7563 відвідувача онлайн
20 834 146

Масове отруєння у фастфуді Львова: кількість постраждалих сягає 25 осіб

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

У Львівській обласній інфекційній лікарні та інфекційному відділенні Пустомитівської районної лікарні зараз перебуває 23 людини, а двоє людей, серед них одна дитина, перебувають на амбулаторному лікуванні. Діагнози постраждалих - харчова токсикоінфекція і гостра кишкова інфекція.

Як повідомлялося, 13 липня в лікарні надійшли 9 осіб, які отруїлися після прийому їжі у фастфуді "Tomash Kebab" на вул.Куліша у Львові.

Топ коментарі
+8
У них мясо даже мухи не едят)))))
показати весь коментар
16.07.2018 13:48 Відповісти
+6
В ресторане как то дед скушал комплексный обед. И теперь ни платит дед, ни за газ, и ни за свет.
показати весь коментар
16.07.2018 13:36 Відповісти
+4
У Львові повно гарних кафе, то чого ходити по невідомим фастфудам?😏
показати весь коментар
16.07.2018 13:40 Відповісти

Завантаження...