11021 відвідувач онлайн
5 434 96

В ОРДЛО зростає соціальна напруженість через низькі зарплати бюджетників, - ІС

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє група "Інформаційний спротив".

У зв'язку з цим місцеві жителі неодноразово зверталися до профспілкових організацій та окупаційної влади з вимогами підвищення заробітної плати, але отримували й отримують відповідь, що ця ситуація не може бути вирішена у зв’язку з браком коштів "через стан війни".

"Водночас соціальна допомога у вигляді продуктів харчування та предметів першої необхідності надається тільки інвалідам та одиноким матерям. Така ситуація змушує працездатну частину населення вступати до лав "1-го АК ДНР", що активно підтримується окупаційною владою", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+20
Зато без биндэр
В ОРДЛО зростає соціальна напруженість через низькі зарплати бюджетників, - ІС - Цензор.НЕТ 8271
показати весь коментар
25.07.2018 10:10 Відповісти
+14
бедненькие
звали хутина?... а пришли не пойми кто с автоматами..?
ну звыняйте, жрите - не обляпайтесь!
показати весь коментар
25.07.2018 10:07 Відповісти
+14
У "ольгинских" калоедов зарплаты не плохие.
показати весь коментар
25.07.2018 10:08 Відповісти

Завантаження...