11645 відвідувачів онлайн
3 079 31

Закопуючи історію, ми закопуємо себе, - Клімкін нагадав про важливість Поштової площі в Києві

Закопуючи історію, ми закопуємо себе, - Клімкін нагадав про важливість Поштової площі в Києві

Сучасна Поштова площа є одним із ймовірних місць хрещення Русі, про що важливо не забувати в 1030-ту річницю події.

Про це в Twitter написав міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Одним із ймовірних місць хрещення України-Русі є сучасна Поштова площа. Цього дня слід особливо пам’ятати, що, дозволяючи закопати свою історію, ми закопуємо себе", - написав Клімкін.

Як повідомлялося, раніше Клімкін підтримав ідею створення музею на місці археологічних розкопок на Поштовій площі.

Як відомо, раніше на Поштовій площі планувалося зведення торгово-розважального центру. Однак в процесі будівництва були виявлені унікальні залишки міського прибережного кварталу стародавнього Києва. Відтоді між компанією і київськими активістами ведеться боротьба за цю територію.

19 квітня Київрада проголосувала за повернення площі місту. Проект був ухвалений  в першому читанні. Після цього були спроби продавити в нього правки, згідно з якими площа залишиться за "інвестором", а повноцінного музею на ній не буде.

Крім того, на 7 червня до порядку денного сесії Київради спочатку було включено питання створення на Поштовій площі музею, проте потім його відкинули.

20 червня активісти знесли ворота будівництва на Поштовій площі і розбили намети.

Журналіст Аннабелла Моріна заявила про початок голодування, яке вона не припинить, поки площу не повернуть у власність міста.

Закопуючи історію, ми закопуємо себе, - Клімкін нагадав про важливість Поштової площі в Києві 01

Топ коментарі
+4
От уж не знал, что уроженец Курска и выпускник мацковского физтеха Климкинд, занимавший высокий кабинет в злочынном уряди Азирова, так печется о украинской истории. Не удивлюсь, что он скоро продемонстрирует широкому загалу свою младенческую фотку со своего крещения в церкви Киевского Патриархата
показати весь коментар
28.07.2018 12:54 Відповісти
+2
Ну да клим из паркаши не знал,что почтовую площадь закапывают))Не смешно
показати весь коментар
28.07.2018 13:11 Відповісти
+2
є УКРАЇНСЬКА ПОЛІТИЧНА НАЦІЯ
показати весь коментар
28.07.2018 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и здесь порохоботы и порохоборцы едины.
показати весь коментар
28.07.2018 12:51 Відповісти
А ти, власне, хто з цих двох?
показати весь коментар
28.07.2018 15:30 Відповісти
застройщик прикупил земельку
потратился на взятки и проектировку
кто возместит???
за кордоном возмещают городские общины и государство
а тут активисты
всему есть цена
не комнули бы?
кто его искал бы?
показати весь коментар
28.07.2018 12:51 Відповісти
Никто никакой земельки не прикупал. В Киеве не продается земля на площадях и проезжей части, а ничего другого там не было.
А то, что кто-то на взятки потратился и захотел заграбастать киевскую землю - то этот кто-то не компенсацию должен получить, а тюремный срок с конфискацией.
показати весь коментар
28.07.2018 15:09 Відповісти
От уж не знал, что уроженец Курска и выпускник мацковского физтеха Климкинд, занимавший высокий кабинет в злочынном уряди Азирова, так печется о украинской истории. Не удивлюсь, что он скоро продемонстрирует широкому загалу свою младенческую фотку со своего крещения в церкви Киевского Патриархата
показати весь коментар
28.07.2018 12:54 Відповісти
є УКРАЇНСЬКА ПОЛІТИЧНА НАЦІЯ
показати весь коментар
28.07.2018 13:40 Відповісти
то й що ? Давайте згадаємо Гетьмана Івана Мазепу. Він взагалі служив росії, але ...недовго.
показати весь коментар
28.07.2018 13:58 Відповісти
Ну да клим из паркаши не знал,что почтовую площадь закапывают))Не смешно
показати весь коментар
28.07.2018 13:11 Відповісти
ну вас всех с историей...... жрать хочется....

показати весь коментар
28.07.2018 13:15 Відповісти
Закопуючи історію, ми закопуємо себе, - Клімкін нагадав про важливість Поштової площі в Києві - Цензор.НЕТ 325
показати весь коментар
28.07.2018 13:15 Відповісти
Хай копають и того кто ето с дел
показати весь коментар
28.07.2018 13:26 Відповісти
Хай копають и того кто ето с дел
показати весь коментар
28.07.2018 13:26 Відповісти
А откапывая, откапываем.
показати весь коментар
28.07.2018 13:26 Відповісти
Запорожская Сечь доигралась до того, что пошла на сговор с Москвой. И Украина исчезла. Думаете, Юрасик Хмельницкий лучше Климкина?
показати весь коментар
28.07.2018 13:42 Відповісти
Украина исчезла в результате договорённостей Хмельницкого? Да ну?

Хмельницкий всё делал правильно. Так было нужно.
показати весь коментар
28.07.2018 13:58 Відповісти
Как известно, история не терпит сослагательного наклонения. Неизвестно, чего ожидал Богдан Хмельницкий. Но к чему это привело, знают все. Ну а если Вы о Юрочке Хмельницком, то от него вообще толку не было. Как от Климкина))))
показати весь коментар
28.07.2018 14:05 Відповісти
)))) То есть, вас устроило, под кого мы легли?
показати весь коментар
28.07.2018 14:31 Відповісти
Меня устраивают промежуточные результаты. Украина жива. Но впееди большая борьба.
показати весь коментар
28.07.2018 14:35 Відповісти
Ваш бодя знищив перспективу самостійності на сотні років іперед. бо був агент московії. але, перед тим знищив 25% населення України. бо створив громадянську війну. тому що був агент московії. і герой радянських підручників з історії.
показати весь коментар
28.07.2018 14:39 Відповісти
Кто такой "бодя"? Потрудитесь выражать мысли яснее.
показати весь коментар
28.07.2018 14:45 Відповісти
так він), клімкінд)) пєдальці) це все популярно пояснив, чи вони)
всі в курсі, але піяряться) на цьому?!
показати весь коментар
28.07.2018 13:38 Відповісти
Мне кажется, полномочия Климкина ограничиваются Михайловской площадью.
показати весь коментар
28.07.2018 13:40 Відповісти
Шлецеры и Милеры,а также Нестор "летописец" закопали(переписали)историю уже давным-давно.
показати весь коментар
28.07.2018 13:52 Відповісти
При нормальной власти, этот "любитель истории", получил бы пендель и побежал бы заниматься своими делами в МЗС. Там уже все сделано, во всем порядок? Или осталось еще с кем-то разосраться? Так уже, вроде, со всеми пособачились.
показати весь коментар
28.07.2018 14:07 Відповісти
дровиняки такі тепер не ростуть. але середня частина у Клімкіна вже ширша баобаба. Захворів пацан мабуть. Роздуло чи розпух...