9327 відвідувачів онлайн

Росія застосовує проти України спектр методів невійськового характеру, - Черниш

Росія застосовує проти України спектр методів невійськового характеру, - Черниш

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш зазначає, що Російська Федерація більше не намагається впливати на українське суспільство за допомогою прямої пропаганди, однак перейшла до прихованої інформаційної діяльності, поволі нав'язуючи потрібну їй точку зору.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Те, що українське суспільство навчилося відрізняти - це пряма пропаганда, прямолінійна, з проросійськими месседжами. Але росіяни вже змінили тактику: давно вже це не пряма, а прихована інформаційна діяльність на території України. Тобто, це вже не такі меседжі, які сприймає суспільство, а це вже більш тонкі, які схиляють суспільство до певної думки, а не прямо нав'язують її", - сказав В.Черниш.

Також міністр розділив пропагандистські зусилля Росії в Україні на дві категорії: підтримка тих, хто, на думку Москви, має прийти до влади в Україні, а також дискредитація тих, кого вони не хочуть бачити при владі.

В.Черниш зазначив, що паралельно з військовими методами впливу і тиску на Україну РФ застосовує комплекс інших дій - невійськового характеру, в тому числі застосування економічних санкцій, використання дипломатії для схиляння до необхідної їй позиції країн світу, підтримка бізнесу, що симпатизує Росії, використання системи неурядових організацій проросійської спрямованості і релігійних організацій, а також діяльність розвідувальних органів.

"Також дуже серйозно наукова машина Російської Федерації працює на вивчення проблем України. Я абсолютно переконаний, що кількість наукових і експертних установ Росії, які займаються Україною, більша, ніж у самій Україні. Дуже багато робить їх Національний інститут стратегічних досліджень", - висловив упевненість він.

За словами В.Черниша МінТОТ проводить щомісячний моніторинг таких невійськових дій РФ в Україні.

"Ми в міністерстві зафіксували за червень як мінімум 450 таких дій, або випадків вандалізму, чи конфліктів, які так чи інакше використовуються Російською Федерацією для ескалації протистояння всередині нашого суспільства", - додав керівник міністерства.

Топ коментарі
+8
Звичайно, що російська пропаганда є навіть на Цензорі.
показати весь коментар
08.08.2018 16:30 Відповісти
+7
https://censor.net/user/133794 - так и есть.....
Часто здесь появляются статьи рассказывающие про воровство, аморальное поведение Порошенко и его коррупционные схемы....

Это подрыв доверия к Главкому во время войны....
Диверсии Цензора я считаю....
показати весь коментар
08.08.2018 16:38 Відповісти
+5
Россия применяет против Украины спектр методов невоенного характера, - Черныш - Цензор.НЕТ 8391
показати весь коментар
08.08.2018 16:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Блин, как он узнал?
показати весь коментар
08.08.2018 16:30 Відповісти
манафорт предупредил
показати весь коментар
08.08.2018 16:45 Відповісти
показати весь коментар
08.08.2018 17:16 Відповісти
Звичайно, що російська пропаганда є навіть на Цензорі.
показати весь коментар
08.08.2018 16:30 Відповісти
https://censor.net/user/133794 - так и есть.....
Часто здесь появляются статьи рассказывающие про воровство, аморальное поведение Порошенко и его коррупционные схемы....

Это подрыв доверия к Главкому во время войны....
Диверсии Цензора я считаю....
показати весь коментар
08.08.2018 16:38 Відповісти
Треба обмежити використання українських проксі і кількисть клоунів під українським прапором різко впаде.
показати весь коментар
08.08.2018 16:41 Відповісти
++
показати весь коментар
08.08.2018 16:47 Відповісти
Порохоботы ставят один другому лайки и плюсики - прямо как дети...)))
показати весь коментар
08.08.2018 17:59 Відповісти
чий ти "бот"?як діти мали один одного в боти записують)
показати весь коментар
08.08.2018 18:18 Відповісти
Достатньо день-другий почитати твої опуси і питань, чий ти бот, не виникає...
показати весь коментар
08.08.2018 18:24 Відповісти
а нафіга ти читаєш що тебе не стосується ніяк? Я твої опуси не читаю. Не цікаво.
показати весь коментар
08.08.2018 18:28 Відповісти
Так тобі ж за те, вроді, платять, щоб тебе читали....)))))))
Соєві такі кумедні...)))
показати весь коментар
08.08.2018 18:56 Відповісти
Боївка, хто мені платить і за що? У мене своя робота і не в інтернеті. Дурень думкою багатіє
показати весь коментар
08.08.2018 20:13 Відповісти
Соєвою тролятиною запахло, мля...
показати весь коментар
08.08.2018 18:27 Відповісти
Один вже впав - під знаком питання
показати весь коментар
08.08.2018 16:47 Відповісти
а ти хто такий? Денз, до побачення!)
показати весь коментар
08.08.2018 18:16 Відповісти
ну, це як сказати що риба є навіть у морі!
показати весь коментар
08.08.2018 16:45 Відповісти
То, что украинское общество научилось отличать - это прямая пропаганда, прямолинейная, с пророссийскими месседжами. Но россияне уже сменили тактику: Может Украине тоже пора сменить тактику и те кто очень любит Московию ,нужно выдавать вид на жительство ,лишая их гражданства?. Ну а с попами и депутатами от оппозиции пусть занимается СБУИсточник: https://censor.net/n3080422
показати весь коментар
08.08.2018 16:34 Відповісти
У що робить Україна? Вірно, голосно скавчить, норощуючі товарообіг...
показати весь коментар
08.08.2018 16:35 Відповісти
Умный всегда различит подоплеку. А дурак примет за чистую монету. Больше похоже на провокацию с целью посеять подозрение к критике власти. У рашки никогда не было философов такого уровня,чтобы задурить мозги. Они даже с придуркоми ,марксом и энгельсом никак расстаться не могут.
показати весь коментар
08.08.2018 16:35 Відповісти
Плюс еще на наших "керманычей" кацапы действуют гипнозом, чтобы они постоянно лажали, понижая свой и так невеликий рейтинг.....
показати весь коментар
08.08.2018 16:42 Відповісти
Про це ж пишуть американці, що маніпуляція суспільною думкою за допомогою фейкових акаунтів, новин. Особливо коли вибори наближаються, аншлаг буде.
показати весь коментар
08.08.2018 16:44 Відповісти
Россия применяет против Украины спектр методов невоенного характера, - Черныш - Цензор.НЕТ 1682
показати весь коментар
08.08.2018 16:45 Відповісти
Та вы посмотрите только на одиозных завсегдатаев Ньюзван, которые открыто пропагандируют за мордор. Ну, и чтобы разбавить этот чёс, приглашают и проукраинских политиков. Это для маскировки.
показати весь коментар
08.08.2018 16:48 Відповісти
в штатах так трампа выбрали
в грузии иванишвили
в молдове додона
, а у нас газовую-тимошулю выберут...
показати весь коментар
08.08.2018 16:52 Відповісти
Не виберемо !
показати весь коментар
08.08.2018 16:59 Відповісти
Скажи, кого ты видишь во втором туре?
показати весь коментар
08.08.2018 17:04 Відповісти
во втором туре будут рабинович и бубенчик.
показати весь коментар
08.08.2018 20:32 Відповісти
і пороха також не виберемо...
показати весь коментар
08.08.2018 18:06 Відповісти
А я мабуть виберу саме Пороха. Є за що.
показати весь коментар
08.08.2018 21:46 Відповісти
Мабуть не встигнеш - камера Лазаренка в США уже вільна...
показати весь коментар
08.08.2018 23:11 Відповісти
Россия применяет против Украины спектр методов невоенного характера, - Черныш - Цензор.НЕТ 8391
показати весь коментар
08.08.2018 16:55 Відповісти
Ето Путен падло специально подымает В Украине налоги и цены а так же выпускает коррупционеров и убийц на свободу чтобы все ненавидели Петра Порошенка самого лучшего и честного президента Украины.
показати весь коментар
08.08.2018 16:56 Відповісти
«Ихтамнеты» на Донбассе закопали одного из сослуживцев живьем, - ГУР
08.08.2018 - 15:00

По информации Главного управления разведки Министерства обороны Украины, в соединениях и частях российско-оккупационных войск продолжается снижение уровня морально-психологического состояния личного состава и его мотивации к дальнейшему прохождению службы.

Так, 7 августа на передовой позиции одной из частей 1 АК (Донецк) ВС РФ трое военнослужащих нанесли тяжелые телесные повреждения другому российскому контрактнику и закопали его живым, после чего самовольно покинули место службы.

Теперь дезертиров усиленно ищут - на каждом пункте пропуска (блокпосту) на временно оккупированных территориях Донецкой и Луганской областей размещаются фото лиц, которых нужно задержать.😳
показати весь коментар
08.08.2018 16:58 Відповісти
Може на закопали, а прикопали? Закінчиться закусь, його відкопають і підсмажать на вогні. Такі випадки в кацапстані траплялися.
показати весь коментар
08.08.2018 23:58 Відповісти
Слова министра - констатация всем давно известного ,но при этом ни звука о мерах противодействия.
показати весь коментар
08.08.2018 16:58 Відповісти
Більше того - бійці ЗСУ в окопах на Донбасі до цих пір дивляться РТ через відсутність УТ.
показати весь коментар
08.08.2018 17:23 Відповісти