9582 відвідувача онлайн
3 803 29

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви "General Electric", - Гройсман

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви TE33A, які будуть зроблені й укомплектовані для ПАТ "Укрзалізниця" за коопераційним договором з американською компанією "General Electric" (GE), повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

"Восени починаємо отримувати новий рухомий склад - за планами спільного виробництва "General Electric", - повідомив Володимир Гройсман. - Ми багато втратили (рухомого складу) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть".

Глава Уряду звернув також увагу, що одночасно з оновленням фондів відбувається й оновлення управління державною компанією, викорінення тіньових оборудок і ручного керування, яке спостерігалося в минулі періоди. "Компанія – мільярдер, "Укрзалізниця" була обплутана усілякими схемами і вузлами. Починаємо відмотувати, вираховувати ворогів і виводити ситуацію із стану занепаду", - наголосив Прем’єр-міністр.

Як повідомлялося, рамкова угода між "Укрзалізницею" і GE передбачає 15-річне партнерство в частині поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого - поставка "Укрзалізниці" в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%.

Компанія GE Transportation і "Крюківський вагонобудівний завод" на початку червня підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. Передбачається, що перші тепловози "Укрзалізниця" отримає в кінці 2018 року.

Топ коментарі
+8
"Компания - миллиардер, "Укрзализныця" была опутанной всевозможными схемами и узлами. Начинаем отматывать, вычислять врагов и выводить ситуацию из состояния упадка"

Тільки починають ? А мали би вже припинити корупцію там кілька років тому...
показати весь коментар
08.08.2018 09:47 Відповісти
+7
В процессе "вычисления" выйдете сами на себя, мля...🤣😛
показати весь коментар
08.08.2018 09:48 Відповісти
+6
Вместо того, чтобы вложить деньги в госпредприятие - з-д им. Малышева, барыга с додиком млрд долларов вложили в экономику США.
Завод им. Малышева давно и успешно выпускает экономичные 4-х тактные дизели серии https://malyshevplant.all.biz/ryad-dizelej-d80-chn2627-g2549 Д80 (ЧН26/27) для тепловозов и традиции постройки тепловозов не утеряны.
Дайте денег украинским производителям, а не кормите чужые страны!
Авакян - вертолеты, барыга - тепловозы и уголь, на что еще это украинофобная власть будет наши деньги транжирить?
показати весь коментар
08.08.2018 10:56 Відповісти

Завантаження...