9592 відвідувача онлайн
16 106 257

ВМС США відродили Другий флот в Атлантиці для протидії РФ

Військово-морські сили США в п'ятницю, 24 серпня, офіційно оголосили про відновлення Другого флоту в Атлантичному океані.

Таке рішення ухвалено через сплеск активності російських підводних човнів в Атлантичному регіоні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.

Другий флот у Норфолку, штат Вірджинія, який було розформовано у 2011 році, знову буде забезпечено кораблями, літаками і морськими десантними військами для потенційних операцій уздовж східного узбережжя і в Північній Атлантиці.

"Наш контроль на морі та проектування сили, дві найважливіші складові нашої національної безпеки, оскаржуються іноземними державами, зокрема Росією і Китаєм", - заявив командувач флоту ВМС США адмірал Кріс Греді.

Начальник Управління військово-морських операцій Адмірал Джон Річардсон, який раніше цього року видав наказ про відновлення Другого флоту, підкреслив, що флот не "шукає бою", проте реалії вимагають наявності в Атлантичному регіоні "масивного маневреного боєздатного угруповання".

Топ коментарі
+38
В порту Гента, это город на северо-востоке Бельгии, стопорнули две тонны кокаина. Это до-хе-ра, как для этой страны, но прикол не в этом. На пакетах с наркотой был наклеен логотип Единой России

ВМС США возродили Второй флот в Атлантике для противодействия РФ - Цензор.НЕТ 7395
показати весь коментар
25.08.2018 10:35 Відповісти
+37
Вот это
СИМВОЛИЗМ !!!!!.
ВМС США возродили Второй флот в Атлантике для противодействия РФ - Цензор.НЕТ 8903
показати весь коментар
25.08.2018 10:35 Відповісти
+26
Хотя достаточно было бы полтора десятка барановозов типа "Ашот".
показати весь коментар
25.08.2018 10:28 Відповісти

Завантаження...