9040 відвідувачів онлайн
5 349 23

Поліція вилучила арсенал боєприпасів у київській квартирі, - Аброськін. ФОТОрепортаж

Перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін оприлюднив інформацію про вилучення арсеналу боєприпасів в одній із київських квартир.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Аброськін зазначив: "Сьогодні весь цей арсенал був вилучений працівниками поліції в звичайній квартирі однієї з багатоповерхівок Києва. До речі, весь цей "скарб" зберігали не самі власники оселі, а арендатори, які винайняли житло на незначний період. Дуже цікаві персонажі, про яких розповім згодом.

Поки ж звертаюся до наших громадян: будьте пильними, повідомляйте до поліції про підозри, що ваші сусіди можуть бути причетними до скоєння злочинів, незаконного обігу зброї та вибухівки. Врешті-решт, це безпека ваша та ваших близьких".

Поліція вилучила арсенал боєприпасів у київській квартирі, - Аброськін 01
Поліція вилучила арсенал боєприпасів у київській квартирі, - Аброськін 02
Поліція вилучила арсенал боєприпасів у київській квартирі, - Аброськін 03
Поліція вилучила арсенал боєприпасів у київській квартирі, - Аброськін 04

Топ коментарі
+4
Схрон Савченко хлопнули ?
показати весь коментар
24.07.2018 00:19 Відповісти
+4
А к какому типу оружия принадлежит коробка спичек и старые перчатки?
показати весь коментар
24.07.2018 00:56 Відповісти
+3
Не впечетлило. Чтото исхудали арсеналы в последнее время. Вот раньше были арсеналы, а это так себе.
показати весь коментар
24.07.2018 00:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так війна в країні. Звичайні речі.
показати весь коментар
24.07.2018 00:17 Відповісти
Схрон Савченко хлопнули ?
показати весь коментар
24.07.2018 00:19 Відповісти
Не, она по делу "о минометах"! кстати, ее утром опять повезут на "детектор"...
показати весь коментар
24.07.2018 00:40 Відповісти
у Аброськина еще много друганов беженцев ,,, 33 монеты работа на жидов окупится
показати весь коментар
24.07.2018 00:23 Відповісти
Не впечетлило. Чтото исхудали арсеналы в последнее время. Вот раньше были арсеналы, а это так себе.
показати весь коментар
24.07.2018 00:36 Відповісти
Тебе просто шею свернут - боеприпас сэкономят
показати весь коментар
24.07.2018 02:44 Відповісти
почему нету конопли? должна быть
показати весь коментар
24.07.2018 00:49 Відповісти
А к какому типу оружия принадлежит коробка спичек и старые перчатки?
показати весь коментар
24.07.2018 00:56 Відповісти
а шампура?
показати весь коментар
24.07.2018 07:33 Відповісти
мусорам верить нельзя
показати весь коментар
24.07.2018 02:01 Відповісти
Мусора у тебя дома в зауральском мухасранске,чурка ты кацапская
показати весь коментар
24.07.2018 05:34 Відповісти
что, не в нюх, сифилис рошеновский ?
показати весь коментар
25.07.2018 11:45 Відповісти
Сиженый? обиженый?
показати весь коментар
24.07.2018 09:20 Відповісти
отпрыгни
показати весь коментар
25.07.2018 11:47 Відповісти
Тебе , ольгинцу , верить что ли ?
показати весь коментар
24.07.2018 11:00 Відповісти
Где "арсенал"?
показати весь коментар
24.07.2018 02:22 Відповісти
оз скільки ще цього "добра" у населення... ? молодці, що знайшли!
показати весь коментар
24.07.2018 02:31 Відповісти
Полиция изъяла арсенал боеприпасов в киевской квартире, - Аброськин - Цензор.НЕТ 8559
показати весь коментар
24.07.2018 06:58 Відповісти
А ШАМПУРЫ ТОЖЕ БОЕПРИПАСЫ !?) НОРМАЛЬНАЯ КОЛЛЕКЦИЯ В НАШЕ ВРЕМЯ )))
показати весь коментар
24.07.2018 09:40 Відповісти
А где же ВОЛШЕБНЫЙ ТЕПЛОВИЗОР из ЗАДНИЦЫ прокуроришки?
показати весь коментар
24.07.2018 09:58 Відповісти
Поліція вилучила арсенал боєприпасів у київській квартирі, - Аброськін - Цензор.НЕТ 6508
показати весь коментар
24.07.2018 10:17 Відповісти
Поліцаї, а зброя до патронів де? Нема, отже поліцаї когось на грошики трясуть, або замовлення відробляють. Занести у хату гранати й патрони непомітно дуже легко, а от з автоматом можна й спалитися.
показати весь коментар
24.07.2018 10:18 Відповісти