11955 відвідувачів онлайн

"Північний потік-2" може дестабілізувати Європу, - Моравецький

Уряд Польщі вважає, що будівництво і введення в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2" може дестабілізувати ситуацію в Європі. Про це заявив прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький, виступаючи в середу, 4 липня, перед депутатами Європарламенту в Страсбурзі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на dw.com.

"Ми маємо з усією чіткістю сказати: це не економічний, а політичний проект", - сказав глава польського уряду.

За словами Моравецького, газопровід надасть Росії можливість чинити "великий вплив на європейську економіку і політику".

Топ коментарі
+3
С прошедшим Днем Независимости США, хоть что нибудь бы на ЦН упоминули бы об этом,что ли!?
показати весь коментар
05.07.2018 07:23 Відповісти
+3
просто польша знает тоже что такое окупация Кацапами и Рос Имп, и ссср!
показати весь коментар
05.07.2018 07:26 Відповісти
+3
Кто больше переработает недорогого газа, тот и больше выпустит своей продукции, тот и будет иметь большее влияние на мир своей растущей экономикой. И Россия попала в зависимость от Европейских денег. Германия вынуждена платить мзду посреднику между продавцом и покупателем теряя процент с прибыли, выравнивая конкурентное преимущество. Поэтому Украинский поток, тоже дестабилизирует Европу. .
показати весь коментар
05.07.2018 07:42 Відповісти

Завантаження...