7944 відвідувача онлайн
4 375 13

Планується рейдерське захоплення "Комплексу Агромарс", - прес-служба

Планується рейдерське захоплення "Комплексу Агромарс", - прес-служба

"Комплекс Агромарс" (торгова марка "Гаврилівські курчата") повідомив про проведення незапланованих перевірок на підприємстві і можливу спробу рейдерського захоплення підприємства.

Про це заявляє прес-служба компанії на своєму сайті.

"Позапланові перевірки - це продовження спланованої атаки на підприємство з метою його ослаблення і не виключено - рейдерського захоплення. Ми сподіваємося, що всі державні інстанції під час перевірок діятимуть у рамках закону", - говорять у компанії.

У прес-службі "Комплексу Агромарс" також додали, що недавно заводи ДП "Укрветсанзавод", всупереч укладеним договорам, відмовилися приймати від "Агромарс" і переробляти побічні продукти тваринного походження.

Керівництво підприємства бачить у цих відмовах і активній піар-кампанії, яка почалася в ЗМІ, - дії конкурентів, які намагаються послабити позиції підприємства і погіршити його імідж.

"Наш конкурент, використовуючи технології чорного піару, не шкодує коштів, щоб сформувати негативний імідж нашої компанії. Ми закликаємо державні служби відповідально ставитися до своїх обов'язків і не "вестися" на провокації, серед іншого фінансові заохочення конкурента", - йдеться в прес-релізі компанії.

У прес-службі також зазначають, що підприємство побудоване за провідними європейськими технологіями, з дотриманням всіх вимог, а всі планові перевірки, які проходили раніше, підтверджують відповідність роботи "Комплексу Агромарс" вимогам чинного законодавства.

Топ коментарі
+9
Усе будет Рошен и Наша Ряба!!!!Уря!!
показати весь коментар
10.08.2018 15:11 Відповісти
+6
Планируется рейдерский захват "Комплекса Агромарс", - пресс-служба - Цензор.НЕТ 8780
показати весь коментар
10.08.2018 15:09 Відповісти
+5
Не может быть. Петя ж еще в прошлом году принял закон запрещающий все рейдерские захваты
показати весь коментар
10.08.2018 15:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хай сігали та косюки самі свою отруту жеруть. Люди, не купляйте "курятину" у ціх виродків і тим більше не годуйте нею своїх дітей. За тоєю ж ціною можна купити домашню чи фермерську їстівну курку.
показати весь коментар
10.08.2018 14:49 Відповісти
Домашнюю и ферсерскую на продажу выставляют выращенную на тех же комбикормах купленных у вышеназваных предприятиях. А то что курятина что продается в наших магазинах ето отрава я подтверждаю, так как работал на одном из етих предприятий.
показати весь коментар
10.08.2018 15:34 Відповісти
Засрали все вокруг био отходами!
А теперь жалуются!
показати весь коментар
10.08.2018 14:51 Відповісти
Срать не надо вокруг себя, а если насрали - вовремя убирать. Тогда и "рейдерских захватов" не будет.
показати весь коментар
10.08.2018 14:58 Відповісти
Планируется рейдерский захват "Комплекса Агромарс", - пресс-служба - Цензор.НЕТ 8780
показати весь коментар
10.08.2018 15:09 Відповісти
Усе будет Рошен и Наша Ряба!!!!Уря!!
показати весь коментар
10.08.2018 15:11 Відповісти
реєдерські захвати ким?державними органами які прийдуть на перевірку?
показати весь коментар
10.08.2018 15:18 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=UeFFptvLfiI Сергій Бондарчук, голова «Укрспецекспорт» 2005 2010рр у програмі «Hard з Влащенко», це той якому Британия шойно дала политичний притулок вид режиму парашенка, розповидае цикави речи з минулого та дае прогноз що станется з катувальниками Украини, ее п орхатими гнидами
показати весь коментар
10.08.2018 15:28 Відповісти
Не может быть. Петя ж еще в прошлом году принял закон запрещающий все рейдерские захваты
показати весь коментар
10.08.2018 15:30 Відповісти
Сигал - и супер технологии? Не смешите мои тапочки - пометом уже отравили землю, грунтовые воды, уже доходит до водоносного слоя. А отнять - для канхветной шоблы святое, так и будет.
показати весь коментар
10.08.2018 16:21 Відповісти
Гавриловские курчата,по сравнению Наша Ряба- капля в море!!!
показати весь коментар
10.08.2018 17:04 Відповісти
Когда тьі потрох уже удавишся нажравшись?
показати весь коментар
10.08.2018 20:56 Відповісти