6028 відвідувачів онлайн
3 007 22

У багатоквартирному житловому будинку в Житомирі обвалилася стеля, мешканців евакуювали, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС.

За даними відомства, 22 липня близько 16:00 до Служби порятунку "101" м. Житомир надійшло повідомлення про те, що в двоповерховому багатоквартирному житловому будинку стався обвал стелі.

З'ясувалося, що стеля впала в одній із кімнат на другому поверсі колишнього гуртожитку. На момент обвалу господарка була всередині. На щастя, жінка встигла вибігти в коридор.

Фахівці ДСНС евакуювали мешканців будинку з інших 24-х кімнат.

Унаслідок надзвичайної події загиблих і травмованих не виявлено.

"Трьох жителів зруйнованої квартири наразі тимчасово поселено в готелі "Житомир". На ранок 23 липня заплановано комісійний огляд цієї будівлі для подальшого вирішення проблеми", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+3
Мабуть цьому будинку "сто лет в обед".
показати весь коментар
23.07.2018 07:58 Відповісти
+2
А где вопли "Порошенко с Гройсманом виноваты!"?! Странно... Это же они должны собственноручно асфальт варить, дороги строить, ремонтировать, кирпич отжигать, балочные перекрытия менять, стоять, в виде "Атлантов", и поддерживать плечами потолки в старых домах?! Я не прав?
показати весь коментар
23.07.2018 08:57 Відповісти

Завантаження...