Нацрада ТРМ продовжила ліцензію "Інтеру" на сім років

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Новинарню", засідання регулятора, яке вперше за довгий час зібрало кворум, транслювалося онлайн.
Член Нацради Сергій Костинський прокоментував це рішення у Facebook: "Пояснюю своє голосування за продовження ліцензії "Інтера". У Національної ради немає законних підстав не продовжити термін дії цифрової ліцензії. Непродовження можливе лише, коли є дві і більше наявних санкції (попередження або штрафи). Якщо не продовжити, "Інтер" піде до суду і оскаржить рішення регулятора".
Катерина Чепура з громадянського руху "Відсіч" у виступі на засіданні Нацради у свою чергу заявила, що регулятор порушує закон, коли розглядає продовження ліцензії телеканалу в той час, коли ще розглядаються скарги про порушення цих каналів. Зокрема, тільки "Відсіч" написала до Нацради більше 40 скарг - "і про "фашистських злочинців", і про трансляцію футболу з промо Путіна".
Чепура підкреслила, що "пропагандистський канал "Інтер" поповнює ряди сепаратистів" і регулятору має бути соромно дивитися в очі українським військовим, які відстоюють незалежність країни.
"Якби "Інтеру" були винесені всі попередження за порушення, Нацрада мала б вичерпні підстави не продовжувати йому ліцензії, але Нацрада на диво легко погодилася на абсурдні вимоги шантажиста", - підкреслили активісти ГО "Відсіч".
Нагадаємо, що оприлюднені уривки концерту телеканалу "Інтер" до Дня Перемоги 9 травня викликали критику користувачів інтернету через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців".
Крім того, слід зазначити, що після відмови каналу "UA: Перший" з політичних міркувань транслювати матчі ЧС-2018 з Росії саме "Інтер" зголосився показувати мундіаль.

Очередной фейк от Лолиты, ибо Лолита за деньги на всё идёт.