5807 відвідувачів онлайн
18 116 114

Швеція висилає українку, яка втратила ногу внаслідок теракту в Стокгольмі

У день теракту жінка прийшла в торговий центр Ahlens за покупками і потрапила під колеса вантажівки, що в'їхала в пішоходів. Протягом трьох тижнів медики зробили їй кілька операцій, але не змогли врятувати праву ногу. Тоді її відвідав прем'єр Швеції Стефан Левен, пообіцявши, що все буде добре, пише Aftonbladet передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Після цього жінка понад рік жила в Стокгольмі разом із донькою. У неї була тимчасова посвідка на проживання, оскільки вона була свідком у справі терориста Рахмата Акялова, який скоїв наїзд на пішоходів.

Однак зрештою співробітники міграційної служби відмовили у продовженні дозволу на проживання 38-річній українці, якій вдалося вижити під час теракту в Стокгольмі в квітні 2017 року, але вона втратила ногу.

За даними міграційної служби, жінці медична допомога та реабілітація доступні в Україні, а про своє рішення про видворення чиновники заявили, що воно не суперечить Європейській конвенції з прав людини.

В українки та її доньки є два тижні, щоб добровільно покинути Швецію.

Вона має намір оскаржити рішення міграційної служби. Водночас апеляція може тривати кілька місяців.

Топ коментарі
+24
Они лучше арабских беженцев приютят,которые потом теракты устроят.
показати весь коментар
16.08.2018 11:39 Відповісти
+23
Ну и?
Новость из разряда "страшилок" не ходите дети в Европу на заработки. А сколько ЕЖЕДНЕВНО погибает в Украине, и что государство Украина о них заботится?
показати весь коментар
16.08.2018 11:28 Відповісти
+19
Теракт, организованный мусульманами-"беженцами". В результате пострадавшую в теракте украинку выбрасывают из страны.
А орды бородатых "беженцев" продолжают запускать.

Это какой-то сюр.
показати весь коментар
16.08.2018 11:50 Відповісти

Завантаження...