11541 відвідувач онлайн
12 278 69

Нацрада ТРМ продовжила ліцензію "Інтеру" на сім років

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Новинарню", засідання регулятора, яке вперше за довгий час зібрало кворум, транслювалося онлайн.

Член Нацради Сергій Костинський прокоментував це рішення у Facebook: "Пояснюю своє голосування за продовження ліцензії "Інтера". У Національної ради немає законних підстав не продовжити термін дії цифрової ліцензії. Непродовження можливе лише, коли є дві і більше наявних санкції (попередження або штрафи). Якщо не продовжити, "Інтер" піде до суду і оскаржить рішення регулятора".

Катерина Чепура з громадянського руху "Відсіч" у виступі на засіданні Нацради у свою чергу заявила, що регулятор порушує закон, коли розглядає продовження ліцензії телеканалу в той час, коли ще розглядаються скарги про порушення цих каналів. Зокрема, тільки "Відсіч" написала до Нацради більше 40 скарг - "і про "фашистських злочинців", і про трансляцію футболу з промо Путіна".

Чепура підкреслила, що "пропагандистський канал "Інтер" поповнює ряди сепаратистів" і регулятору має бути соромно дивитися в очі українським військовим, які відстоюють незалежність країни.

"Якби "Інтеру" були винесені всі попередження за порушення, Нацрада мала б вичерпні підстави не продовжувати йому ліцензії, але Нацрада на диво легко погодилася на абсурдні вимоги шантажиста", - підкреслили активісти ГО "Відсіч".

Нагадаємо, що оприлюднені уривки концерту телеканалу "Інтер" до Дня Перемоги 9 травня викликали критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців".

Представники "Національного корпусу" і Національні дружини прийшли до будівлі телеканалу "Інтер" і вимагали позбавити канал ліцензії за "системну антиукраїнську редакційну політику".

Крім того, слід зазначити, що після відмови каналу "UA: Перший" з політичних міркувань транслювати матчі ЧС-2018 з Росії саме "Інтер" зголосився показувати мундіаль.

Нацрада ТРМ продовжила ліцензію Інтеру на сім років 01

Топ коментарі
+29
за те, що зробив за ці роки цвИНТЕР, його треба було вже не те, що закрити, а спалити кїбенімать
показати весь коментар
11.07.2018 14:48 Відповісти
+27
а Петрушка нам всем тут втулял, что защитит информационное пространство Украины от прорашистских и сепарских каналов...
Очередной фейк от Лолиты, ибо Лолита за деньги на всё идёт.
показати весь коментар
11.07.2018 14:27 Відповісти
+15
Интер по грани ходит. В случае чего придется его сжечь, ибо это рассадник сепаратизма в Украине.
показати весь коментар
11.07.2018 14:34 Відповісти

Завантаження...