10582 відвідувача онлайн

Офіцер, який побив солдата на Львівщині, підозрюється у хабарництві, - військова прокуратура

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк, передає Цензор.НЕТ.

Втратив селезінку через побої офіцера. Деталі щодо прикрого інциденту у військовому середовищі.

"Старший за званням умисно завдав солдату тілесні ушкодження в ділянку селезінки і, як наслідок, пошкоджений орган довелося видалити. І як виявилося, на цьому історія з горе-офіцером не закінчується. На додачу ще й встановлюється факт вимагання та отримання ним хабара від трьох бійців, серед яких також є вищевказаний потерпілий солдат", - написав Сенюк.

У 64 тис. російських рублів і 16 тис. гривень оцінив офіцер непритягнення до відповідальності трьох військовослужбовців, а також надання дозволу на виїзд за межі Яворівського гарнізону потерпілому солдату.

За вказаними фактами внесено відомості в ЄРДР за ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 426-1 КК України. Розслідують вказані злочини слідчі Яворівського відділу поліції ГУ Нацполіції України у Львівській області, а процесуальне керівництво здійснюють військові прокурори Львівського гарнізону.

Офіцер, який побив солдата на Львівщині, підозрюється у хабарництві, - військова прокуратура 01

Топ коментарі
+4
Долбоепизм в армии продолжается,а за то что избил солдата не подозревается
показати весь коментар
25.07.2018 22:43 Відповісти
+2
Блін, 4-й рік іде правління БПП, Народного фронту, Батьківщини, партії Ляшка та Самопомочі відповідно до їхнього меморандуму в 2014 про співпрацю - а корупція як була так і є, в країні як не було порядку, так і не має.....
показати весь коментар
25.07.2018 22:54 Відповісти
+2
Я думал, что этот дебил уже сидит. Или на передовой в штрафбате искупляет. А ему только объявили подозрение. О-о-о как. Потом через полгода того и гляди следствие начнется, если ничего не изменится. Или опять же амнистия.
показати весь коментар
25.07.2018 22:55 Відповісти

Завантаження...