11351 відвідувач онлайн
1 371 16

4,5 тис. мостів в Україні потребують термінового ремонту, - "Укравтодор"

4,5 тис. мостів в Україні потребують термінового ремонту, - "Укравтодор"

В Україні налічується близько 17 тис. мостів, з них - 4,5 тис. потребують негайного ремонту.

Про це в ефірі Громадського повідомив Олександр Кава, радник голови "Укравтодору", передає Цензор.НЕТ.

"Що стосується мостів, то на дорогах загального користування в нас є 17 тисяч мостів, з яких 2/3 потребують капітального ремонту. А 4,5 тисячі потребують дуже термінового ремонту", - сказав Кава.

За його словами, серед доріг загального користування в Україні - 95% доріг експлуатуються понаднормово.

"Це ті дороги, які потребують капітального ремонту, але експлуатуються через те, що не було достатнього фінансування, вони вже з простроченими термінами ремонту", - додав посадовець.

Топ коментарі
+4
Кожен рік кожна Служба автодоріг в кожній області отримує мільярди на ремонт доріг і мостів! Якщо мости аварійні, то роботи останні 27 років не проводились, а це означає що підрядники мають повернути гроші! В Одеській області був випадок за часів губернатора Саакашвілі, коли в кошторисі на обслуговування районних доріг керівники району знайшли обслуговування районного мосту, який вже кілька років як зруйнувався! Кошториси перепідписують з року в рік а реально ніхто ніяких робіт не виконує! Тому якщо 4500 мостів в аварійному стані, то всі гроші які виділялись на їх обслуговування та ремонт за останні 10-15 років, мають бути повернуті в бюджет, а керівники які підписували акти виконаних робіт мають бути посаджені з конфіскацією майна на користь держави!
показати весь коментар
17.08.2018 00:19 Відповісти
+2
Видимо в этом и проблема, на джипы никто не дает...
показати весь коментар
17.08.2018 00:37 Відповісти
+2
УКРАВ ТОДОР
Кто такой "Тодор" ?
показати весь коментар
17.08.2018 01:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пипец 🤨🤨🤨
показати весь коментар
17.08.2018 00:10 Відповісти
Кожен рік кожна Служба автодоріг в кожній області отримує мільярди на ремонт доріг і мостів! Якщо мости аварійні, то роботи останні 27 років не проводились, а це означає що підрядники мають повернути гроші! В Одеській області був випадок за часів губернатора Саакашвілі, коли в кошторисі на обслуговування районних доріг керівники району знайшли обслуговування районного мосту, який вже кілька років як зруйнувався! Кошториси перепідписують з року в рік а реально ніхто ніяких робіт не виконує! Тому якщо 4500 мостів в аварійному стані, то всі гроші які виділялись на їх обслуговування та ремонт за останні 10-15 років, мають бути повернуті в бюджет, а керівники які підписували акти виконаних робіт мають бути посаджені з конфіскацією майна на користь держави!
показати весь коментар
17.08.2018 00:19 Відповісти
Половина з них на Бамбасі.
4,5 тыс. мостов в Украине требуют срочного ремонта, - Укравтодор - Цензор.НЕТ 3002
показати весь коментар
17.08.2018 00:13 Відповісти
Ніхто то не поспішає ремонтувати ці мости і дороги. Краще купити джипа, ніж відремонтувати дорогу😏
показати весь коментар
17.08.2018 00:24 Відповісти
Видимо в этом и проблема, на джипы никто не дает...
показати весь коментар
17.08.2018 00:37 Відповісти
Пусть турецких строителей и ремонтников нанимают, турки очень хорошо работают, у них к строительству настоящий талант!
Кроме того, лира падает, турецким работникам выгодно ремонтные подряды брать будет (надеюсь).
Пусть турки строят, вон какие замечательные мосты в Стамбуле.
показати весь коментар
17.08.2018 08:19 Відповісти
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=2ahUKEwikjvOww_LcAhWNxaYKHfijAuUQwqsBMAF6BAgGEAc&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DRlWv2qrUGI4&usg=AOvVaw2IxeRpqtPa9NC5svK4VQZr Пилите, Шура, пилите, она золотая! https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=2ahUKEwikjvOww_LcAhWNxaYKHfijAuUQwqsBMAF6BAgGEAc&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DRlWv2qrUGI4&usg=AOvVaw2IxeRpqtPa9NC5svK4VQZr
показати весь коментар
17.08.2018 00:35 Відповісти
УКРАВ ТОДОР
Кто такой "Тодор" ?
показати весь коментар
17.08.2018 01:27 Відповісти
)))
показати весь коментар
17.08.2018 01:36 Відповісти
Эта сурьёзная заява , автодору сикока не дай мало будет...а вобще это украинцам решать на выборах, требуют мосты с ремонта или еще 5 лет подождут...Да???
показати весь коментар
17.08.2018 01:38 Відповісти
Прикольные чуваки... Что-то типа: сами спи___ли деньги, а теперь говорят, что мосты аварийные
Это дерьмо типа нафтогаза
Кста, знаю одного чувака рядового из нафтогаза
делает аж нихера, зато отстроил огромный дом под киевом
пц, а не страна
показати весь коментар
17.08.2018 03:54 Відповісти
Укравтовор
показати весь коментар
17.08.2018 03:56 Відповісти
Ну..значит пис@ец мостам..
показати весь коментар
17.08.2018 05:49 Відповісти
А эта конторка только отмечает текущее состояние мостов? Все бабки уходят на "достойные" зарплаты и премии?
показати весь коментар
17.08.2018 06:04 Відповісти
Без належного авторського, та технічного нагляду при будівництві, та експлуатації утримувати інфраструктуру неможливо. Годі сподіватися, що український бізнес без жорсткого батога спроможний якісно працювати. Нагляд за технічним станом споруд які будуються, ремонтуються, та утримуються має бути винятково державним.
показати весь коментар
17.08.2018 07:19 Відповісти
Та тут все требует срочного ремонта, от дорог, мостов до атомных станций, с развала совка нихрена никто не делает, только косметический ремонт хотя бабки оприходуют под видом капитального. Развал инфраструктуры страны это часть одной большой проблемы - не эффективной экономики с не эффективным коррумпированным менеджментом.
показати весь коментар
17.08.2018 08:04 Відповісти