В ОРДЛО зростає соціальна напруженість через низькі зарплати бюджетників, - ІС

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє група "Інформаційний спротив".
У зв'язку з цим місцеві жителі неодноразово зверталися до профспілкових організацій та окупаційної влади з вимогами підвищення заробітної плати, але отримували й отримують відповідь, що ця ситуація не може бути вирішена у зв’язку з браком коштів "через стан війни".
"Водночас соціальна допомога у вигляді продуктів харчування та предметів першої необхідності надається тільки інвалідам та одиноким матерям. Така ситуація змушує працездатну частину населення вступати до лав "1-го АК ДНР", що активно підтримується окупаційною владою", - йдеться в повідомленні.
звали хутина?... а пришли не пойми кто с автоматами..?
ну звыняйте, жрите - не обляпайтесь!