6232 відвідувача онлайн
11 361 50

Голови РДА Одеської області обурені вимогою зупинити ремонт траси "Одеса-Рені"

Припинити будівництво траси "Одеса - Рені" і взятися за дороги Арцизького й Саратського районів - з такою вимогою на мітинг перед Одеською обладміністрацією вийшли місцеві жителі, прихильники народного депутата, члена партії "Наш край" Антона Кіссе.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "канал 24".

Раніше в Саратському районі на півдні Одеської області протестувальники перекрили автомобільну трасу "Одеса – Рені".

Акція, влаштована прихильниками народного депутата, викликала негативні відгуки з боку глав районів Одеської області, які вважають, що подібні дії можуть призвести до заморожування фінансування стратегічної траси міжнародного значення М15.

Зокрема, глава Савранської РДА Віталій Свічинський на своїй сторінці у Facebook написав:

"А в нас дороги ремонтують лише тим, у кого "мітинг" більший? Так не питання, можемо помірятися з Бессарабією. Вибачте, але ми три роки чекаємо, коли закінчать ремонт траси "Одеса – Рені".

Глава Подільської РДА Руслан Пітак назвав акцію політичною:

"Я не можу зрозуміти, в чому обурення і навіщо перекривати дорогу? Адже з простими жителями Бессарабії я спілкуюся щодня і всі шалено задоволені, що до Ізмаїла можна доїхати за 3 години, а не за 6 годин, як раніше, дорогою, як після бомбардування! Таких масштабних ремонтів не пам'ятають навіть старожили. І в чому винні водії та гості, що приїхали до нас з різних країн, які взяті в заручники на трасі "Одеса – Рені" в 40-градусну спеку? Може, відповідь криється в тому, хто ініціював і організував цей мітинг, в Антону Івановичу Кіссе?"

Глава Кілійської ОТГ Павло Бойченко висловив обурення вимогами мітингувальників зупинити фінансування траси "Одеса – Рені":

"Кілька слів щодо сьогоднішнього "мітингу" жителів деяких районів Бессарабії перед ОДА!!! Особливе обурення сьогодні (думаю, не тільки в мене) викликало висловлювання одного з учасників "мітингу", який заявив, що треба припинити ремонт траси М15 і відремонтувати дороги в Тарутинському або Арцизькому районах!!!

Закінчення ремонту траси "Одеса – Рені", яка є міжнародною, чекають, як мінімум, 9 районів області. Це півмільйона жителів!!! Потрібно правильно розставляти пріоритети – відремонтувати магістральну трасу і потім вже займатися іншими дорогами. Це зрозуміло будь-якому першокласнику!"

В Арцизі теж назвали мітинг піар-акцією народного депутата.

"Зима близько", або скоро вибори", – написав на своїй сторінці у Facebook глава Арцизької РДА Сергій Парпуланський.

"Уперше в області розпочато такий масштабний ремонт доріг. Дорога "Одеса – Рені", обіцяна Петром Порошенком і Володимиром Гройсманом, перетворюється з кожним днем. Понад 15 років наші дороги руйнувалися і не ремонтувалися. І за один-два роки їх не відновити. Дорога Сарата – Арциз – Тарутине дуже важлива для наших жителів дорога, як і Арциз –Болград, Татарбунари – Рассейка або інші знищені дороги нашої області і країни. Тоді перекриймо всі дороги?" – пише Сергій Парпуланський.

Позицію колег підтримали глави ще кількох районів Одеської області.

Зі свого боку губернатор Максим Степанов заявив, що ремонт доріг місцевого значення буде здійснюватися планово, після закінчення ремонту магістралі "Одеса – Рені", та підкреслив, що напрямок Арциз – Сарата – Тарутине – один із пріоритетних, оскільки щодо нього вже проведено тендер і розроблено проект.

Раніше Президент України Петро Порошенко анонсував завершення ремонту траси "Одеса - Рені" у 2018 році.

Про завершення ремонту траси "Одеса - Рені" в 2018 році заявив також Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Топ коментарі
+21
Я жене перекрыл дорогу к холодильнику с требованием доставить мне холодного пива.
А она пригрозила перекрыть дорогу к унитазу, пока не вынесу мусор.
Вот так и сидим с мусором и трезвые.
показати весь коментар
24.07.2018 11:20 Відповісти
+15
Михо соевые выдавили началась барыжная клоунада за распил бабла...
показати весь коментар
24.07.2018 11:17 Відповісти
+12
Быдло перекрывшее дорогу не знает, что трасса финансируется из госбюджета, а местные дороги из местных бюджетов.
Опять тупых придурков использовали в качестве гондонов.
показати весь коментар
24.07.2018 11:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Михо соевые выдавили началась барыжная клоунада за распил бабла...
показати весь коментар
24.07.2018 11:17 Відповісти
Голови РДА Одеської області обурені вимогою зупинити ремонт траси "Одеса-Рені" - Цензор.НЕТ 5075
показати весь коментар
24.07.2018 11:34 Відповісти
Порохоботы спамят достойные комментрии! Господа, расспамливайте!
показати весь коментар
24.07.2018 14:35 Відповісти
Я жене перекрыл дорогу к холодильнику с требованием доставить мне холодного пива.
А она пригрозила перекрыть дорогу к унитазу, пока не вынесу мусор.
Вот так и сидим с мусором и трезвые.
показати весь коментар
24.07.2018 11:20 Відповісти
А могли б бути як пристойні люди: в чистоті й напідпитку
показати весь коментар
24.07.2018 11:34 Відповісти
Та уже....
Она вынесла мусор, а я сходил за пивом.
И дороги открыты и настроение хорошее.
Просто, каждый должен делать свое дело.
показати весь коментар
24.07.2018 11:51 Відповісти
...Аполітічно рассуждаєш, клянусь чЄсТноє слово... Дружина могла винести сміття та попутньо купити пива
показати весь коментар
24.07.2018 12:45 Відповісти
За такие действия ремонт дорог в их районе перенести в конец очереди.
показати весь коментар
24.07.2018 11:23 Відповісти
Почему за действия нескольких десятков сволочей и идиотов должен страдать целый район?
показати весь коментар
24.07.2018 11:25 Відповісти
чтобы целый район хорошо запомнил, что за этого козла голосовать не надо и такие акции - себе во вред.
показати весь коментар
24.07.2018 12:46 Відповісти
Битиё определяет сознание?
показати весь коментар
24.07.2018 12:49 Відповісти
Вот и всё, что надо знать о большинстве "активистов" и их "протестах". Не все, конечно, но подавляющее большинство таких "протестов" тупо проплачены- да ещё к проплаченным присоединились полезные идиоты.
показати весь коментар
24.07.2018 11:24 Відповісти
Надеюсь, к Майдану это не относится?
Или......
показати весь коментар
24.07.2018 11:54 Відповісти
К какому именно Майдану- что для тебя Майдан?
показати весь коментар
24.07.2018 11:54 Відповісти
Бляхеры недавно тоже думали, что у них Майдан
показати весь коментар
24.07.2018 13:25 Відповісти
Вылезло болгарское чмо.Этот киссе возил титушек гагаузских в 14-том году.
показати весь коментар
24.07.2018 11:30 Відповісти
Интересно, почему это сошло ему с рук?
Кто у него крыша?
показати весь коментар
24.07.2018 16:51 Відповісти
"Не пойму почему вдруг митинг собрался, Холмс? Элементарно, Ватсон. Выборы!"
показати весь коментар
24.07.2018 11:32 Відповісти
Не может этого быть! Этот митинг из-за чёткой гражданской позиции людей, поддерживающих своего избранника. Нет, ну правда же.)
показати весь коментар
24.07.2018 11:54 Відповісти
Быдло перекрывшее дорогу не знает, что трасса финансируется из госбюджета, а местные дороги из местных бюджетов.
Опять тупых придурков использовали в качестве гондонов.
показати весь коментар
24.07.2018 11:43 Відповісти
Не так. Местные дороги финансируются балансодержателем. Если дорога на Громаде, то финансирует Громада, а если на облавтодоре, то соответственно облавтодор.
показати весь коментар
24.07.2018 11:59 Відповісти
Так, я так и написал.
Есть государственный бюджет и местные бюджеты разных уровней.
показати весь коментар
24.07.2018 14:28 Відповісти
Нема Михо,нема дилов,одни делишки.30 том пустопорожних обещаний.Шир Лан в Одесси
показати весь коментар
24.07.2018 11:46 Відповісти
я ездил по трасее при михо...кстати,ни палатки ,ни михо тогда не видел,несмотря на ацкий пиар в сми.и ездил две недели назад.небо и земля.
показати весь коментар
24.07.2018 13:22 Відповісти
А посадить ахмєтава не вимагали?
показати весь коментар
24.07.2018 11:51 Відповісти
А чего не требуют забрать дороги на бюджет Громад и сами не ремонтируют?
показати весь коментар
24.07.2018 12:00 Відповісти
Ставленик місцевих агробаронів збирає мітинг з колгоспників, вимагаючи ремонту автошляхів убитих перевантаженими фурами, що належать агробаронам!
СУПЕР!
Проектую у одній конторі агропідприємства. Прийшов обурений лист від завовника, з вимогою збільшити за рахунок фірми розміри воріт у тільки-но збудований автоприймальний пристрій елеватора, а як ні то йдуть до суду.
Починаємо розбиратися:
- Пробачте, ворота зроблені по правилам, висота 4,2м а ширина 3,6, суіть претензій не зрозуміла.
- Чихав я на ваші правила, я транспорт з зерном прийняти не можу, він не пролазить у вашу кротовину!
- Дядьку, може варто не нарощувати борти, вак що вони вилазять за транспортний габарит?
- Ви мені ще вказувати будете, що робити! У нас всі так возяять!
НІма сцена. Завіса.
А потім питають де дороги.
показати весь коментар
24.07.2018 12:05 Відповісти
дядьку,не лізе...у криньку не лізе
показати весь коментар
24.07.2018 13:24 Відповісти
Лягайте пiд каток
показати весь коментар
24.07.2018 12:11 Відповісти
A в Украине все так,лиш-бы ему хорошо,а дальше..... Дороги за последние годы были разбиты за счет увеличения автоперевозок и без любого контроля,перегрузы страшные! Бывали случаи,что автолюбители сами перекрывали дороги фурам,так как сильно страдают от езды этих фур по дорогам. А за баранками сидят такие-же водилы как и мы и им начхать на то,что своими действиями он наносит вред своему куму или сыну,лиш-бы хапануть побольше,а потом выйти на митинг и орать во всю глотку,что дорог НЕТ!!!!!
показати весь коментар
24.07.2018 12:46 Відповісти
A в Украине все так,лиш-бы ему хорошо,а дальше..... Дороги за последние годы были разбиты за счет увеличения автоперевозок и без любого контроля,перегрузы страшные! Бывали случаи,что автолюбители сами перекрывали дороги фурам,так как сильно страдают от езды этих фур по дорогам. А за баранками сидят такие-же водилы как и мы и им начхать на то,что своими действиями он наносит вред своему куму или сыну,лиш-бы хапануть побольше,а потом выйти на митинг и орать во всю глотку,что дорог НЕТ!!!!!
показати весь коментар
24.07.2018 12:51 Відповісти
Этот Кисе такая консерва,он давно уже воду мутит!!!
показати весь коментар
24.07.2018 13:17 Відповісти
Этот Киссе, - "затычка во всех дырках". Как где-нибудь деньгами завоняло (особенно, когда они говном смазаны) - он, "тут как тут"... Помнится, лет десять назад "рвал рубаху на груди" о передаче охотничьих угодий УООР в частные руки. А это, реально, создание "охотничьих латифундий". То ещё где-то, уже не помню, мелькал... И везде за ним тянется "вонючий шлейф". Здесь - то же самое. Он поддерживает глав РГА, чтобы прекратить строительство дороги государственного значения, выходящей на госграницу с Румынией, которая будет играть значительную роль в международной торговле, в угоду "местечково-хуторским" интересам... А теперь - по полочкам. Что значит трасса международного значения? Это кровоносная артерия организма. Он требует отсечь артерию, но восстанавливать капилляры. Что будем иметь на "выходе"? Паралич того или иного органа либо конечности. Для чего это делается? Или скрытая диверсия, либо просто главам РГА не дали денег с областного бюджета, сказали - развивайте децентрализацию, внутренние дороги районов - ваше внутреннее дело, мы вам для этого оставляем часть денег от налогов.. Воровать неоткуда, потому что за деньги из местного бюджета "местные" и "яйца оторвут", когда начнут выяснять, куда они делись и на какие "шиши" глава РГА дом строит, вот они и "затеяли свару"... А Киссе у них - навроде "стенобитного тарана"...
показати весь коментар
24.07.2018 13:45 Відповісти
Я думал это Саакашвили виноват, что она не строится. Как там взятки на таможне, кстати? Стало лучше?
показати весь коментар
24.07.2018 14:37 Відповісти
Михо через год доделает недоделанное ))
показати весь коментар
24.07.2018 14:44 Відповісти
В тюрьме Грузии,на сколько я помню,ему там дали срок?
показати весь коментар
24.07.2018 16:05 Відповісти
Ось і відрижка політики Поросенка.Риги себе при Пєтьові не погано почувають,хоча всі мають сидіти за гратами..
показати весь коментар
24.07.2018 16:12 Відповісти
Де_билы, это дорога государственного значения.
Финансируется по специальной программе.
Для районных дорог пускай собирают у себя деньги и ремонтируют.
показати весь коментар
24.07.2018 16:53 Відповісти
Киссе .Википедия : "С октября 2007 по ноябрь 2012 г. вновь был депутатом Одесского областного совета. Работал в Комиссии по вопросам культуры, туризма, духовности и межнациональных отношений, вошёл в состав фракции депутатов от https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F_%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2 Партии регионов "
показати весь коментар
24.07.2018 17:35 Відповісти
Кіса перефарбувався, а погане нутро штиняє.
показати весь коментар
25.07.2018 00:29 Відповісти