КСУ визнав скасування або обмеження пільг чорнобильцям неконституційними. ДОКУМЕНТ

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби КСУ.
Як зазначається, таким чином, за поданням 50 нардепів було ухвалено рішення про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів від 28 грудня 2014 року.
"Конституційний суд України, враховуючи зміст статті 16 Основного Закону України, зазначає, що обов'язок держави щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду українського народу зумовлює надання особливого статусу громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", - йдеться в повідомленні.
Судді вважають, що пільги, компенсації та гарантії є особливою формою відшкодування заподіяної шкоди чорнобильцям.
Таким чином, рішенням КСУ скасовується дія норм, які обмежували виплати для пільгових категорій, пов'язаних із Чорнобильською катастрофою.
"Рішення Конституційного суду України є обов'язковим, остаточним і не може бути оскарженим", - заявили в прес-службі КСУ.




Гройсман по другому не работает....
Может у Касюка премию заберут, а?......
На кой х.....р нам нужен Минюст????
И с каждым годом через взятки оформляется все больше...
Скоро весь бюджет будет уходить на всевозможных льготников...
Некоторые граждане имеют по несколько корочек:
"чернобыльские", "афганские", "ВОВ"...