10200 відвідувачів онлайн
11 550 37

У Нацполіції підтвердили вбивство підполковника Глушака

У Національній поліції України підтвердили факт убивства свого співробітника 5 липня в Шевченківському районі Києва, ним є підполковник Дмитро Глушак.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці повідомила заступник директора Департаменту комунікації НПУ Ольга Атаманова.

За словами керівника Нацполіції Сергія Князєва, для розслідування зазначеного злочину залучили СБУ. Серед версій - убивство з метою пограбування, а також у зв'язку з виконанням службових обов'язків.

"Ми долучили колег зі Служби безпеки України. Думаю, що ми прозвітуємо перед суспільством про швидке розкриття цього правопорушення. Зловмисника ми маємо знайти, притягнути до кримінальної відповідальності. Дмитро Глушак був убитий пострілом з вогнепальної зброї в середмісті Києва. Упродовж вчорашньої та сьогоднішньої доби поліція відпрацьовує декілька робочих версій. Одна з них - це вбивство скоєно з метою пограбування. Інша - вбивство пов’язано зі службовими обов’язками, які виконував потерпілий", - зазначив він.

У Нацполіції підтвердили вбивство підполковника Глушака 01

У вбитого поліцейського залишилися батьки, дружина та шестирічний син.

Нагадаємо, 5 липня вдень на вул. Щусєва в Шевченківському районі Києва невідомий застрелив чоловіка. За джерелами ЗМІ, убитий був співробітником правоохоронних органів.

Топ коментарі
+4
если сами убили, то не очень
показати весь коментар
06.07.2018 13:12 Відповісти
+3
Версий две. Или очень честный, или...
показати весь коментар
06.07.2018 13:05 Відповісти
+3
слушал не того кого надо... или недослушал....или слил не туда куда нодо... или вымогал за то что слушал..хотя по авто не скажешь..надо бы счета проверить....
показати весь коментар
06.07.2018 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наглухо завалили?
показати весь коментар
06.07.2018 12:18 Відповісти
скажите из какого он департамента - назову основные версии....
показати весь коментар
06.07.2018 12:30 Відповісти
зам начальника Департамента оперативно-технических мероприятия национальной полиции
показати весь коментар
06.07.2018 12:32 Відповісти
тоді не зійшлись у ціні на компромат...
показати весь коментар
06.07.2018 13:11 Відповісти
назвали. Де версії?
показати весь коментар
06.07.2018 12:59 Відповісти
слушал не того кого надо... или недослушал....или слил не туда куда нодо... или вымогал за то что слушал..хотя по авто не скажешь..надо бы счета проверить....
показати весь коментар
06.07.2018 13:07 Відповісти
или услышал у того, у кого нельзя..
показати весь коментар
06.07.2018 20:02 Відповісти
княжичи -2?
показати весь коментар
06.07.2018 12:32 Відповісти
убийство с целью ограбления-интересная версия. а что украли -то у пана полицейского?
показати весь коментар
06.07.2018 12:34 Відповісти
пишут что при нем не обнаружили мобильного телефона
показати весь коментар
06.07.2018 12:36 Відповісти
За мобилку уже стали стрелять?
показати весь коментар
06.07.2018 12:54 Відповісти
говорит о том шо убили мусора .и улики забрали с собой
показати весь коментар
06.07.2018 20:50 Відповісти
у него глаза разного цвета?
показати весь коментар
06.07.2018 12:48 Відповісти
так. різного. Таке трапляється.
показати весь коментар
06.07.2018 13:00 Відповісти
третий человек с такой аномалией которого вижу я, второй мужчина.
тот которого знаю я страшный аферист, много раз был бит за кидалово, отсиживал в СИЗО, возможно и покойный был супер аферистом в своей области, за что и укоротили ему жизнь....
показати весь коментар
06.07.2018 13:27 Відповісти
та ну, це досить часто зустрічається.
показати весь коментар
06.07.2018 17:17 Відповісти
https://www.google.com/search?q=%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%BE%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5+%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B7%D0%B0+%D1%83+%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9&client=firefox-b&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=ZvqbXvokR0ZBxM%253A%252CTVmAzWR6rtgGNM%252C_&usg=__2cC7Rlnh64AdzPf_wE51L-dJqFM%3D&sa=X&ved=0ahUKEwj85fu044rcAhUSKywKHUWmBksQ9QEISTAD&biw=1920&bih=956#imgrc=ZvqbXvokR0ZBxM:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D1%83%D0%B8,_%D0%94%D1%8D%D0%B2%D0%B8%D0%B4
- у меня друг детства один глаз имел голубой другой зелёный.... но ничего сатанинского или
даже просто афериста из него не вышло........
показати весь коментар
06.07.2018 18:24 Відповісти
За уши притянутый аргумент. Точно такая же аномалия у моего сослуживца. Художник, преподаватель живописи, кандидат наук, добрейший человек.
показати весь коментар
06.07.2018 18:50 Відповісти
породистый )))
показати весь коментар
06.07.2018 21:29 Відповісти
хохмы здесь абсолютно неуместны, шахтер серге
показати весь коментар
06.07.2018 22:25 Відповісти
Шукати будуть сильно.
показати весь коментар
06.07.2018 12:52 Відповісти
если сами убили, то не очень
показати весь коментар
06.07.2018 13:12 Відповісти
вряд ли...
показати весь коментар
06.07.2018 20:50 Відповісти
Версий две. Или очень честный, или...
показати весь коментар
06.07.2018 13:05 Відповісти
Полковник продавал через Интернет 100-граммовую золотую цепочку.

https://lb.ua/society/2018/07/06/402202_podpolkovnika_glushaka_ubili_radi.html

Из вещдоков стырил?
показати весь коментар
06.07.2018 16:29 Відповісти
.......тобі по цій правді жити....дай БОЖЕ.....бред............
показати весь коментар
06.07.2018 19:15 Відповісти
как бы там нибыло, а человека нет, царство ему небесное.
показати весь коментар
06.07.2018 16:37 Відповісти
еще один вопрос по застреленному подполковнику. Цитата: ...специалистов такого уровня, каким был убитый, в Национальной полиции единицы...
- Что же тогда молоко, если сливки - мягко говоря - столь невысокого сорта?! Профессиональный полицейский высокого уровня, позволивший сесть незнакомцу у себя за спиной... М-да. Горе в семье. Беда с "таким уровнем" полицейских кадров.
показати весь коментар
06.07.2018 22:21 Відповісти
При выполнении - "загальных" задач, гибнут еденицы. Работает - "минисистема". Здесь? На 100% уверен, что смерть... от не выполненных "обязательств". Читаем должность. В будущем? Висяк. По любым причинам, даже от "руки мацквы".
показати весь коментар
06.07.2018 18:49 Відповісти
за вбивство поліціянта- ДОВІЧНО !!!!
показати весь коментар
06.07.2018 19:14 Відповісти
https://twitter.com/CleanAuthoritie У Нацполіції підтвердили вбивство підполковника Глушака - Цензор.НЕТ 2762Жизнь в Резервации‏ @CleanAuthoritie https://twitter.com/CleanAuthoritie/status/1015253597985140736 1 ч.1 час назад
Ось він Ппц Чоловік, якого затримали за підозрою у вбивстві поліцейського Дмитра Глушака, має 5 судимостей https://t.co/********** https://gazeta.ua/articles/np/_ubivcya-policejskogo-maye-5-sudimostej/846316 … а опер забив із ним "стрілку" щоб продати йому золотий ланцюг у 100 гр Продав свою душу за грош...

У Нацполіції підтвердили вбивство підполковника Глушака - Цензор.НЕТ 7093
показати весь коментар
06.07.2018 19:43 Відповісти
нашел сам себе приключения... а надо жить честно, по уставу. Не торговать цепочками...
показати весь коментар
06.07.2018 20:54 Відповісти
Розслідування ще не було, а ви все знаєте і обпльовуєте покійного. Якщо Бога не боїтеся, то хоч би посоромились. Чи у поганого виду немає стиду?
показати весь коментар
06.07.2018 21:13 Відповісти
Це ти про ментів поганих? Хороший мусор - дохлий мусор.
показати весь коментар
07.07.2018 02:16 Відповісти