9103 відвідувача онлайн

Стан Гандзюк погіршився, їй знадобилися ліки з-за кордону, - активісти

Стан Гандзюк погіршився, їй знадобилися ліки з-за кордону, - активісти

Стан помічниці мера Херсона, Катерини Гнадзюк, на яку вчинили замах, обливши кислотою, погіршився.

Як інформує Цензор.НЕТ, у групі "Хто замовив Катю Гандзюк?" у Facebook  повідомили, що для Катерини Гандзюк знадобилася допомога у придбанні ліків за кордоном.

"Досвіду лікування опіків такого масштабу немає не лише в нашій країні, але і в будь-яких інших державах, тому доводиться вдаватися до новітніх препаратів, які не встигли пройти сертифікацію в нашій країні, а тому придбати їх можна тільки за кордоном. Ми повністю довіряємо нашим фахівцям і максимально швидко намагаємося надати все необхідне для лікування, але цього разу терміни настільки стислі, що ми змушені звернутися до вас за допомогою. Отже, в найближчі два дні необхідно до Києва з будь-якої країни світу привезти препарат під назвою ZERBAXA. Кошти на придбання препарату є. Ліки потрібно лише купити і передати до Києва".

Повідомляється, що необхідну допомогу вже вдалося знайти.

"Сьогодні ви вкотре довели, що разом ми здатні зробити неможливе. Ліки для Катерини знайшли лише за дві години. І це - завдяки вам. Ви неймовірні! Дякуємо кожному з вас: за кожен лайк, репост і добре слово.
Ми впевнені, що Катя одужає, зокрема завдяки всім вам, адже ваша підтримка допомагає їй переносити біль", - йдеться в повідомленні.

Стан Гандзюк погіршився, їй знадобилися ліки з-за кордону, - активісти 01
Стан Гандзюк погіршився, їй знадобилися ліки з-за кордону, - активісти 02

Нагадаємо, у вівторок, 31 липня, на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку. Невідомий облив її сірчаною кислотою.

3 серпня голова МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала підозрюваного в замаху на вбивство Гандзюк.

6 серпня нардеп від фракції "Народний фронт" Антон Геращенко повідомив, що підозрюваним є "Новіков Микола Миколайович, 1978 року народження, уродженець міста Херсона, раніше судимий за ст. "крадіжка" та за незаконне поводження зі зброєю, який є членом одного зі злочинних угруповань Херсонщини". За його словами, мотивом злочину могла бути критика Гандзюк "на адресу чиновників і окремих осіб".

22 серпня підозрюваного в нападі на Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти.

Топ коментарі
+20
При массивных ожогах как у нее, развивается эндогенная интоксикация, которая как раз и действует на внутренние органы - почки перегружаются обработкой и выведением продуктов распада повреждённых тканей, что как раз и может вызывать воспаления мочеполовой системы на фоне резко сниженного иммунитета. Не говоря уже про то, что цефтозолан/Zerbaxa - эффективный антибиотик против многих грамположительных и грамотрицательных организмов. Если ты не знаешь откуда может взяться инфекция у человека с таким ожогом - то хз, что еще тебе сказать.
показати весь коментар
26.08.2018 07:15 Відповісти
+19
Катерині бажаємо одужання. Це кримінальна, а не політична справа, але висновки щодо замовників і виконавців треба робити.
показати весь коментар
26.08.2018 01:35 Відповісти
+4
ви читали картку пацієнта ?
звідки вам знати, що може бути, а що ні ?
показати весь коментар
26.08.2018 06:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Катерині бажаємо одужання. Це кримінальна, а не політична справа, але висновки щодо замовників і виконавців треба робити.
показати весь коментар
26.08.2018 01:35 Відповісти
Сьогодні кримінал і політика настільки поєднані, що я б не бралася апріорі стверджувати, що тут чистий кримінал.
показати весь коментар
26.08.2018 14:24 Відповісти
ви читали картку пацієнта ?
звідки вам знати, що може бути, а що ні ?
показати весь коментар
26.08.2018 06:51 Відповісти
Я читаю Цензор.нет, а не карточки пациентов. На цензоре написано - 70 процентов ожоги тела. Я как безграмотный полупьяный электорат, открываю Гугл - а там написано что сей чудо препарат лечит инфекции мочевых путей. И шо по Вашему я должен подумать? Шо меня держат за лоха???
Активистам которые кидают клич на всю страну надо бы тщательнее пояснять людям, бо выглядит история не красиво. И стоит сей чудо препарат не космос, и заказывается он в интеренете элементарно. Какая-то странная история с этой дамочкой и ее лечением
Чиновница - активистка, это как еврей-сталевар, может быть но верится сильно с трудом
показати весь коментар
26.08.2018 15:18 Відповісти
ви дивно собі уявляєте організм..
опіки викликають дуже великі проблеми, порушення, інтоксикацію і вразливість до інфекційних захворювань.
хімічні опіки до того ж пролонговані, кислота ще деякий час продовжує руйнувати тканини.
показати весь коментар
26.08.2018 21:00 Відповісти
Вам, вероятно, не нужно озадачиваться такими вопросами, поскольку вы некомпетентны.
Любые ожоги, особенно химические, вызывают массированное разрушение белков тела. Образующиеся ядовитые продукты распада впитываются и попадают в кровь. Кровь "очищается" почками. При тяжелых ожогах токсичных продуктов попадает в кровь столько, что почки не справляются. Ситуация осложняется тем, что сильно обожженный человек не выдерживает боль и потому его держат под наркозом, иначе болевой шок и конец. Под наркозом организм получает шанс на выход из критического состояния. Когда человек длительно находится под наркозом, мочу выводят катетером и другими способами. При этом перегруженные токсинами почки могут быть поражены инфекцией. Эта инфекция могла "дремать" там годами раньше, а в критический момент резко активизировалась. Поэтому понадобился комбинированный препарат: антибиотик+энзим, вещество, облегчающее антибиотику борьбу с инфекцией.
Это новейший препарат последнего поколения, в польских аптечных сетях найти не удалось.
показати весь коментар
26.08.2018 21:47 Відповісти
5 баллов.
показати весь коментар
26.08.2018 22:34 Відповісти
Ви лікар? Ні? Тож відкладіть у своїй пам'яті, що справжні Лікарі у певних ситуаціях відступають від нав'язаних теоретиками і чиновниками "стандартів" і лікують на підставі свого досвіду і ще ього що називають 'insight'. Приклад: для операцій на очах використовують додатковий анестетик у вигляді геля. Хоча той гель має вузьке призначення - урогенітальний.
показати весь коментар
27.08.2018 01:01 Відповісти
При массивных ожогах как у нее, развивается эндогенная интоксикация, которая как раз и действует на внутренние органы - почки перегружаются обработкой и выведением продуктов распада повреждённых тканей, что как раз и может вызывать воспаления мочеполовой системы на фоне резко сниженного иммунитета. Не говоря уже про то, что цефтозолан/Zerbaxa - эффективный антибиотик против многих грамположительных и грамотрицательных организмов. Если ты не знаешь откуда может взяться инфекция у человека с таким ожогом - то хз, что еще тебе сказать.
показати весь коментар
26.08.2018 07:15 Відповісти
Очень много умных словей и все ни о чем. Скажи в какой больничке работаешь, чтобы я десятой дорогой таких "грамоположительных" врачей обходил
показати весь коментар
26.08.2018 15:24 Відповісти
Дурак ты, реально дурак. Не суй нос туда, в чём не смыслишь.
показати весь коментар
26.08.2018 21:49 Відповісти
ты вообще в больнички не ходи, естественный отбор быстро всех рассудит. Люди по 10 лет учатся чтобы хоть что-то соображать в медицине, а тут пришел такой гений-самоучка из гугла и все опроверг. Омг, да за кого ты себя принимаешь?
показати весь коментар
26.08.2018 22:37 Відповісти
вообще то действительно после обширного ожога могут быть осложнения, но это лекарство ни в коем случае не есть дефицитом.
показати весь коментар
26.08.2018 10:24 Відповісти
Так неоліберали стверджують, що ринок все врегулює, і всіх задовольнить. Що ж їхня вільноринкова система неспроможна привезти ліки?
показати весь коментар
26.08.2018 07:16 Відповісти
В Україні вільний ринок? Не смішіть. Тут суцільні "договорняки" між допущеними до ринку. Інших, вмруть, але не пустять.
показати весь коментар
26.08.2018 14:23 Відповісти
Отказывают почки.
показати весь коментар
26.08.2018 07:19 Відповісти
Офигенная медицинская реформа, без активистом ничего сделать не могут.
показати весь коментар
26.08.2018 07:52 Відповісти
При чем здесь реформа? Препараты все идут с рынка.
показати весь коментар
27.08.2018 10:17 Відповісти
Одужуй,Катю! Одужуй, рідненька!
показати весь коментар
26.08.2018 09:22 Відповісти
Зербакса было одобрено к использованию в США еще в 2015 году. Не такое уж и новейшее. Не совсем понятно почему Украина не признает американскую сертификацию достаточной. А ну да , делать баблишко на всяких печатях милое дело.
показати весь коментар
26.08.2018 09:59 Відповісти
Пусть шубы и айфон продаст, да лекарства купит.
показати весь коментар
26.08.2018 10:19 Відповісти
Дуже вже нагадує численні епізоди з нашого футболу. Коли гравець від найменшого контакту видає "передсмертний" крик і в судомах качається по полю. При чому - одне око виражає пекельну муку, а друге (напівзаплющене...) хитро позирає на суддю: як же він скарає "винуватця". Після прийнятого арбітром рішення "потерпілий" ривком підводиться і продовжує гру.
PS При таких (доречі, ми не знаємо яких...) важких опіках, коли вітчизняна медицина безсила - потрібно спецрейсом відправити активістку на лікування до Ізраїлю (Німеччини, Австрії...)

показати весь коментар
26.08.2018 10:25 Відповісти
А де офіційний реліз лікарів? Відразу згадую "Собаче серце" і активістів, які прийшли до професора Преображенського...
показати весь коментар
26.08.2018 11:00 Відповісти
І всі повірили, що на хімічному виробництві в Україні ніколи не буває аварій, і звідки ж у лікарів досвід лікування хімічних опіків.
я відкрию ще одну таємницю: незалежно від причини опіку - наслідки його дуже схожі - це втрата бар'єрної функції шкіри та інтоксикація. Отже, важкість стану залежить від площі та глибини ураження.
Чи хтось щиро вірить, що 70% ураження опіку полум'ям та 70% ураження кислотою - це дві принципові різні патології?
Маленька брехня породжує велику недовіру.
Очевидно, що цей пост - це чиста маніпуляція
показати весь коментар
26.08.2018 11:03 Відповісти
Ви верзете дурницю.
Термічний опік - це завжди продукти термічної денатурації білків і т.д. А хімічний опік - це ще й загальнотоксична дія хімічної речовини (кислоти), плюс продукти реакції кислоти з тканинами тіла, які можуть активно поглинатися, потрапляти в кров і перевантажувати нирки. Деякі з утворюваних хімічних з'єднань є досить добре розчинними, і тому швидко потрапляють в кров і нирки.
І ще. Кислота різко порушує pH. Щоб нейтралізувати це, потрібно великі об'єми лужних розчинів. Все це, знову ж таки, перенавантаження нирок. І якщо там вже була інфекція, що дуже нерідко трапляється, наприклад хронічний пієлонефрит, хронічний цистит - ця інфекція може різко активізуватись.
показати весь коментар
26.08.2018 22:06 Відповісти
Отже, ви наполягаєте, що у українських лікарів немає досвіду в лікуванні хімічних опіків? Чи то хронічної ниркової недостатності? Чи просто хочете себе дуже розумним показати?
показати весь коментар
26.08.2018 22:56 Відповісти
Я наполягаю на тому, що те, що вами написано, писав або не лікар, або вкрай гівняний "лікар". Коновалія ви моя.
показати весь коментар
26.08.2018 23:20 Відповісти
Я бы уже наконец начал разбираться в сути конфликта а не кого то расстреливать а кого то облизывать. Оболочка выглядит как то некрасиво.. По моему если я не ошиваюсь там атошники или какие другие активисты замешаны а жертва - чиновница.. Красиво ,да? А за какой хер облили? Просто так? Копать нужно а не выводы делать сразу - одна - ангел а другие - черти.. А кто то может исключить вариант что её нужно было не обливать кислотой а посадить на 15 лет или подвесить за ребро на площади? Или кто может гарантировать что нападавшие - реально говно и должны быть кардинально жестоко наказаны? Точно так же как и обратное ? Я лично просто вот если честно на сегодня не верю в белых и пушистых чиновников. Их нет!!! Причина простая .Честный человек случайно по недосмотру попавший в змеиное гнездо - опасен! Он сдаст.. Поэтому он там продержится максимум - день - три..Когда поняли чем дышит - либо склоняют то же самое делать что они ( вымазаться) либо выбрасывают. При критическом сопротивлении - убивают..Поэтому как по мне - со сказками - "чиновница - классная подруга" - как бы " в сад" ....Нужно разбираться..Глубоко.. Чего конечно же не будет я думаю.."Чиновница - героиня и жертва" - это для некоторых хороший на сегодня бренд.. Не утверждаю ничего потому что не уверен. Выводы нужно делать ТОЛЬКО ПОСЛЕ ЧЕСТНОГО СЛЕДСТВИЯ..Оправдываю ли я такое насилие в любом раскладе? Да оправдываю..В этой ситуации зло- с какой стороны это бы не было - нужно убивать или гноить на рудниках в нашей теперешней ситуации полной жопы и грани на лезвии..и когда нет МВД...******** в таких ситуациях по другому не лечатся кто ещё не понял..
показати весь коментар
26.08.2018 11:06 Відповісти
Состояние Гандзюк ухудшилось, ей понадобилось лекарство из-за границы, - активисты

"Опыта лечения ожогов такого масштаба нет не только в нашей стране, но и в любых других государствах, Источник: https://censor.net/n3082895

Лекарства для Екатерины нашли всего за два часа.Источник: https://censor.net/n3082895

Конечно же, в любых других государствах, а не только в Украине, где через наших врачей прошли сотни обожженных на фронте и вернувшихся к жизни бойцов, никто не знает как лечить Катю Гандзюк. Правда, лекарство для нее нашли всего за два часа. Но заголовок сообщает, что состояние Гандзюк ухудшилось, а авторы поста держат в неведении, получили ли наконец наши врачи тот самый неведомый им доселе опыт и улучшилось ли состояние здоровья Кати. Такое впечатление, что нагнетая истерию вокруг ее лечения, организаторы акции "Кто заказал Катю Гандзюк?" меньше всего заинтересованы в ее быстром выздоровлении. Хотелось бы ошибиться. А Кате здоровья.
показати весь коментар
26.08.2018 12:07 Відповісти
Комедия продолжается с этой активисткой. Ю. Бутусов, не позорьте свой сайт подобными "активистками и активистами"-сами замараетесь, и Цензор замараете. Сворачивайте эту тему-выеденного яйца не стоит эта бытовуха.
показати весь коментар
26.08.2018 17:24 Відповісти
Звідки взялося аж ... 70% площі опіку? Від адвокатКИ, від т.з. "активістів"? Від впливових Parteigenosse, чи інших "зацікавлених осіб"? Хтось уявляє собі 70% опіків площі тіла (навіть поверхневих...)? Цей Гапчук (чи Грабчук...), мабуть бігав за нею з цілим відром сірчаної кислоти... маячня. Хотіли б замочити - то замочили би (як Шеремета). Хотіли б попередити - то достатньо було б хлюпнути стакан кислоти (що, ймовірніше і трапилося).
****** на "цирк на дроті", як, доречі і низка інших показових "замахів" і "викрадень" відомих політиків і активістів в Україні...



показати весь коментар
27.08.2018 09:00 Відповісти
+++