10562 відвідувача онлайн
2 736 18

Українські школярі завоювали 3 медалі на Міжнародній олімпіаді з біології

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Всього в змаганнях взяли участь близько 300 школярів із 71 країни світу.

Нагороди отримали:

  • Ісакова Лада, гімназія № 109 імені Т.Г. Шевченка Києва - срібна медаль
  • Євтушок Владислав, Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія" Хмельницької області – бронзова медаль
  • Трохимчук Роман, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської РДА Київської області – бронзова медаль

Міжнародна олімпіада з біології (IBO) - щорічне всесвітнє змагання з біології для школярів, які перемогли в національних олімпіадах. Усі учасники оцінюються в форматі індивідуального заліку за результатами випробувань. Теоретичні і практичні завдання олімпіади охоплюють ключові розділи біології: клітинна і молекулярна біологія, анатомія і фізіологія рослин, анатомія і фізіологія тварин і людини, етологія, генетика, еволюція, біосистематика.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Українські школярі завоювали 4 золоті та 2 срібні медалі на Міжнародній математичній олімпіаді. ФОТО

Топ коментарі
+9
Украина гордится! Молодцы!
показати весь коментар
25.07.2018 23:49 Відповісти
+4
Українські школярі завоювали 3 медалі на Міжнародній олімпіаді з біології - Цензор.НЕТ 3436
показати весь коментар
26.07.2018 00:25 Відповісти
+2
порошенко ! без тебя тут никак!
показати весь коментар
25.07.2018 23:50 Відповісти

Завантаження...