10606 відвідувачів онлайн
2 696 18

Двох польських сталкерів затримали в зоні відчуження ЧАЕС, - поліція. ФОТО

Під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС в районі об’єкту "Чорнобиль – 2" було виявлено двох 25-річних громадян Республіки Польща, які незаконно проникли на територію поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму, їх затримали працівники поліції.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ комунікації поліції в Київській області.

У повідомленні зазначається: "Стосовно правопорушників було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення" Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області для винесення рішення.

Також поліція звернулася з поданням до Іванківського відділу Державної міграційної служби про скорочення терміну перебування зазначених громадян на території України".

Двох польських сталкерів затримали в зоні відчуження ЧАЕС, - поліція 01

Топ коментарі
+10
что это за желтые клубки.. нить ариадны?)
показати весь коментар
15.08.2018 17:25 Відповісти
+7
У них к лицам прилипли два артефакта "Слизень" - а их фоткают... Нет бы помочь

Двох польських сталкерів затримали в зоні відчуження ЧАЕС, - поліція - Цензор.НЕТ 3652
показати весь коментар
15.08.2018 17:49 Відповісти
+6
Судя по лицам - типичные поляки
показати весь коментар
15.08.2018 17:34 Відповісти

Завантаження...