У багатоквартирному житловому будинку в Житомирі обвалилася стеля, мешканців евакуювали, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДСНС.
За даними відомства, 22 липня близько 16:00 до Служби порятунку "101" м. Житомир надійшло повідомлення про те, що в двоповерховому багатоквартирному житловому будинку стався обвал стелі.
З'ясувалося, що стеля впала в одній із кімнат на другому поверсі колишнього гуртожитку. На момент обвалу господарка була всередині. На щастя, жінка встигла вибігти в коридор.
Фахівці ДСНС евакуювали мешканців будинку з інших 24-х кімнат.
Унаслідок надзвичайної події загиблих і травмованих не виявлено.
"Трьох жителів зруйнованої квартири наразі тимчасово поселено в готелі "Житомир". На ранок 23 липня заплановано комісійний огляд цієї будівлі для подальшого вирішення проблеми", - йдеться в повідомленні.