9405 відвідувачів онлайн
16 866 138

Естонія першою в Європі зробила безкоштовний проїзд у міжміських автобусах

Естонія стала першою країною в Європі, яка ввела безкоштовний проїзд на автобусах міжміського сполучення. Безкоштовні поїздки ввели 11 з 15 регіонів балтійської країни.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє DW  із посиланням на міністра економіки та інфраструктури Естонії Кадрі Сімсон.

"В Європі є міста і регіони, де громадський транспорт є безкоштовним, але поки не було такої ініціативи в рамках всієї країни", - розповіла Сімсон.

За словами міністра, уряд має на меті створити умови, за яких жителі країни будуть рідше переїжджати з сільської місцевості в місто, а також скоротити викиди парникових газів.

З цією ж метою  минулого року парламент Естонії обмежив обсяги використання викопних видів палива в країні - в 2030 році вони не повинні перевищувати рівень 2012 року.

"Ми повинні знайти способи залучити людей подорожувати екологічно, наприклад, користуватися громадським транспортом", - додала Сімсон.

Топ коментарі
+32
и далее.
- посадить казнокрадов
- дотировать перевозки пассажиров из казны
- отменить лицензирование перевозок
- отменить псевдольготы на проезд
- и т.д.
показати весь коментар
28.07.2018 10:24 Відповісти
+30
У властей Украины,от сильрады до президента,окромя алчности.другие мысли голову не посещают.Маленькая страна Эстония впереди планеты всей и в компьютеризации, и в заботе о своих гражданах в прекрасной стране.
показати весь коментар
28.07.2018 10:22 Відповісти
+26
Эстония и вообще прибалтийские страны - пример ,где власть на своем месте - работает для народа и страны, а не для олигархата. Пока в Украине будет олигархическая власть у нас такого не будет и близко.
показати весь коментар
28.07.2018 12:12 Відповісти

Завантаження...