9570 відвідувачів онлайн
16 473 72

Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі

Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі

У Фінляндії в неділю почалася серія акцій як прихильників, так і противників зустрічі президентів Росії і США Володимира Путіна і Дональда Трампа.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Першою такою акцією став марш Helsinki Calling на підтримку прав людини та демократії, який проводять, зокрема, організація за права людини Amnesty International, Helsinki for Human Rights і ліві молоді. Він стартував у неділю з парку Кайсаніємі (Kaisaniemenpuisto), пройшов центром міста і завершився мітингом на Сенатській площі (Senaatintori).

Як запевняли раніше організатори маршу, у соціальній мережі Facebook  на акцію обіцяли прийти близько 10 тис. осіб. Проте, за даними поліції, в марші взяли участь близько 1,5 тис. осіб.

У руках маніфестантів - транспаранти "Права людини для всіх!", "Гельсінкі закликає до миру!", "Ми - свобода, ми - рівність, ми - зміни", "Прокиньтеся - скиньте Трампа!" Виднілися і веселкові прапори на підтримку прихильників нетрадиційної сексуальної орієнтації.

На Сенатській площі серед ораторів були, зокрема, відомі різкою критикою на адресу керівництва Росії депутат Європарламенту Гейді Гаутала (Heidi Hautala), письменниця Софі Оксанен (Sofi Oksanen).

У неділю відбувся також мітинг молоді правлячої партії "Справжні фіни" Welcome Trump на підтримку антиміграційної політики США. У ньому взяли участь близько 50-70 осіб із закликами зробити Америку великою.

16 липня акції громадських організацій продовжаться. Загалом у поліцію Гельсінкі надійшло 11 заявок про проведення 15-16 липня масових заходів.

У понеділок очікуються акції протесту молодіжної організації Коаліційної партії проти торгової політики США і проти зовнішньої політики Росії. Відбудуться зібрання громадськості Presidents for Peace на підтримку зустрічі глав держав Росії та США, товариства Росія – Фінляндія Rufi ry під девізом Putin&Trump, мітинги проти політики Росії Stop Putin, на захист прав жінок за мир в Афганістані, за права людини в Камеруні.

Саміт Росія-США, як очікується, відбудеться в Гельсінкі 16 липня.

Топ коментарі
+10
КацаПсины Мавзолейные боятся три вещи....
1)Степан Бандера с 1939 года.
2)Конституции Украині Пилипа Орлика с 1710 года,поскольку сохранился ЕЁ Оригинал написанній Лично Гетьманом Орликом.
3)Домагой Вида ; Слава Україні,Смерть РАБссии Панику на КремлеСМИ видел Весь Мир...
показати весь коментар
15.07.2018 15:57 Відповісти
+8
Манафорта перевели в тюрьму для особо опасных преступников и террористов. Очень скоро он начнет сливать своего хозяина

Акции сторонников и противников саммита Россия-США начались в Хельсинки - Цензор.НЕТ 5516
показати весь коментар
15.07.2018 15:43 Відповісти
+7
Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі - Цензор.НЕТ 3591
показати весь коментар
15.07.2018 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не засмічуй форум своєю дурнею.
показати весь коментар
15.07.2018 15:40 Відповісти
Акции сторонников и противников саммита Россия-США начались в Хельсинки - Цензор.НЕТ 3644
показати весь коментар
15.07.2018 15:47 Відповісти
Слышь козья морда,а чего так тряпки своей стесняешься?Все в спам казламордый проксеныш.😄🌷
показати весь коментар
15.07.2018 15:53 Відповісти
Нахпшла тролятина🌷😄
показати весь коментар
15.07.2018 15:59 Відповісти
наверное Трамп все таки правильный чел, если леваки и ********* так против него....
показати весь коментар
15.07.2018 15:38 Відповісти
Ещё можно на кофейной гуще погадать.
показати весь коментар
15.07.2018 15:41 Відповісти
Гадай на шАкаладной))
показати весь коментар
15.07.2018 15:46 Відповісти
Дурнею та ворожінням не займаюся.
показати весь коментар
15.07.2018 15:48 Відповісти
Да все вы там в секте "Свидетелейвыборовводинтур" на шАкаладе гадаете))
показати весь коментар
15.07.2018 15:52 Відповісти
В секты входят идиоты. Которые делят людей на секты.
показати весь коментар
15.07.2018 15:55 Відповісти
Краще на шоколаді. Секта "сосипутлеру" 20 років гадає на спермі.
показати весь коментар
15.07.2018 17:24 Відповісти
Чего они хотят?Хлеба?Зрелищ?
показати весь коментар
15.07.2018 15:40 Відповісти
Этого хочет плебс. А они выражают своё отношение к политике Трампа и к *****.
показати весь коментар
15.07.2018 15:43 Відповісти
Манафорта перевели в тюрьму для особо опасных преступников и террористов. Очень скоро он начнет сливать своего хозяина

Акции сторонников и противников саммита Россия-США начались в Хельсинки - Цензор.НЕТ 5516
показати весь коментар
15.07.2018 15:43 Відповісти
Проффесор одобряет. Может, и особый рецепт чефира ему вышлет...
показати весь коментар
15.07.2018 16:15 Відповісти
и шапку...шоб не мерзли умніе місли
показати весь коментар
15.07.2018 16:22 Відповісти
Откуда там взялись "сторонники"? Жаль Симо Хаюха не дожил))
показати весь коментар
15.07.2018 15:45 Відповісти
Ще не так давно, путєнопітекі скиглили, що "тєперь всьо у Сєверной Корєі появілісь срєдства доставкі" після того як путєноландія надала Північній Кореї носії. Але Трамп дуже швидко, неймовірно швидко, поставив усіх на свої місця.
Що трапилось? Чому путєнопітеки зараз не скиглять про "срєдства доставкі"?
показати весь коментар
15.07.2018 15:45 Відповісти
Трамп хочет создать союз Северного Потока №3 с плешивм Педофилом.
показати весь коментар
15.07.2018 15:47 Відповісти
Трамп хочет Карлику бутылку в рот засунуть.А потом взять молоток и разь. Бутылку вдребезги
показати весь коментар
15.07.2018 15:52 Відповісти
Блогер из США Леон Вайнштейн вчера в Ютьюбе сказал что Трамп размажет Плешивого по Мавзолею чЛенина,я верю Леону...
показати весь коментар
15.07.2018 15:49 Відповісти
Ты можешь только резинку в штанах подтянуть возле посольства мухосранска😄😄😄😄😄
показати весь коментар
15.07.2018 15:56 Відповісти
Смерть росії, гарним кацапам найкращі домовини.
показати весь коментар
15.07.2018 16:02 Відповісти
Идмнах животное😄😄😄🌷🌷
показати весь коментар
15.07.2018 16:02 Відповісти
А куда делись высеры козьей морды?😄🌷😂
показати весь коментар
15.07.2018 16:05 Відповісти
КацаПсины Мавзолейные боятся три вещи....
1)Степан Бандера с 1939 года.
2)Конституции Украині Пилипа Орлика с 1710 года,поскольку сохранился ЕЁ Оригинал написанній Лично Гетьманом Орликом.
3)Домагой Вида ; Слава Україні,Смерть РАБссии Панику на КремлеСМИ видел Весь Мир...
показати весь коментар
15.07.2018 15:57 Відповісти
я знаю что я совершил ошибку, извинитте. (с)
показати весь коментар
15.07.2018 19:01 Відповісти
Акции сторонников и противников саммита Россия-США начались в Хельсинки - Цензор.НЕТ 8955
показати весь коментар
15.07.2018 16:00 Відповісти
Порошенко честно заработал а гундяй народ обокрал.Понимаешь разницу Иван ?
показати весь коментар
15.07.2018 16:08 Відповісти
Панимаешь тупая скатина,ну не будешь ты троллить на этом сайте😄🌷
показати весь коментар
15.07.2018 16:17 Відповісти
Да че ты все время нюхаешь меня ? Я Пропорошенковский.Я каждый день покупаю Рошен.А вот ты чиих будешь ?
показати весь коментар
15.07.2018 16:19 Відповісти
Нюхаешь?😄😄😄😄Это по тебе блохи ползают.Пшел вон,пес😄🌷😄😄🌷🌷
показати весь коментар
15.07.2018 16:25 Відповісти
КацаПсины обвинили Хорватию союзом с Гитлером в апреле 1941 года.Напроч забыв что Три Договора с Гитлером подписал Молотов в 1938-399 годах. Бараны пля....
показати весь коментар
15.07.2018 16:07 Відповісти
Да они тупые просто.Бояры нажрутся, наслушаютьюся кисилева а потом друг другу морды бьют и какаш ки назад в ана л засовывают.**. люди
показати весь коментар
15.07.2018 16:12 Відповісти
Передай своему куратору,шо ты тупая скатина😄🌷😂Раньше тролли были лучше.А ты тупая (очень тупая)скатина😄🌷😂
показати весь коментар
15.07.2018 16:36 Відповісти
Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі - Цензор.НЕТ 3591
показати весь коментар
15.07.2018 16:14 Відповісти
О чём можно говорить с ботоксным варваром ?
показати весь коментар
15.07.2018 16:11 Відповісти
Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі - Цензор.НЕТ 4420
показати весь коментар
15.07.2018 16:11 Відповісти
Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі - Цензор.НЕТ 792
показати весь коментар
15.07.2018 16:12 Відповісти
Джуна Давиташвили,Поп Гундяй ,Пашка Глоба и его жена Тамарка не служат Гитлеру Кремля
показати весь коментар
15.07.2018 16:18 Відповісти
Гундяев мордвин. На сайте "гордость мордосвской нации" он первый. Но сути дела не меняет, "русский" искуственная национальность в которую записали после 17-го всех, кто имел в метрике записано вероисповедание "русское православие".
показати весь коментар
15.07.2018 16:38 Відповісти
Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі - Цензор.НЕТ 7558
показати весь коментар
15.07.2018 16:19 Відповісти
В Мире сложилась такая ситуация, шо лидерами двух мощных и знаковых держав, стали два *****.
Этих двух организмом, их внутренний магнит, тянет друг к другу. И никакие силы логики, убеждения не могут воспрепятствовать их сближению.
Остаётся токо надеяться, шо эти два ****** сожрут или трахнут друг друга, при личной встрече, и на том всё успокоится.
Но, если ***** и рыжий дурноватый клоун подружатся - Миру может настать кердык!
Не завтра, конечно... А после завтра - точно.
показати весь коментар
15.07.2018 16:21 Відповісти
Какая это вторая мощная и знаковая держава? #уйляндия шоле?
показати весь коментар
15.07.2018 20:18 Відповісти
Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі - Цензор.НЕТ 7746
показати весь коментар
15.07.2018 16:21 Відповісти
Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі - Цензор.НЕТ 2054
показати весь коментар
15.07.2018 16:22 Відповісти
Жесть...... икона путена в его кабинете ?
показати весь коментар
15.07.2018 16:26 Відповісти
Акції прихильників і противників саміту Росія-США почалися в Гельсінкі - Цензор.НЕТ 6090
показати весь коментар
15.07.2018 16:27 Відповісти
Но покиздят два балабола. Но русошвайн может нагадить не спрашивая, а за рыжим Сенат следит, что бы глупостей не наделал.
показати весь коментар
15.07.2018 16:30 Відповісти
В точку сказала Елена.Ойй прям был бы бабой дал бы 😘😘
показати весь коментар
15.07.2018 16:32 Відповісти
Ты и так даешь🌷🌷🌷🌷🌷🌷
показати весь коментар
15.07.2018 16:38 Відповісти
Вадимка,да признайся уже что ты ватная шлюха))Тебя сразу попустит)
показати весь коментар
15.07.2018 16:40 Відповісти
Вот честно Вадим,ну не твое это.Не тролль больше.Тут были хорошие тролли.А ты ну никакой😄😄😄
показати весь коментар
15.07.2018 16:48 Відповісти
Научишь меня правильно троллить кацапов в чате давить их ?Чтоб они от злости компы разбивали и бошки об стенку свои били ?
показати весь коментар
15.07.2018 16:57 Відповісти
Тебя????Нет😄😄😄😄🌷