10456 відвідувачів онлайн
30 731 146

Причиною вибуху міномета на Рівненському полігоні може бути подвійне заряджання, - Матіос

Причиною вибуху міномета на Рівненському полігоні може бути подвійне заряджання, - Матіос

Причиною вибуху міномета на Рівненському полігоні під час навчань може бути подвійне заряджання. Точніше обставини інциденту вдасться встановити лише після проведення експертизи зі слідчим експериментом. Крім того, попередньо в діях незалежного спостерігача стрільб є всі ознаки службової недбалості.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає Цензор.НЕТ.

"БУДЕ ВАМ МОЛОТ, БУДЕ І КОВАДЛО!) Різнопланово освічений нардеп Найєм, той що Мустафа, вирішив знову мене попіарити. На трагічній смерті українських бійців! Але цього разу не сам, а руками брата-адвоката. Того самого, що досі із чеченцями визначається - як "порєшать"!) Із тими самими чеченцями, з якими Мустафа дорогу на Бессарабці начебто не поділив. У мене немає такого "адвоката"!) Мені і так дорікають, що я за такий піар маю доплачувати нардепу Найєму... І його спільнику, знавцю "солоденького" Лещенку) Ну ось нехай "збагатіють" картинками! (довідково - віднайдені у просторах демократичного інтернету і відповідають людській та професійній етиці). Вся "проплата" за їхнє минуле, сьогодення та майбутнє надійде трохи згодом!;) Їхня Масква "на позичене" придбаних квартир теж не одразу будувалась;))", - написав Матіос, коментуючи вибух міномета під час навчань на Рівненському полігоні і заяву Масі Найєма про те, що головний військовий прокурор досі не прокоментував цей інцидент.

Тим часом нардеп (НФ) Ігор Лапін у коментарях під постом Матіоса попросив головного військового прокурора все-таки дати коментар щодо цього інциденту: "Дайте оцінку нахіба і з якого перепугу біля міномета 12 чоловік?".

"Ігоре, абсолютно закономірне запитання. Найперше співчуваю всій 128 бригаді і батькам загиблих. Показання учасників навчань різняться між собою. Ніхто не може точно сказати, чи був перший вистріл і несправність міномета, чи вибух стався через подвійне заряджання. На думку слідства, міномети працювали без запобіжників, що спричинило змогу подвійного заряджання. Вибух відбувся відразу після чергового заряджання. Характер та обставини розриву міномету також на це вказують. Попередньо в діях незалежного спостерігача стрільб є всі ознаки службової недбалості: відстань між мінометами - 8 метрів, замість передбачених вимогами 20, глибина окопів також не відповідала нормативам. Детальні висновки дасть відповідна експертиза, дозвіл на яку в суді очікуємо отримати (через так звані зміни до КПК Лозового) лише сьогодні на п'ятий день. Усі речові докази (залишки та осколки міномета та міни) вилучені", - відповів Матіос.

Відповідаючи на закид у тому, що всі намагаються списати на подвійне заряджання, Матіос відповів: "Ніхто нічого не списує. Просто станом на зараз ось така об'єктивна картина. Причину вибуху дасть лише експертиза зі слідчим експериментом відтворення обставин трагічної події. Все інше - лише попередня оцінка об'єктивних даних".

Нагадаємо, внаслідок вибуху 120 мм міномета "Молот" 6 липня загинуло троє військовослужбовців. Дев'ять осіб зазнали поранень. Шестеро з них - середніх і легких, один - у важкому стані, ще двоє - стабілізовані, їхньому життю нічого не загрожує.

Причиною вибуху міномета на Рівненському полігоні може бути подвійне заряджання, - Матіос 01
Причиною вибуху міномета на Рівненському полігоні може бути подвійне заряджання, - Матіос 02
Причиною вибуху міномета на Рівненському полігоні може бути подвійне заряджання, - Матіос 03
Причиною вибуху міномета на Рівненському полігоні може бути подвійне заряджання, - Матіос 04
Причиною вибуху міномета на Рівненському полігоні може бути подвійне заряджання, - Матіос 05

Топ коментарі
+33
Опять клоун чудит! Уже разобрался с действием тепловизора? Майбах обкатал? Пепельница ещё в нём не забилась, авто менять не пора?
показати весь коментар
09.07.2018 10:22 Відповісти
+21
И пох что в миномете есть предохранитель от этого. Правду писал один человек на форуме - виновных назначат и спишут все на погибших солдат.
показати весь коментар
09.07.2018 10:23 Відповісти
+16
Довольно-таки странный пост в Фейсбуке на трагическую гибель украинских военных, как для главного военного прокурора. С улыбочками, намеками и копанием в грязном белье тех, кто удивился его молчанию. Жалкое зрелище...
показати весь коментар
09.07.2018 10:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Чем больше времени,тем больше оправдательных версий. Для будущих комикадзе.
показати весь коментар
09.07.2018 12:15 Відповісти
пост матиоса показал его во всей красе. недалёкий, обидчивый, провинциальный подросток.
показати весь коментар
09.07.2018 12:36 Відповісти
Ага, ага... Стратегічний артзапас ЗСУ в Н-Богданівці, Балаклії, Калинівці розкрадений, розпроданий, бабло поділено між полтораками-муженками і К* під "прикриттям матіосів-луценків. Порожні склади запалені, все "згоріло" і списане. На мільярди!
PS А Матіос такий собі "недалекий, обідчивий, провінціальний..."
показати весь коментар
09.07.2018 13:57 Відповісти
он постит, как прыщавый комплексованный птушник. а то другая история. и одно другому не мешает.
показати весь коментар
09.07.2018 14:01 Відповісти
На полігоні були НАВЧАННЯ!А це означає,що робили як книжка пише.Ваша версія,Матіос,не вірна.
показати весь коментар
09.07.2018 13:11 Відповісти
Книжка пише що біля міномету повинно товпитися 12 чоловік?
показати весь коментар
09.07.2018 18:12 Відповісти
Я ж пишу-навчання.Може пояснював щось командир про міномет .Тому й було 12 чоловік.Тут питання в мене,хто смикнув за шнурка?Він живий?Якщо так,то допитайте його.
показати весь коментар
09.07.2018 18:35 Відповісти
Матіос кар"єру зробив при Януковичі...Працював у львівській області,отримав репутацію людини,яка по вказівці начальства легко посадить і тата з мамою...Регіонали його тримали в шорах і він не дозволяв собі публічних висловлювань на кшталт "тепловізорів" чи "подвійного заряджання"...Але душа його прагнула слави - і при теперішніх він нарешті розвернувся...Закомплексований селюх,рагуль з невиправним акцентом (заувтра,зробілі…),помахуючи м"ясистими вухами-лопухами він не вилазить з екранів,тішачи власне себелюбство...ну і частенько меле повні дурниці...Бо навіть в пральній машинці є запобіжники,які не дозволяють її перегрузити,то що вже казати про міномет...
показати весь коментар
09.07.2018 13:13 Відповісти
власть начинает умывать руки от того шо они не виновны к этой трагедии .но все понимают что причина в качестве ."молота ".. совковое племя рулит
показати весь коментар
09.07.2018 13:22 Відповісти
https://censor.net/user/107996, а откуда у тебя такая ранняя уверенность?? Ты же километрова за 500 минимум от места трагедии.
показати весь коментар
09.07.2018 14:21 Відповісти
проколовся ты .удивлю .но напрямую всего каких то 25 км в спокойную погоду иногда слышна канонада когда идут стрельбы
показати весь коментар
09.07.2018 15:20 Відповісти
Вяч. Вегера, ты уже задолбал, что ты всем закрываешь рот? Здесь каждый имеет право высказать свое мнение.
показати весь коментар
09.07.2018 15:35 Відповісти
«Це вже навіть не третій випадок. Нам знову будуть розповідати, що було порушення правил безпеки, а за фактом на міномет скаржаться всі, хто з ним працював... Стріляли з мотузкою, так що подвійне заряджання виключається. Військові говорять про дефект ствола», - пише волонтер.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/incidents/10178345-viyskovi-ne-vinni-volonter-sprostuvav-versiyu-minoboroni-pro-prichini-vibuhu-molota.html
показати весь коментар
09.07.2018 13:32 Відповісти
волонтери розкачують "корито"...
показати весь коментар
09.07.2018 13:54 Відповісти
Відомий волонтер Гай сам не бачив, а розказує з чужих слів.
показати весь коментар
09.07.2018 14:24 Відповісти
я тоже так подумал с самого начала
показати весь коментар
09.07.2018 13:43 Відповісти
причина давно понятна, эту кривую Гниду пашинского нужно за яйца привязать к миномету в месте с матиусом и провести стрельбы.....
показати весь коментар
09.07.2018 13:47 Відповісти
Ясновидящий Запукин??
показати весь коментар
09.07.2018 14:25 Відповісти
да!!! вижу член пашинского с матиусом в твоей жопе)))))
показати весь коментар
09.07.2018 17:22 Відповісти
Про соевого забыл? Эта та же лениская кузня.
показати весь коментар
09.07.2018 19:30 Відповісти
прийшли такі часи коли іменовані "держоворозбудовувачів" , як баби базарні виясняють свої стосунки на рівні - хто більше крав , та бреше...
....тому маємо що маємо - кожен своЄ , і всі разом...- але все різне...
показати весь коментар
09.07.2018 13:53 Відповісти
https://censor.net/user/83125, а тобі було краще, коли ти про небожителів із ЦК КПРС нічого не знав, навіть чи ходять вони до туалету?? Між іншим, колись в дитинстві мені було в це нелегко повірити..))))
показати весь коментар
09.07.2018 14:28 Відповісти
я маю право на своє субЄктивне...
показати весь коментар
09.07.2018 20:04 Відповісти
Матиос очень разносторонний специалист. С тепловизором уже разобрался
показати весь коментар
09.07.2018 13:59 Відповісти
https://censor.net/user/85166, а ты по телевизорам эксперт?
показати весь коментар
09.07.2018 14:31 Відповісти
То есть,опять "человеческий фактор"?...У бойцов,которые провоевали на передовой?...Матиоса давно пора под следствие спец. комисссии !!!
показати весь коментар
09.07.2018 14:05 Відповісти
https://censor.net/user/342542, и что с того, что они воевали? Может как раз на полигоне расслабились. Исключить ничего нельзя, тем более нам, следователям с дивана..
показати весь коментар
09.07.2018 14:29 Відповісти
Sergey Naumovich

К вечеру с Виды и ФИФА решил на себя переключить внимание Анатолий Матиос путём публикации в Фейсбуке очередного фантастически идиотского поста. Глядя на то, какой пздц происходит в головах у первых лиц государства, за страну становится реально страшно... Это ж надо было выделить время, сесть, покопаться в интернет-помойках, в такой же голове и опубликовать такую феерическую ахинею в общий доступ. Ещё раз прочтите, посмотрите и вдумайтесь: это одно из первых лиц всего нашего государства!
показати весь коментар
09.07.2018 14:34 Відповісти
Он откровенная тупица и кретин.
показати весь коментар
09.07.2018 15:49 Відповісти
матиос рёт свою жирную пайку и порускает лохов
показати весь коментар
09.07.2018 14:41 Відповісти
Пан Маіос може було не подвійне, а потрійне заряджання... ???
показати весь коментар
09.07.2018 14:56 Відповісти
Матиоса и всех остальных в отставку.
Надо заменить полевыми командирами, которые 5 лет воюют и научились различать "двойное заряжение".
Надоели эти селюки, у нас есть много образованных кадров, настоящих командиров с поля боя.
показати весь коментар
09.07.2018 15:35 Відповісти
Матиос прежде всего юрист , не каждый полевой командир сможет разобраться в нюансах законодательства , 1917 год доказал ,что кухарка и матрос не могут управлять государством ,могут только грабить и делить ,а несогласных расстреливать.
показати весь коментар
09.07.2018 15:43 Відповісти
В том-то и дело, что матиос и есть кухарка.
Помним про его фуфло про тепловизор и прочее.
Понаезжали в столице, набили карманы, а теперь паразитируют, "юристы" хреновы...

Он вообще тупой кретин, не различает виды вооружения, и вечно несет полную ахинею.
Зато нагробастал хорошо, пощупай и найдёшь много интересного...
«Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди»
показати весь коментар
09.07.2018 15:47 Відповісти
Матиос ты и сестра твоя - коррупционеры и воры, идите в отставку.
Твоё место там, откуда ты вылез.
Дайте нам нормально поуправлять фронтом, тем паче мы уже нанюхались пороху в окопах.

Да, и заберите "главного хасида" с собой. Не оправдал он ожиданий, и выбрал свой бизнес вместо Украины.

Слава Україні, та смерть ***** за поребриком.
показати весь коментар
09.07.2018 15:37 Відповісти
Продажній Ющ и то лучше выглядел, чем эти....
показати весь коментар
09.07.2018 15:39 Відповісти
«Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди» (Симон Петлюра)
показати весь коментар
09.07.2018 15:42 Відповісти
Подумалося: хіба це правильно - жахіття війни, сепаратисти, що не зламали бійця, а корупція, бюрократія змусили його знову повернутись у воєнне пекло? Я й гадки не мав, що незабаром теж відчую щось подібне…
показати весь коментар
09.07.2018 15:44 Відповісти
Матиос! А ты пробовал засунуть 2 огурца себе в рот?! Бредовые версии
вещает!
показати весь коментар
09.07.2018 16:38 Відповісти
Легко, он с ними так и ходит.только не во рту
показати весь коментар
09.07.2018 18:48 Відповісти
Двойное заряжание, значит нет предохранителя.
Предохранитель слишком технологично и дорого?
показати весь коментар
09.07.2018 17:24 Відповісти
Матиос - это всем нам позор что такая мразь что то вещает ...
показати весь коментар
09.07.2018 17:56 Відповісти
Эти мрази одноклеточные на столько считают всех вокруг лохами и идиотами, что даже не удосуживаются дать себе труд придумать хоть что то, что можно на голову одеть. Если эта соевая шобла смоется - хрен нам всем цена.
показати весь коментар
09.07.2018 19:26 Відповісти
спецу минометного дела...матиосу...у миномета тож есть предохранитель - флажок называем...он и есть гарантия от проникновения в ствол второго заряда ( в войсках видел на некоторых экземплярах отсутствие оного, но этот молот был токо с завода на учебном полигоне, тем более стоко зевак вокруг было и все - надеюсь - не дилетанты , все видели: легко же просто по горячим следам опросить, а не колдовать на ромашке сему по поводу )
показати весь коментар
10.07.2018 14:35 Відповісти
сверху вторым били, потому что не влазил первый?
показати весь коментар
10.07.2018 19:45 Відповісти
Подвійне заряжання , якщо заряжала шимпанзе, а командувала горила, ми знали що комуняки дебіли але не до такої степені.
показати весь коментар
07.11.2018 22:36 Відповісти
Сторінка 2 з 2