10040 відвідувачів онлайн
8 731 34

У разі відсутності сірчаної кислоти підприємства ГМК зазнають втрат, - нардеп Гусак

Відсутність сірчаної кислоти на підприємствах ГМК призведе до серйозних втрат виробників.

Таку думку висловив народний депутат України, член парламентського комітету з питань транспорту Володимир Гусак, виступаючи на засіданні в Держрегуляторній службі, пише МінПром.

Водночас він зазначив, що питання вартості кислоти не настільки важливе, оскільки вона займає невелику частку в собівартості продукції, що випускається.

"Не так важливо, коштуватиме кислота 30 або 50 дол./тонну, порівняно з тими втратами, яких зазнають виробники в разі відсутності кислоти. Якби вітчизняні виробники сірчаної кислоти могли забезпечити металургів необхідним обсягом, не було б ніякої проблеми. Якщо це рішення (про введення квот на імпорт кислоти. - Ред.) набуде чинності з 1 вересня, то деякі коксохіми на кілька днів зупиняться і будуть величезні проблеми в економіці", - зазначив він.

В.Гусак висловився за необхідність скасування рішення, ухваленого Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі про введення квот на імпорт сірчаної кислоти. "Нехай виробники і споживачі кислоти сядуть за стіл переговорів. Приїдуть директори, вони сядуть і знайдуть рішення, підпишуть меморандум і не буде ніяких проблем", - запропонував нардеп.

"У директора коксохімічного заводу є багато інших питань, які значно більше впливають на фінансовий результат, на безпеку праці та ефективність. Я думаю, що це (прямі переговори між директорами заводів. - Ред.) було б найкращим рішенням і його можна знайти", - резюмував він.

Як повідомлялося, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 2 липня встановила квоти на імпорт в Україну сірчаної кислоти. Це розслідування щодо сірчаної кислоти ініціювали Східний ГЗК та об'єднання "Сумихімпром".

Раніше керівники великих коксохімічних і металургійних підприємств, а також галузевих асоціацій неодноразово попереджали про необґрунтованість квотування імпорту сірчаної кислоти і збитки для національної економіки від таких лобістських заходів.

Топ коментарі
+2
Ребятки решили экономический спор между хозяйствующими субъектами выволочь в "политическую плоскость"? Но ведь вопрос состоит не в "торговле с оккупантом" - туда и Беларусь втянута! Она-то, "каким боком" к войне? Просто Восточный ГОК и объединение "Сумыхимпром" почувствовали угрозу своим прибылям - конкуренты предлагают серную кислоту дешевле, вот и "замутили" подобное "расследование"... Вот где "зраду" искать надо!
показати весь коментар
06.07.2018 10:49 Відповісти
+2
шота я не поняв - мне какой нах ращница какому уродцу другой уродец не доставил комплектуху
это если б штатах вдруг начали кричать что Форд перекрыл кислород Дженерал моторс))) - кроме брокеров и связаных с ними это никому не интересно!!!
показати весь коментар
06.07.2018 10:52 Відповісти
+2
А ЕСЛИ ВСЕХ КОРРУПЦИОНЕРОВ В СЕРНУЮ КИСЛОТУ ОКУНУТЬ, ТО БУДЕТ СУПЕР ПРИБЫЛЬ !)
показати весь коментар
06.07.2018 11:14 Відповісти

Завантаження...