Масове отруєння у фастфуді Львова: кількість постраждалих сягає 25 осіб

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.
У Львівській обласній інфекційній лікарні та інфекційному відділенні Пустомитівської районної лікарні зараз перебуває 23 людини, а двоє людей, серед них одна дитина, перебувають на амбулаторному лікуванні. Діагнози постраждалих - харчова токсикоінфекція і гостра кишкова інфекція.
Як повідомлялося, 13 липня в лікарні надійшли 9 осіб, які отруїлися після прийому їжі у фастфуді "Tomash Kebab" на вул.Куліша у Львові.
Топ коментарі
+8 Sergey Pupkin
показати весь коментар
16.07.2018 13:48 Відповісти Посилання +6 Константин Гризодубо
показати весь коментар
16.07.2018 13:36 Відповісти Посилання +4 Ali Hasan
показати весь коментар
16.07.2018 13:40 Відповісти Посилання