9531 відвідувач онлайн

Манафорт може визнати провину, щоб уникнути другого суду, - Bloomberg

Манафорт може визнати провину, щоб уникнути другого суду, - Bloomberg

Захисники Пола Манафорта звернулися до американських прокурорів із пропозицією угоди.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на інформовані джерела, передає Цензор.НЕТ.

Адвокати Пола Манафорта, визнаного винним у восьми з 18 звинувачень, ведуть переговори про визнання провини. Вони стосуються того, яку саме провину визнає Манафорт і який термін ув'язнення рекомендуватимуть прокурори з команди Роберта Мюллера.

Нагадаємо, перший суд над 69-річним Полом Манафортом стосувався мільйонів доларів, які він заробив, консультуючи Януковича і проросійську Партію регіонів. Суд присяжних визнав його винним в п'яти звинуваченнях із податкового шахрайства, а також в приховуванні іноземних банківських рахунків і банківських махінаціях. Манафорту загрожує 10 років ув'язнення.

17 вересня має початися судовий розгляд звинувачень проти Пола Манафорта, що стосуються його лобістської та консультативної діяльності. Очікується, що судовий розгляд триватиме три тижні.

.

Топ коментарі
+8
Пусть порасскажет, как нынешнюю украинскую власть консультировал.
Злые языки говорят, пеца с ним так и не расплатился.
Порохоботам на заметку....
показати весь коментар
08.09.2018 23:47 Відповісти
+4
Мерзкий типок.
показати весь коментар
08.09.2018 22:55 Відповісти
+4
вот к примеру фото Огрызко....
Манафорт может признать вину, чтобы избежать второго суда, - Bloomberg - Цензор.НЕТ 5867
показати весь коментар
08.09.2018 23:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мерзкий типок.
показати весь коментар
08.09.2018 22:55 Відповісти
І що цікаво - у ґебельсів пукіна з савушкіна55 нова методичка ЯК з'являються "незручна"для фашиста-збояинця пукіна тема то відразу Ж починають на цій гілці якесь лайно не пов'язане з темою а ЛЮДИ З ВАС-олігофрешів що жують пукінське лайно за зряплату РЕГОЧУТЬ
показати весь коментар
09.09.2018 08:29 Відповісти
він Дональд Дака здасть з потрохами
показати весь коментар
08.09.2018 23:00 Відповісти
Яке їхало - таке здибало.
показати весь коментар
08.09.2018 23:00 Відповісти
такі вони і Є крімінальна "б*гообрана"мафіозна мішпуха"свої лЮді"... їхня "совість " -ВІДСУТНІСТЬ УСЯКОЇ СОВІСТІ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ґоїв
показати весь коментар
09.09.2018 08:35 Відповісти
вот если не знать, кто есть кто - вы бы справились?

Я подумал бы на 2-го парня справа....., на шпану с караваем в последнюю очередь....

https://twitter.com/AlAhmediya Манафорт может признать вину, чтобы избежать второго суда, - Bloomberg - Цензор.НЕТ 9196 Ahmad‏ @AlAhmediya https://twitter.com/AlAhmediya/status/1038515938591756288 5 мин.5 минут назад
Знайди міністра закордонних справ

Манафорт может признать вину, чтобы избежать второго суда, - Bloomberg - Цензор.НЕТ 9594
показати весь коментар
08.09.2018 23:01 Відповісти
та ну... у второго с права интелект на лбу отпечатан, он не может быть нашим министром!
показати весь коментар
08.09.2018 23:07 Відповісти
вот к примеру фото Огрызко....
Манафорт может признать вину, чтобы избежать второго суда, - Bloomberg - Цензор.НЕТ 5867
показати весь коментар
08.09.2018 23:12 Відповісти
нууу... больше на писателя похож, чем на министра...
показати весь коментар
08.09.2018 23:17 Відповісти
ну лучше на писателя, чем на бомжа в обоссанных и грязных джинсах...
показати весь коментар
08.09.2018 23:20 Відповісти
Щось Огризко нічого не коментував про діяльність Ющенка. У сенсі того, що Ющенко зробив все, щоб Януковіч став презом. Власне Ющенко дістав Януковіча з смітника ще у 2006му. Навіщо? Пан Ющенко підпрацьовує на пуйла? То хто такий сам Огризко?
показати весь коментар
09.09.2018 03:04 Відповісти
Інтелектуал , патріот , освічена порядна людина . Діячів рівня Огризко одиниці , але вони непотрібні владі олігархів, бо в основі їхньої діяльності лежать порядність , совість і любов до України .
показати весь коментар
09.09.2018 11:05 Відповісти
Он ещё тот атлет, судя по размеру свисающих сисек и огромному тухесу, хороший мальчик, слушается бабушку и хорошо кушает! Если это не фотошоп, то выглядит он совсем.., точнее не совсем изысканно что-ли. Но и не это важно. До вступления в должность он был худее... а сейчас....
Таки это не фотошоп...
Манафорт може визнати провину, щоб уникнути другого суду, - Bloomberg - Цензор.НЕТ 4012
показати весь коментар
09.09.2018 00:29 Відповісти
Це Жах в підкочених джинсах...
показати весь коментар
09.09.2018 08:06 Відповісти
еще бы, ему "скоро" ведь выходить..
показати весь коментар
08.09.2018 23:05 Відповісти
Манафорт может признать вину, чтобы избежать второго суда, - Bloomberg - Цензор.НЕТ 5968
показати весь коментар
08.09.2018 23:09 Відповісти
У них даже за консультации садят.
показати весь коментар
08.09.2018 23:10 Відповісти
А в нас Петрик за котли дає звання генералів, за закони 16 січня і сепаратизм - ордени

Порошенко наградил орденами двух
депутатов, голосовавших за диктаторские законы 16 января


https://censor.net/news/445822/poroshenko_nagradil_ordenami_dvuh_deputatov_golosovavshih_za_diktatorskie_zakony_16_yanvaryaПорошенко
присвоїв 35 генеральських звань і відповідних їм рангів: серед нагороджених -
Демчина, Пісний, Аброськін, Аллеров


https://censor.net/news/452944/poroshenko_prysvoyiv_35_generalskyh_zvan_i_vidpovidnyh_yim_rangiv_sered_nagorodjenyh_demchyna_pisnyyiКСУ скасував заборону призначати керівниками вищих навчальних закладів тих,
хто голосував за закони 16 січня 2014 року.
https://www.slovoidilo.ua/2017/12/21/novyna/polityka/ksu-uxvalyv-rezonansne-rishennya-shhodo-dyktatorskyx-zakoniv
показати весь коментар
09.09.2018 01:11 Відповісти
Кого посадили за какие консультации?
показати весь коментар
09.09.2018 01:38 Відповісти
The Daily Mail: У живущих в Лондоне российских олигархов будут конфисковывать особняки 😂😂😂😂😂😂

https://charter97.org/ru/news/2018/9/8/304578/
показати весь коментар
08.09.2018 23:10 Відповісти
Нехай дякують дяді Вові.
показати весь коментар
09.09.2018 02:10 Відповісти
если признает вину, сядет но будет молчать то Трамп его амнистирует
хотя конечно Манафорт редкая скотина
показати весь коментар
08.09.2018 23:11 Відповісти
Если амнистирует, то опять посадят за что-то ещё.
показати весь коментар
08.09.2018 23:19 Відповісти
Ну не зря же шайку Рыжего сравнивают с мафией.
показати весь коментар
09.09.2018 01:40 Відповісти
В США неуплата налогов это страшное преступление.
показати весь коментар
08.09.2018 23:23 Відповісти
Сознался наш Скумбриевич. Не выдержал очной ставки. Подкачал. От себя добавлю - работал против Украины, получи *******.
показати весь коментар
08.09.2018 23:24 Відповісти
После ублюдка Лазаренко украинские чиновники больше в США не бегут .поняли что американцы вывернут наизнанку - и деньги все заберут и в тюрьму посадят .В россию начали бежать .
показати весь коментар
08.09.2018 23:34 Відповісти
А в Росії тихенько зникають. Якщо він в Україні адепт "руцького міра", то в Раше він "хохол-прєдаєль". Або: "Ей! Іді сюда!".
показати весь коментар
09.09.2018 02:27 Відповісти
Пусть порасскажет, как нынешнюю украинскую власть консультировал.
Злые языки говорят, пеца с ним так и не расплатился.
Порохоботам на заметку....
показати весь коментар
08.09.2018 23:47 Відповісти
Якщо можна не платити, то навіщо платити? Куди порохобот піде скаржитись? Югіку? "Мені за брехню недоплатили!"?
показати весь коментар
09.09.2018 02:33 Відповісти
...скорей ***** свергнут, чем Трампа скинут... -- ...и Ойропа против будет.

-- так шо -- привыкаем, граждане и господа...
показати весь коментар
09.09.2018 00:44 Відповісти
Якщо у Вови є кінець мотузки, за яку він смикає Доню, то це ще не вечір, далі буде))
показати весь коментар
09.09.2018 02:22 Відповісти
він може тягнути, покi мае владу або навіть живе
показати весь коментар
09.09.2018 07:43 Відповісти
Якби це зробити, щоб наш мальдівсько-сліпотрастовий чкурнув саме на Америку!? Ну, як Лазаренко свого часу. Але ж всі риги за традицією тікають на ростов...на жаль
показати весь коментар
09.09.2018 00:52 Відповісти
Цей манафорт не знає, як з таких піськорізів вискочити? І адвокати у нього - злидні безголові. манафорт - тримай рецепт! Саме головне - ковдра в клітинку, колористика - бажано 50 відтінків гівна. Потім повний мороз - коматозний стан, хоч би там що. Ну і головне. Раз в Україні косячив, не визнавати ніякого Мюллєра! Тільки юга плокулол и печерський суд!
показати весь коментар
09.09.2018 08:16 Відповісти
Манафорт може визнати провину, щоб уникнути другого суду, - Bloomberg - Цензор.НЕТ 6448
показати весь коментар
09.09.2018 10:21 Відповісти
Чего жаловаться? Политическая карьера гражданки Ю. Тимошенко закончилась после того, как она поделила с Януковичем Украину по областям и предприятиям на сферы влияния, читай обворовывания. Бабушке пора идти на пенсию и успокоиться уже.
показати весь коментар
09.09.2018 12:52 Відповісти
Пока все по плану спецпрокурора Миллера, главной целью которого является Трамп. Не зря Трамп так нервничает и делает заявы о противозаконности действий, в отношении Манафорта, о его прошлых связях и заслугах, оказывая тому, да и себе самому медвежью услугу, тем самым. Вчера вот начал публичный торг о неких условиях, при которых он сам, Трамп, готов дать показания. Правы те, кто говорят о менталитете Трампа, как у 5-летнего ребенка, считая, что его испуг никому не виден, который он пытается спрятать за дешевой бравадой, недостойной президента. Теперь Трампа уже никто не спросит, готов ли он или не готов давать показания, а тем более, о каких-то "детских" его условиях. Срок же Манафорта будет напрямую зависеть от того, насколько полно он будет готов слить Трампа его соратников, ну и Януковича с кликой, разумеется. Посидев немного, человек становится намного сговорчивей и перестает быть таким уж "хозяином жизни", дешевая пена быстро слетает.
показати весь коментар
09.09.2018 12:41 Відповісти
Что интересно, тут местных, кто более-менее в курсе по Манафорту, действительно больше бесит сокрытие им доходов, чем то, что гражданин Штатов /фактически/ работал на потенциального противника, россию, и про-российские власти в Украине.
Таки да, неуплата налогов в США - это тягчайшее преступление.
А насколько легальными были доходы - это уже второй вопрос.
Ты вот сначала налоги уплати, а мы уж потом разберемся ...

А с Трампом всё не так однозначно. Даже многие его противники говорят, что тот, конечно, клоун, но чтобы так подставиться... В общем, ждут итогов расследования прокурора Миллера. И про импичмент почти не говорят (речь Эла Грина в Конгрессе - больше исключение). Пока...
показати весь коментар
10.09.2018 07:39 Відповісти