к. ключом к этому является справедливость суда и незаблимость Закона на территории страны.
показати весь коментар
04.07.2018 19:26 Відповісти
в нищей стране украине с зарплатой в 5 раз меньшне. чем в польше и в 10 раз меньше. чем в немеции,
находится что-то лишнее. каторое ынвесторам
надавывадить!!!!!
не заплатить зарплату рабочим. а вывадить на панаму!!
и тоько 5% заплатить нада. и все нищета рабочая должна успакоиться!!!
все законно!!
показати весь коментар
04.07.2018 19:56 Відповісти
Ах судариня, скажитє, почєму же...
Сьогодні відбулася зустріч П. Порошенка з представникаи бізнес-асоціацій та бізнес спільноти, але, такий ресурс, як Цензор її не помітив...
А дарма, там було чимало цікавого!
https://tverezo.info/post/61655

Критичної маси "зради" не набираєься, холєрна мать! Іцик Клопомойський фінансування уріже!
показати весь коментар
04.07.2018 20:01 Відповісти
Порох уже вывел все свои капиталы за кордон?
показати весь коментар
04.07.2018 21:32 Відповісти
В пирамиде, оно как ?Кто сверху, ТОТ И УСПЕЛ .
показати весь коментар
05.07.2018 09:50 Відповісти