9206 відвідувачів онлайн
2 625 18

Двох польських сталкерів затримали в зоні відчуження ЧАЕС, - поліція. ФОТО

Під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС в районі об’єкту "Чорнобиль – 2" було виявлено двох 25-річних громадян Республіки Польща, які незаконно проникли на територію поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму, їх затримали працівники поліції.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ комунікації поліції в Київській області.

У повідомленні зазначається: "Стосовно правопорушників було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення" Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області для винесення рішення.

Також поліція звернулася з поданням до Іванківського відділу Державної міграційної служби про скорочення терміну перебування зазначених громадян на території України".

Двох польських сталкерів затримали в зоні відчуження ЧАЕС, - поліція 01

Топ коментарі
+10
что это за желтые клубки.. нить ариадны?)
показати весь коментар
15.08.2018 17:25 Відповісти
+7
У них к лицам прилипли два артефакта "Слизень" - а их фоткают... Нет бы помочь

Двох польських сталкерів затримали в зоні відчуження ЧАЕС, - поліція - Цензор.НЕТ 3652
показати весь коментар
15.08.2018 17:49 Відповісти
+6
Судя по лицам - типичные поляки
показати весь коментар
15.08.2018 17:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сталкера Семецкого взяли?!!
показати весь коментар
15.08.2018 17:24 Відповісти
Семецкого взять невозможно - он всегда погибает.
показати весь коментар
15.08.2018 17:51 Відповісти
Ну, мало ли...
показати весь коментар
15.08.2018 18:11 Відповісти
что это за желтые клубки.. нить ариадны?)
показати весь коментар
15.08.2018 17:25 Відповісти
показати весь коментар
15.08.2018 17:34 Відповісти
да проще всё... любители повязать на досуге
показати весь коментар
15.08.2018 17:35 Відповісти
ага и бульбулятор на всякий случай
показати весь коментар
15.08.2018 17:48 Відповісти
Проходил Тень Чернобыля, Чистое Небо, Зов Припяти с кучей всяких модов и аддонов - но не припомню артефакта "Нить Ариадны"
показати весь коментар
15.08.2018 17:50 Відповісти
показати весь коментар
15.08.2018 18:03 Відповісти
Судя по лицам - типичные поляки
показати весь коментар
15.08.2018 17:34 Відповісти
Якась епідемія, може зробити там якусь зону для цих сталкерів, хоч гроші будуть капати до бюджету. Попередньо підписавши папірчик про усвідомлювання ними можливості підхопити якусь хворобу звичайно.
показати весь коментар
15.08.2018 17:41 Відповісти
та за будь яких умов їх доведеться відловлювати на виході із зони, щоб не винесли чого непотрібного. А в сталкерів це головне - адреналін та сувеніри.
показати весь коментар
15.08.2018 17:47 Відповісти
Встановимо прейскурант на артефакти.
показати весь коментар
15.08.2018 18:14 Відповісти
Так в Беларуси так и есть. Съездил в Чернобыльскую зону без разрешения - получи срок и топай... На зону!
показати весь коментар
15.08.2018 18:19 Відповісти
У них к лицам прилипли два артефакта "Слизень" - а их фоткают... Нет бы помочь

Двох польських сталкерів затримали в зоні відчуження ЧАЕС, - поліція - Цензор.НЕТ 3652
показати весь коментар
15.08.2018 17:49 Відповісти
о, Гринько "профессор" и Солоницын "писатель". где Кайдановский?
показати весь коментар
15.08.2018 17:53 Відповісти
а "медузу" и "мамины бусы" изъяли? Как они еще в "мясорубку" не попали, что то "монолит" совсем нюх потерял...