6033 відвідувача онлайн
8 639 35

Канадця українського походження Пола Винника призначено заступником начальника Генштабу Канади

Канадця українського походження Пола Винника призначено заступником начальника Генштабу Канади

Заступником начальника Штабу оборони Канади призначено етнічного українця, генерал-лейтенанта Пола (Павла) Винника.

Про це повідомили в Міністерстві оборони Канади, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

До підвищення генерал Винник протягом двох років командував Сухопутними військами Канади, а до того - очолював воєнну розвідку країни. За останні кілька років він кілька разів відвідував Україну, побувавши, зокрема, в селі Поздимир на Львівщині, звідки походять його предки.

За освітою він - військовий інженер, служить у ЗС Канади із 1981 року. У 2009-му брав участь у війні в Афганістані в складі Багатонаціонального командування безпеки як помічник командувача, відповідального за формування афганського міністерства оборони та національної армії.

Призначення Винника заступником начальника Штабу оборони є найвищим досягненням українських канадців у Збройних силах Канади. Він також є єдиним українцем, що командував Сухопутними військами. Водночас щонайменше три члени української громади отримували найстарше генеральське звання у канадських ВПС.

Топ коментарі
+7
а в Україну його не можна запросити?!
показати весь коментар
17.07.2018 08:58 Відповісти
+4
може потому ,шо там избиратели умные?за гречу не голосуют?
показати весь коментар
17.07.2018 09:25 Відповісти
+3
та, вот если бы замначальника Генштаба Украины...
показати весь коментар
17.07.2018 09:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а в Україну його не можна запросити?!
показати весь коментар
17.07.2018 08:58 Відповісти
то в нас уже є Виннік (Молода вовчиця)
показати весь коментар
17.07.2018 09:19 Відповісти
чоколятне, в тебе є Петро - смокчи!
показати весь коментар
17.07.2018 09:40 Відповісти
показати весь коментар
17.07.2018 10:09 Відповісти
А ты представь - заходит он в генштаб а там Канадця українського походження Пола Винника призначено заступником начальника Генштабу Канади - Цензор.НЕТ 7227Канадця українського походження Пола Винника призначено заступником начальника Генштабу Канади - Цензор.НЕТ 606
показати весь коментар
17.07.2018 10:30 Відповісти
сумно, це бачити - рехформи, все в чоколяті !((((
показати весь коментар
17.07.2018 10:35 Відповісти
Канадец украинского происхождения Пол Винник назначен замначальника Генштаба Канады - Цензор.НЕТ 2212
показати весь коментар
17.07.2018 08:58 Відповісти
а давайте, назовём улицу его именем.
показати весь коментар
17.07.2018 09:00 Відповісти
Какое количество талантов с Украины в мире. Недаром Украина- колыбель европейского этноса
показати весь коментар
17.07.2018 09:02 Відповісти
Это уже доказано . Читайте побольше
показати весь коментар
17.07.2018 09:46 Відповісти
Посоветую вам почитать академика Каныгина" путь ариев"
показати весь коментар
17.07.2018 09:57 Відповісти
та, вот если бы замначальника Генштаба Украины...
показати весь коментар
17.07.2018 09:03 Відповісти
його треба, як запрошувати, ставити замість муженка!
показати весь коментар
17.07.2018 09:09 Відповісти
Українського цвіту по всьому світу..
Пишаємось
показати весь коментар
17.07.2018 09:04 Відповісти
Падумаешш! У нас тоже есть один украинец - Парубий
показати весь коментар
17.07.2018 09:05 Відповісти
ха ха ха.
показати весь коментар
17.07.2018 10:08 Відповісти
полторака им с муженкой и через полгода канада капитулирует мексике
ПОЧЕМУ ВСЕ УМНЫЕ УКРАИНЦЫ ЗА ЕЁ ГРАНИЦАМИ?
хорошо шо хоть евреи остались
показати весь коментар
17.07.2018 09:09 Відповісти
може потому ,шо там избиратели умные?за гречу не голосуют?
показати весь коментар
17.07.2018 09:25 Відповісти
гыг друже
подскажи за кого голосовать на предстоящих президентских
ты уже определился?
за кого скажешь, за того и проголосую (только за ЮВ не проси)
... пока я до пакета гречки не опустился
показати весь коментар
17.07.2018 09:34 Відповісти
не перймайся...еще даже выборов на горизонте не видать. или поверил зрадовне про досрачные?
показати весь коментар
17.07.2018 09:36 Відповісти
ты гонишь друг
все знают шо за досрочные у нас только пасипаки беспонтовые
потому как знают шо через год и ноль процнтив не неберуть
******* там разные и вротфронт
а шо касается действующего гаранта конституции то ему любые выборы как осиновый кол
показати весь коментар
17.07.2018 09:41 Відповісти
Українці Світу - гуртуйтесь!!!
показати весь коментар
17.07.2018 09:22 Відповісти
Нhttps://www.google.com.ua/search?q=%D0%BD%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%B9+%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%8C&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwin3pWGwKXcAhXEjCwKHc3CD8oQsAQIJQ ехай щастить .
показати весь коментар
17.07.2018 09:29 Відповісти
Не зрозумів суті статті. Громадянина Канади призначено на відповідальну посаду. So what?
Якби Ісраель звертав увагу на такі речі, то вся їхня преса про це лише й писала б. В самій лише Україні "етнічних" на посадах різних рівнів десятки тисяч.
показати весь коментар
17.07.2018 09:30 Відповісти
Це не той Вінник, сестра якого знімалась у Вікінгах.
показати весь коментар
17.07.2018 09:47 Відповісти
А начальником украинского Генштаба назначить канадца украинского происхождения слабо?
показати весь коментар
17.07.2018 11:04 Відповісти
как в лужу пёрнул, толку ноль, но бульбашки веселые
показати весь коментар
17.07.2018 11:18 Відповісти
Якби й у нас верхівка оборонних структур стала українською...
показати весь коментар
17.07.2018 11:26 Відповісти
Не важен цвет кошки, главное чтобы она ловила мышей.
Среди украинцев немало сепаров и любителей русского мира.
Поэтому упор на национальность это тупиковый путь.
показати весь коментар
17.07.2018 12:58 Відповісти
КАНАДА НАШ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
17.07.2018 13:38 Відповісти
Ось усі пишаються канадськими украинцями. Це добрє. Алє ж чому мене зрадником назівають у стрічках. У вас що, подвійні стандарти в головах?
показати весь коментар
17.07.2018 16:14 Відповісти
Если не ошибаюсь, в девяностых годах начальником Главного штаба Сил обороны Эстонии был отставной американский полковник эстонских корней Александр Эйнселн. Нормальный опыт.
показати весь коментар
17.07.2018 18:54 Відповісти