9532 відвідувача онлайн
7 206 26

"Північний потік-2" може призвести до більшої агресії Росії, - Моравецький

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Польща", про це в четвер, 12 липня, заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час зустрічі з жителями міста Лодзь.

За словами прем'єра, транзит газу в обхід України і Польщі призведе до більш агресивної політики Росії щодо України.

"Російські війська на польсько-українському кордоні – це не те, чого ми хочемо і, напевно, це не те, чого хоче Україна", – сказав очільник польського уряду.

Прем’єр Польщі запевнив, що Польща зробить усе, аби сповільнити реалізацію Nord Stream 2, але зазначив, що це буде важко зробити без підтримки інших держав.

Водночас міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович після саміту НАТО у Брюсселі заявив, що санкції США проти компаній, залучених у будівництво Nord Stream 2, юридично можливі. Раніше адміністрація президента США погрожувала обмежувальними заходами.

Уряд Данії поки не дав згоди на те, аби друга гілка газогону Nord Stream проходила данськими територіальними водами. Натомість такі згоди вже дали фіни, шведи та німці.

Нагадаємо, що перед початком саміту НАТО Дональд Трамп різко розкритикував німецьку владу за будівництво газопроводу та придбання газу в Росії. Американський президент сказав, що НАТО має захищати Європу від агресивних дій Росії, але частина цієї Європи робить з Росією бізнес.

"Німеччина – це заручниця Росії, вона бере велику кількість нафти і газу з Росії", – сказав Дональд Трамп і додав, що "є такі країни як Польща, котрі не хочуть цього газу, бо не хочуть ставати заручницями Росії".

Топ коментарі
+5
Если американский или какой либо другой газ будет дешевле российского, то Германия сразу же разлюбит Россию и тем более Путина.
показати весь коментар
13.07.2018 12:23 Відповісти
+2
Американский сжиженный газ, намного дороже российского...Расстояние, между Европой и Рашкой сказывается и не только...Ещё терминалы и переработка в газообразное состояние , требуются...В мире , доминируют не политика, а экономика..Миром правит капитал...
показати весь коментар
13.07.2018 12:35 Відповісти
+2
Політика - продовження економіки.
показати весь коментар
13.07.2018 12:37 Відповісти

Завантаження...