9870 відвідувачів онлайн

У Лабитнангі місцевий священик заходив у палату до Сенцова, - ФСВП Росії

У Лабитнангі місцевий священик заходив у палату до Сенцова, - ФСВП Росії

Настоятель храму в російському Лабитнангі Богдан Василюк відвідав у колонії палату, де перебуває український політв'язень Олег Сенцов.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Під час обходу медичної частини установи Богдан Василюк зайшов у палату, де перебував ув'язнений Олег Сенцов. Священнослужитель поцікавився станом його здоров'я. Олег Сенцов відповів, що почувається нормально і перебуває під наглядом медичних працівників. Скарг на умови утримання у нього немає", - йдеться в повідомленні управління Федеральної служби виконання покарань у Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Як зазначає відомство, Василюк запропонував Сенцову поговорити без присутності сторонніх або сповідатися, але він відмовився, пояснивши, що  допомоги священнослужителя не потребує.

На 80-й день голодування Сенцова з ним спробував зустрітися єпископ Апостольської православної церкви і член Правозахисної ради Санкт-Петербурга Григорій Міхнов-Вайтенко. Однак його не пустили до політв'язня. ФСВП пояснила відмову тим, що "жодного подібного прохання від засудженого Сенцова до керівництва колонії не надходило".

Раніше до Сенцова не пустили Архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента, хоча українець написав згоду на зустріч із Климентом з формулюванням: "несподівано виникла необхідність у сповіді".

Нагадаємо, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва і Олексія Чирнія затримали в окупованому Криму 10 травня 2014 року. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у нібито створенні на території півострова терористичного співтовариства.

16 травня 2018 року адвокат Олега Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Топ коментарі
+17
Как отмечает ведомство, Василюк предложил Сенцову побеседовать без присутствия посторонних или исповедоваться, но он отказался, пояснив, что в помощи священнослужителя не нуждается. Источник: https://censor.net.ua/n3079817
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тобто Василюка пустили, а іншого священика не пустили. У цій історії мене цікавить справжнє прізвище та фсбешне звання Василюка.
показати весь коментар
04.08.2018 18:57 Відповісти
+11
заходив місцевий панотець, пропонував купити свічки, хрестики та іконки
за окрему плату міг освятити камеру та нари
показати весь коментар
04.08.2018 18:56 Відповісти
+9
Ти написав справжній росіянці. Зараз ще отримаєш пропозицію про "братній народ"😏
показати весь коментар
04.08.2018 19:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Патріарх Московський Кирил наприкінці серпня має намір зустрітися із патріархом Варфоломієм. Про це повідомляє секретар Священного синоду УПЦ КП єпископ Євстратій (Зоря) з посиланням на грецькі та московські джерела.

Як пише англомовна версія сайту «Православие.ru», предметом обговорення двох церковних ієрархів стане можливість надання Вселенським патріархатом Томосу про автокефалію Українській церкві.

Цей візит єпископ Євстратій (Зоря) розглядає, як «крок останньої надії» Московської церкви.

«Очевидно, що візит патріарха Кирила до Стамбула має на меті якщо не повністю відмовити Вселенського патріарха від рішень щодо «українського питання», то хоча би досягти їх відкладання», - зазначив він на Facebook.

Раніше повідомлялося, що наприкінці серпня очікується чергове сесійне засідання Священного синоду Константинопольського патріархату, а відразу після нього, 1-3 вересня, відбудеться Синакс (Архієрейський Собор) усіх ієрархів патріархату. Очікується, що «українське питання» буде в порядку денному обох зібрань.

Нагадаємо, 28 липня Україна відзначала 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Зазначимо, що секретар Священного Синоду УПЦ КП Єпископ Євстратій (Зоря) заявив, що якби Константинопольський Патріархат не розраховував на те, що зможе довести справу Томосу про автокефалію української церкви до логічного завершення - він би не починав цього процесу.

Член Синоду Вселенської патріархії митрополит Елпідофор заявив, що Московська церква є не матір'ю, а дочкою Української.

https://glavcom.ua/news/ostannya-nadiya-zavernuti-tomos-do-patriarha-varfolomiya-jide-kiril-517963.html
показати весь коментар
04.08.2018 18:54 Відповісти
показати весь коментар
04.08.2018 18:57 Відповісти
Богдан да ще й Василюк, ну 100% не кацап!
показати весь коментар
04.08.2018 19:45 Відповісти
Впевнений, що це справжнє прізвище і те, що він не служить у ФСБ?
показати весь коментар
04.08.2018 19:48 Відповісти
Как сказал партайгеноссе Шелленбнрг во всемизвестном фильме "В наше время ,нельзя варить никому,даже изредка самому себе! Мне можно!"
Мені більше гріє душу Богдан Василюк ніж якиїсь,наприклад Кирил Гундяев.
показати весь коментар
04.08.2018 19:54 Відповісти
Наприклад дід Василюк, а дружина діда Ґюндяєва, всі інші родичі Ґюндяєви, і сам служить у ФСБ і це гріє вам душу. Не перегрійтеся таким теплом.
показати весь коментар
04.08.2018 19:58 Відповісти
Богдан да ще й Василюк, ну 100% не кацап! (с)

То є його фсб-шна "лєгєнда".
показати весь коментар
04.08.2018 20:12 Відповісти
Главное, что это чекистская морда.
показати весь коментар
05.08.2018 00:21 Відповісти
Рашка будет угрожать Варфоломею. И пытаться отложить решение до выборов нового ПРЕЗИЛЕН а Украины , в расчете на своего кандидата
Нельзя допустить этого.
показати весь коментар
04.08.2018 19:07 Відповісти
Московська церква є не матір'ю, а дочкою Української. (c)

В кращому випадку-падчеркою.
показати весь коментар
04.08.2018 20:10 Відповісти
заходив місцевий панотець, пропонував купити свічки, хрестики та іконки
за окрему плату міг освятити камеру та нари
показати весь коментар
04.08.2018 18:56 Відповісти
зачем же..рабиноич уже начал..
показати весь коментар
04.08.2018 18:58 Відповісти
рабинович
показати весь коментар
04.08.2018 18:59 Відповісти
Он жертва путинизма головнога мозга . С таким диагнозом еще много в Украине избирателей . Пусть и не много но свои голоса возьмет .
показати весь коментар
04.08.2018 19:04 Відповісти
Ти написав справжній росіянці. Зараз ще отримаєш пропозицію про "братній народ"😏
показати весь коментар
04.08.2018 19:06 Відповісти
Что в лоб, что по лбу! Один хрен!
показати весь коментар
04.08.2018 19:03 Відповісти
"Бедолаги" це ви, бо не розумієте свою відмінність від людей.
показати весь коментар
04.08.2018 19:00 Відповісти
начинает предвыборную компанию. (с)

"Шановна",почніть ту саму "коампанію" сама-може "Вас" як кандидата пролюструють сміттєвим баком,а може і серце з переляку стане-тут же в Україні "біндерівці"...
показати весь коментар
04.08.2018 20:26 Відповісти
святкуєте всією рахою мабуть...
о вялікій путін, ти поднял росеюшку с колен, живодерствуй, мучай , убивай.. во славу росіі
показати весь коментар
04.08.2018 19:04 Відповісти
Лабытнанги... Это когда поезд уходит вы Воркуту - в цивилизацию
В Лабытнанги местный священник заходил в палату к Сенцову, – ФСИН России - Цензор.НЕТ 7079
показати весь коментар
04.08.2018 19:05 Відповісти
Краще відбувай там покарання з тими, кого репресує твоя держава.
показати весь коментар
04.08.2018 19:09 Відповісти
Тому тобі цікаво там дивитися на тортури.
показати весь коментар
04.08.2018 19:19 Відповісти
тут одна троляка декількома ніками строчить.
показати весь коментар
04.08.2018 19:34 Відповісти
Тоді її просто в спам.
показати весь коментар
04.08.2018 19:36 Відповісти
захоплених в Україні.
показати весь коментар
04.08.2018 19:20 Відповісти
Побывать бы там на экскурсии.. (с)

Что мешает?!!
Выйди даже не "красную площадь",а перед любым районным ментовским расейским околотком с плакатом "путин-*****" (что,кстати,истинная правда),и твоя мечта осуществится!!!
Даже без "капиталовложений".

Флаг смени,ЧУЧЕЛО.
показати весь коментар
04.08.2018 20:31 Відповісти
Это же надо - столько лет как украли Сибирь у местных народов , и народов уничтожили , и все по руцьки говорят- А ЦИВИЛЛИЗАЦИЮ ТАК И НЕ ПОСТРОИЛИ
показати весь коментар
04.08.2018 19:09 Відповісти
Це не "девственная природа и чистый воздух". Це земля, яку ви перетворили на в'язницю і заполонили репресованими. От таку тебе треба екскурсію, де є біль людський? Ти не людина.
показати весь коментар
04.08.2018 19:18 Відповісти
Взагалі то тема про ваших кацапських тюремників і Сєнцова. А вам не хочеться поставити свою власівську ганчірку?
показати весь коментар
04.08.2018 19:24 Відповісти
Це так, що прапор України ви поставили по проксі.
показати весь коментар
04.08.2018 19:31 Відповісти
Прэлеестно! Просто прэлеестно!
показати весь коментар
04.08.2018 19:37 Відповісти
Тобто ще гірше ніж думав. Ваша думка цікава в спамі.
показати весь коментар
04.08.2018 19:38 Відповісти
Как это тонко...
показати весь коментар
04.08.2018 19:40 Відповісти
Все в Раде...
показати весь коментар
04.08.2018 19:45 Відповісти
Кстати кацапчеги!поздравляем вас с правильным выбором! *************************************!******************************!***********
етработумеченого! Браво кацапчеги!так держать! ИХТАМНЕБЫЛО!!!_ТЫНЦ_
показати весь коментар
04.08.2018 19:47 Відповісти
Зараз навідаюсь до вас в гості в Полтаві ! 😀
показати весь коментар
04.08.2018 19:51 Відповісти
У неї якась інша Полтава.
показати весь коментар
04.08.2018 19:53 Відповісти
На территории нынешней РФ живет удивительная, не имеющая аналогов, общность людей. Она имеет настолько необычное отличие от любой другой общности или народа, что спутать ее ни с кем нельзя. Она категорически не приемлет собственную историю и собственные корни.

Им стыдно называть себя теми, кто они есть на самом деле, они не просто забыли свой язык, свои обычаи и имена своих предков, они планомерно уничтожали все это до такой степени, что на том месте вообще ничего не осталось.

Даже те из них, кто на вопрос «кто ты?» может ответить: «я - меря или весь, или мокша», вряд ли смогут вспомнить историю именно не империи, а своего народа, своих национальных героев и все остальное, что есть у любого нормального народа.
показати весь коментар
04.08.2018 19:32 Відповісти
Вид на Лабытнанги, где есть ж/д станция, из Салехарда, где её нет. Между ними Обь, но мост нужнее в Крым
У Лабитнангі місцевий священик заходив у палату до Сенцова, - ФСВП Росії - Цензор.НЕТ 7523
показати весь коментар
04.08.2018 19:33 Відповісти
из Лаббытнанги в Салехард " легко" по железной дороге добраться , всего 3500 км через Тюмень, зачем какой - то непонятный мост строить ?
показати весь коментар
04.08.2018 21:05 Відповісти
салфетку? (с)

Припудренное существо,ганчірка" українською вашою мокшансько-мордовським "!языком" означає "тряпка".
А ваше "салфетка" нормальною мовою зветься "серветка".

Сгинь,убогое.
показати весь коментар
04.08.2018 20:41 Відповісти
https://censor.net/user/431197

быстренько убежал в спам..

И снова-"здрасте","https://censor.net/user/365880".
Сгинь,нахер,убогое.
А если сюда заходишь-смени флаг,членистоногое.
показати весь коментар
04.08.2018 20:49 Відповісти
Сегодня в рашистских новостях был сюжет про онкобольного мальчика. Просили зрителей помочь деньгами.
Это всё что нужно знать про величие Орды.
показати весь коментар
04.08.2018 19:24 Відповісти
Вот и едь туда строить цивиллизацию . Зачем на европейском Цензоре тусуешься . Свою рашу угробили - теперь цивиллизации захотелось.
показати весь коментар
04.08.2018 19:21 Відповісти
А ще вона хоче екскурсії по людським костям!
показати весь коментар
04.08.2018 19:26 Відповісти
тролям козломордым на руцьких сайтах скучно - все хотят поделиться с другими народами своей дурью 😀
показати весь коментар
04.08.2018 19:30 Відповісти
Самая интересная экскурсия по костям в центре Европы. Чешская церковь Костница в Седлеце почти целиком отделана человеческими скелетами.
У Лабитнангі місцевий священик заходив у палату до Сенцова, - ФСВП Росії - Цензор.НЕТ 277
показати весь коментар
04.08.2018 19:39 Відповісти
Ну я там был.И шо.К чему эта фотография в этой новости вовошка?🌷
показати весь коментар
04.08.2018 19:41 Відповісти
Она не к новости, а к посту, Марсиончик
показати весь коментар
04.08.2018 19:46 Відповісти
Слышь вовошка,а ты не в курсе,на цензоре сегодня уже кого то,кто то,нах посылал?🌷🌷🌷
показати весь коментар
04.08.2018 19:51 Відповісти
Сегодня уже посылали,кажется сергея бондаренка(
показати весь коментар
04.08.2018 19:53 Відповісти
И шо?
показати весь коментар
04.08.2018 19:54 Відповісти
Ничего.Как всегда слюни утер.Картиночки разные слал)Может опять послать?)
показати весь коментар
04.08.2018 19:56 Відповісти
У Лабитнангі місцевий священик заходив у палату до Сенцова, - ФСВП Росії - Цензор.НЕТ 530
показати весь коментар
04.08.2018 19:56 Відповісти
Не в курсе. Это не входит в сферу моих интересов. Я сею разумное, доброе, вечное.
показати весь коментар
04.08.2018 19:53 Відповісти
Из палаты пишешь дерьмо?
показати весь коментар
04.08.2018 19:57 Відповісти
Слышь сеятель.У тебя уже реально чердак потек .Сутками в шпиенов играть🌷😂😄🌷
показати весь коментар
04.08.2018 20:03 Відповісти
Общаясь со мной, Вы становитесь лучше. Это заметно.
показати весь коментар
04.08.2018 20:06 Відповісти
Точьна.Идинах казламордая свинособака🌷🌷🌷😄
показати весь коментар
04.08.2018 20:12 Відповісти
https://censor.net/user/365880

Как Вы многолики,"https://censor.net/user/431197".
показати весь коментар
04.08.2018 20:44 Відповісти
Таку хворобу лікував Гільотен⚔
показати весь коментар
04.08.2018 20:08 Відповісти
цивилизация через одно "л" пишется. (с)

Грёбаный филолог,а как со словом "компания" в твоей интерпретациии?:

"https://censor.net/user/431197

отпустили бы этого бедолагу уже.
пусть возвращается домой и начинает предвыборную компанию.

https://censor.net/comments/locate/3079817/0192160c-eeac-72a4-b50f-9ecad36249fb

Сгинь нахрен,убогое.
показати весь коментар
04.08.2018 20:36 Відповісти
Сам фотографував, чи в когось стибрив?
показати весь коментар
04.08.2018 21:28 Відповісти
Богдан Василюк? Наш заробитчанин в Ямало-Ненецком АО?
показати весь коментар
04.08.2018 19:10 Відповісти
Вот почему Меркель молчит про Сенцова? Про Вышинского комсомолка заволала сразу как по команде
показати весь коментар
04.08.2018 19:11 Відповісти
Не було команди.
показати весь коментар
04.08.2018 19:13 Відповісти
Ну и зачем там раженый педофил нужен, чем он может помочь, кроме призыва к рабскому смирению *****?
показати весь коментар
04.08.2018 19:12 Відповісти
Так одразу й повірив ФСБешникам...
показати весь коментар
04.08.2018 19:13 Відповісти
То Москалькова відвідує, то поп .... а де фото???
показати весь коментар
04.08.2018 19:26 Відповісти
на крысме :1. "Друзья! Если вам известны новые факты нарушений прав человека в Крыму - обращайтесь в Крымскую правозащитную группу. E-mail: [email protected] . Twitter: https://twitter.com/crimeahrg1 @crimeahrg1 . Телеграм: https://t.me/crimeahrg . Помогите, пожалуйста, с распространением этой информации" https://twitter.com/crimeahrg1/status/1025656025435791360 2. В Кировоградской области задержали дезертира из Крыма. По информации СБУ, в течение 2015 года предатель проходил службу по контракту в рядах вооруженных сил страны-агрессора, из которых уволился и вернулся в Кировоградскую область, откуда он родом https://twitter.com/CrimeaUA1/status/1025482232524431365 .3. Новости военной базы из Яны-Капу (Красноперекопска): "Вот мне интересно, чем руководствуется летчик-истребитель, который глумится над жителями сел? Сук@, на*уя лететь два метра от высоты столба?? Детей еле успокаиваешь после таких полетов. Что, б*я, летать негде?". Комментарии: "Вот соглашусь! Достал над домами летать! Напугал ребёнка, спать днём не дал. Неужели трудно обогнуть село и налетать свои часы над полями?", "Что там ребенка, он даже меня напугал", "Мы в прошлом году коллективную жалобу отправляли на горячую линию. Через месяц пришла отписка на электронку, дескать, всё проверили, всё в пределах нормы", "(Упоротая сепарша достала старую методичку) Зато нет ВОЙНЫ!!!!!!!!!!! И нечего ныть, самолетик ей, б*ять, помешал. Ну пролетел, прожужжал тихонечко. Че орать сразу" https://twitter.com/CrimeaUA1/status/1025466699338981376 .4. В Севастополе ватники собрали 500 подписей и отправили письмо путину, чтобы тот увеличил часы разрешенного купания в море на территории Херсонеса. Сейчас оккупанты разрешают купаться с 7 до 9 утра - потом всех вышвыривают. До оккупации купались вдоволь!!! Холопы просят сцаря пускать их на пляж на час дольше - с 6 утра. Понаехавшая "директор" Херсонеса Светлана Мельникова заявила, что купаться здесь запрещено еще с 1920-х годов - и даже показала фотографию статьи из газеты "Маяк Коммуны" от 1927 года. "Она потом ещё расскажет, что заплывавших за буйки расстреливали, и покажет газету от 37-го года", - прокомментировал житель Ялты http://primechaniya.ru/home/news/avgust-2018/sevastopolcy-trebuyut-uvelichit-chasy-poseshheniya-plyazha-na-territorii-hersonesa/

5. Это бывшее озеро во Владиславовке в 20-ти км от Феодосии. Местные говорят, что оно раньше было глубиной метров 5-6. Сейчас оно больше похоже на футбольное поле. Правда, лужа ещё осталась. Пока осталась… https://twitter.com/66Sergik/status/1025430946537984000 .6. Предатель Талипов передает новости процветания: "Почти два года прошло с момента частичного обрушения символа Феодосии - башни Константина. Обещанные масштабные реставрационные работы не проведены. Установили подпорки под стены и на этом все. Денег нет. Печально" https://twitter.com/KrimRt/status/1025431371437760514 .7. "Летом прошлого года главврач детского реабилитационного центра «Теремок» Игорь Зарайский поднял тревогу - центр лишают финансирования, квоты на прием детей сокращают почти вдвое. Медики были уверены, что «Теремок» хотят обанкротить и превратить в детсад: точечная застройка диктует свои условия, и выполняться они должны за счет детей с нарушениями. Так и произошло - центр уже официально превращают в детсад. А сегодня был уволен и сам Зарайский. Защищать детей больше некому", - сообщают севастопольские пропагандоны http://primechaniya.ru/home/news/avgust-2018/bahlykov-uvolil-zarajskogo/ 8. Армянск довели: "Вот ходят из руководства администрации по дворам, людей собирают, правда, мало кто приходит, т.к. надоела пустопорожняя болтовня и не верят люди обещаниям. Неужели городское начальство не видит само, ДО ЧЕГО ГОРОД ДОВЕЛИ! Пешком бы по городу походили, а не из окна авто выглядывали - так либо в яму провалились, либо деревом сухим придавило в темноте - фонари то через один светят, ливнёвки забиты. Урны, лавочки обещают - да вы внутриквартальные дороги сделайте, на них чёрт ногу сломит, не только члены этой администрации!" https://twitter.com/KrimRt/status/1025353146900668416

9. Понаехавший ватник ударился в экстремизм, потянув за собой местный ватный планктон: "Добрый вечер, жители Феодосии. Скажите, у вас вообще есть хозяин города? Такое впечатление, что нет. Езжу сюда уже 11 лет и такого не видел даже при Украине. На набережной ничего нет - ни лунопарка, теплоходы, как раньше, не ходят. Стоят ржавые 5 штук как память об Украине, когда всё ходило и плавало. Старая горка водная - тоже сделанная при Украине. Фонтан маленький, как идти от рынка на набережную, сломали. Вонь какая-то в центре города. В общем, одно разочарование!". Комментарии: "Последним хозяином был Шайдеров (прим - украинский мэр)", "Это называется - назад в прошлое", "Хоть кто-то правильно сказал", "(Из Смоленска пишет) При Украине плавало то, что от СССР осталось", "Ага, типа в Союзе Украина не пахала, ну-ну. Модернизировали всё при Украине, а при Московии профукали и это", "Это вы ещё в Щёлкино не были", "И этого осенью не будет. Бедная Феодосия", "Давайте откроем глаза - мы живём в такое время, что сложно сделать утопию без мотивации", "Город пенсионеров, скучный, грязный, никаких перспектив не видать", "Главное, ждать с моря погоды", "А мы то как «радуемся не нарадуемся» от присоединения к россии", "Такого беспредела и наплевательства властей нет ни в одном городе Крыма, мне кажется", "В Коктебеле ещё хуже. Изменений в лучшую сторону ноль", "Зато у нас лавочки меняют на Набке. Не чувствуете вонь от краски? Она канализацию перебивает даже" https://twitter.com/CrimeaUA1/status/1025680257746128896 .10. Коротко о процветании Керчи в оккупации: "Кто знает причину отсутствия воды в кранах по бульвару Пионеров? С утра отключили и до сих пор НЕТ. Печалька без воды, однако. Анонимно. Для особо умных отпишусь: 1) В Керчьводоканал звонили - не поднимают трубку; 2) В Вода Крыма звонили - там установлен робот на дозвоне и нет соединения с операторами, как раньше", "Господа, это во всем городе нет света или только район Бам? Анон" https://twitter.com/CrimeaUA1/status/1025463176836665344 .11. Газа в Крыму нет. Лапти психуют, бо кто-то брешет в соцсетях, что газ есть: "Газа в Крыму нет!!! У всех баки пустые!!! Газа нет ни в Судаке, Алуште, Ялте и Алупке. Так что нечего тут говорить, что в Крыму есть газ!!!", "Проблема с газом в Крыму из-за неутыка перевозчика на паромной переправе", "Саки-Евпатория - тоже нет" https://twitter.com/KrimRt/status/1025649392638992384 .12. Отсутствие газа на заправках Симферополя вызывает приступы острого экстремизма: "В яму наши условия жизни!! В прошлый раз мой пост про пропан не пропустили. Но, ребята, мы стоим на заправке в очереди по часу и более, чтобы просто заправиться. Потому что машина на газе, а газа, с*ка, в газовой стране нет! А если на заправке он есть, то это чудо, но там очередь. И никто ничего не знает, почему нет газа. Вот НИКТО! Что такое?". Ответы: "Мы тут в «родную гавань» не для ваших человеческих условий возвращались!!! Мы в «лоно родины» не для людей входили!! Прекратите расшатывать лодку!!! Продались за печеньки и смуту наводят!!!", "Камни с неба" https://twitter.com/KrimRt/status/1025711865316421632 (скрин).
13. К поиску газа подключились и в Керчи: "Ребята, кто знает, на какой заправке есть газ?". Ответы: "Нигде нет еще 2 дня", "Вчера на генерала Петрова последний был", "Вот так перешли в россию", "Ужас! В россии газ закончился?!", "Крым - не роися", "Газ-то российский в Крыму" https://twitter.com/KrimRt/status/1025700783042580480 .
14. В Севастополе после 2-х недель простоя открылся ТЦ Sea Mall. Полки супермаркета пустые, но кулинария (разные салаты и прочее) в широчайшем ассортименте. Жрите просрочку, гости дорогие https://twitter.com/SouthUkr/status/1025693456310710272 ).15. Август. На пляже "Лазурном" в Евпатории установили табличку "Запрещается занимать места на песке без разрешения администрации!". И заодно посмотрите на количество тел, рискнувших понаехать на военную базу https://twitter.com/CrimeaUA1/status/1025467945181437952 .16. Американская сеть отелей Best Western Hotels & Resorts последней из западных представителей ушла из Крыма спустя 4 года после введения санкций. Теперь отель называется "Севастополь", франшизу больше не платят. Отель до оккупации пользовался популярностью среди элиты http://fresh.org.ua/novosti/148075/iz-kryma-ushla-poslednyaya-zapadnaya-set-oteley_2018-08-03 P.S. Продолжая сравнивать жизнь до вторжения россии в украинский Крым и во время оккупации, ватники невольно становятся "экстремистам
показати весь коментар
04.08.2018 19:35 Відповісти
P.S. Продолжая сравнивать жизнь до вторжения россии в украинский Крым и во время оккупации, ватники невольно становятся "экстремистами". Ведь все, что противоречит официальным заявлениям о "процветании" полуострова и лживой картинке зомбоящика, оккупанты расценивают именно так - экстремизмом. Думаю, очень скоро гайки закрутят еще сильней, вынудив особо болтливых или замолчать, или покинуть загнивающий остров.КРЫМский бандеровец https://twitter.com/CrimeaUA1 @CrimeaUA1
показати весь коментар
04.08.2018 19:40 Відповісти
Жаботинський не засновник Ізраілю, це ідеолог сіонізму.
показати весь коментар
04.08.2018 19:54 Відповісти
А спортсмен не родич?
показати весь коментар
04.08.2018 20:02 Відповісти
"...местный священник заходил..."

С бубном шоль заходил? Гниды кацапские, чтоб вы все повыздыхали, людоеды ГУЛАГовские!
показати весь коментар
04.08.2018 19:51 Відповісти
Местный священник в звании полковника ФСБ?
показати весь коментар
04.08.2018 20:54 Відповісти