10750 відвідувачів онлайн
4 289 82

Невідомі обікрали квартиру першого заступника голови Мінекономрозвитку Нефьодова, - поліція

Невідомі обікрали квартиру першого заступника голови Мінекономрозвитку Нефьодова, - поліція

У центрі столиці невідомі обікрали квартиру першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова.

Це "Українській правді" підтвердили в поліції Києва, передає Цензор.НЕТ.

"Так, була крадіжка. Його тривалий час вдома не було, тому, коли саме крадіжка була, незрозуміло. У поліцію звернулися вчора. Внесли відомості до ЄРДР за ч. 3 ст.185 (крадіжка). Розслідуємо", - сказала прес-секретар столичної поліції Оксана Блищик.

За даними джерел видання, з квартири Нефьодова на вулиці Шовковичній вкрали 2 годинники, а також прикраси його дівчини.

Нефьодов підтвердив УП факт крадіжки.

Згідно з декларацією Нефьодова, він володіє годинниками Zenith El Primero Automatic (в інтернет-магазинах ціна на годинник цієї марки стартує в середньому від 200 тисяч гривень), а його дівчина – каблучкою Tiffany.

Судячи з фото першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі в Facebook, на початку вересня він перебував на фестивалі Burning Man у США.

Невідомі обікрали квартиру першого заступника голови Мінекономрозвитку Нефьодова, - поліція 01

Топ коментарі
+21
дайте номер карточки что бы все украинцы помогли кто чем может етому бедолаге.
показати весь коментар
10.09.2018 16:08 Відповісти
+19
сори ,невнимательно посмотрел его фотки .....по ходу етому талантливому юноше нужна только одна помощь -хорошего психиатра
показати весь коментар
10.09.2018 16:11 Відповісти
+19
Фотки- зачет! Первый зам.министра, говорите. Фотки, как я понимаю, из сочинения "Как я провел лето". Это он в Лас-Вегасе отвисал? Ну, да... занятой человек!
показати весь коментар
10.09.2018 16:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дайте номер карточки что бы все украинцы помогли кто чем может етому бедолаге.
показати весь коментар
10.09.2018 16:08 Відповісти
сори ,невнимательно посмотрел его фотки .....по ходу етому талантливому юноше нужна только одна помощь -хорошего психиатра
показати весь коментар
10.09.2018 16:11 Відповісти
Постоянно удивляюсь когда смотрю на министров и депутатов!
Неужели по Украине ездит скорая помощь с психиатрами, останавливает прохожих прямо на улице, и если оказался ИДИОТОМ, везет в Киев назначать министром или в депутаты????
Неизвестные обокрали квартиру первого замглавы Минэкономразвития Нефьодова, - полиция - Цензор.НЕТ 3492
показати весь коментар
10.09.2018 16:17 Відповісти
Ну, Ганнибал Лектер что-то подобное говорил: "Вы меня или убейте, или к делу приставьте"... Этого к делу приставили...
показати весь коментар
10.09.2018 16:25 Відповісти
Интересно по чей квоте? И кто бы знал о существовании этого персонажа ,если бы не кража.
показати весь коментар
10.09.2018 17:19 Відповісти
Розпочалось все з повідомлення у 2017 р. політолога Олексія Вороненко. Останній на своїй сторінці Фейсбук виклав декілька цікавих документів, які свідчать про те, що "Максим Нефьодов, будучи державним службовцем, паралельно працює... директором в кіпрській «офшорці» SINTAL AGRICULTURE PUBLIC LIMITED, яка має відношення до ряду аграрних компаній в Україні.Мова йде про те, що Нефьодов-чиновник грубо порушує законодавство України: по-перше, вказуючи недостовірні дані у власній декларації, а по-друге, займаючись сумісництвом. Варто нагадати, що держслужбовцям заборонено займатися бізнесом. Схоже, для Нефьодова закон не писаний " http://zrada.today/konflikti-i-skandali/kabzmin/tin-hipstera-abo-deshcho-pro-neprozori-zvyazki-maksa-nefodova Больше тут Невідомі обікрали квартиру першого заступника голови Мінекономрозвитку Нефьодова, - поліція - Цензор.НЕТ 5468
показати весь коментар
10.09.2018 18:58 Відповісти
Пора делиться, не убудет, еще наворует!
показати весь коментар
10.09.2018 16:09 Відповісти
богатенький хипстер)
показати весь коментар
10.09.2018 16:09 Відповісти
Да что ж у них брать- то? У этих сирот с их зарплатой и расходами . Разве что бижутерию дешевую((
показати весь коментар
10.09.2018 16:11 Відповісти
Вот и пиждак весь в заплатках))
показати весь коментар
10.09.2018 16:12 Відповісти
несчастный сирота..Неизвестные обокрали квартиру первого замглавы Минэкономразвития Нефьодова, - полиция - Цензор.НЕТ 2253
показати весь коментар
10.09.2018 16:18 Відповісти
І машинка без даху. )))
показати весь коментар
10.09.2018 16:24 Відповісти
и телефон без кнопок... а сыр ваще с плесенью...
показати весь коментар
10.09.2018 16:28 Відповісти
нефиг по Бернинг менам кататься!)))
показати весь коментар
10.09.2018 16:11 Відповісти
Фотки- зачет! Первый зам.министра, говорите. Фотки, как я понимаю, из сочинения "Как я провел лето". Это он в Лас-Вегасе отвисал? Ну, да... занятой человек!
показати весь коментар
10.09.2018 16:11 Відповісти
не тут не про лето .тут про то как закалялась сталь украинской аелиты
показати весь коментар
10.09.2018 19:14 Відповісти
На левом нижнем снимке тоже...он?
показати весь коментар
10.09.2018 16:12 Відповісти
Не, это из "Молчание ягнят".
показати весь коментар
10.09.2018 16:16 Відповісти
может это шлем для пилота гиперлупа от Омельна?
показати весь коментар
10.09.2018 16:27 Відповісти
Нє, то замміністра з намордником від корупції.
показати весь коментар
10.09.2018 16:18 Відповісти
Да - просто Рева сказал ему, что он много ест...
показати весь коментар
10.09.2018 16:30 Відповісти
По данным источников издания, из квартиры Нефьодова на улице Шелковичной украли 2 часов, а также украшения его девушки.
Негусто, не написали що під матрацом було...
Источник: https://censor.net/n3085411
показати весь коментар
10.09.2018 16:13 Відповісти
Это дело чести...)))
показати весь коментар
10.09.2018 16:13 Відповісти
Берём под личный контроль!
показати весь коментар
10.09.2018 16:16 Відповісти
Неизвестные обокрали квартиру первого замглавы Минэкономразвития Нефьодова :Неизвестные обокрали квартиру первого замглавы Минэкономразвития Нефьодова, - полиция - Цензор.НЕТ 4528
показати весь коментар
10.09.2018 16:15 Відповісти
Может нам ему помочь? Скинутся на самое необходимое? Как он там, в четырех стенах?
показати весь коментар
10.09.2018 16:15 Відповісти
без 2-х часов и бижутерии...его девушки (от жлобяра... всего лишь бижутерия...)
показати весь коментар
10.09.2018 16:30 Відповісти
Просто бережное отношение к бережно сбереженному в эти тяжелые для всех времена.
показати весь коментар
10.09.2018 16:31 Відповісти
респект психиатрам-робингудам!
показати весь коментар
10.09.2018 16:15 Відповісти
Фотки доставили
показати весь коментар
10.09.2018 16:16 Відповісти
Ему просто показали способы "экономического развития" в нынешнее время. Пусть не катается по штатам, а делает свою работу.
показати весь коментар
10.09.2018 16:17 Відповісти
Обокрали квартиру - на Шелковичной, в правительственном квартале, под АП.
показати весь коментар
10.09.2018 16:20 Відповісти
Этот район просто магически притягивает воров.
показати весь коментар
10.09.2018 16:22 Відповісти
та отож, там також і охфіс авакова) , поруч!
показати весь коментар
10.09.2018 16:26 Відповісти
Неизвестные обокрали квартиру первого замглавы Минэкономразвития Нефьодова, - полиция - Цензор.НЕТ 4178
показати весь коментар
10.09.2018 16:19 Відповісти
"Три...куртки.."©
показати весь коментар
10.09.2018 19:36 Відповісти
Грабители воочию увидели по содержимому квартиры, как он наразвивал экономику.
показати весь коментар
10.09.2018 16:21 Відповісти
Заздрісники вже гидоти понаписували
І аплодують крадіям
Бо самі заробити нічого не вміють і не можуть.
показати весь коментар
10.09.2018 16:23 Відповісти
Та бросьте! Я тока заплаткам на спинджаке позавидовал. Ну и звездам, маршальским, на нем же. Можно, правда , позавидовать способности, после таких вояжей, просить везде бабло, на всё тоже эконом.развитие.
показати весь коментар
10.09.2018 16:27 Відповісти
Невідомі обікрали квартиру першого заступника голови Мінекономрозвитку Нефьодова, - поліція - Цензор.НЕТ 9179
показати весь коментар
10.09.2018 16:48 Відповісти
Сколько этим "деткам" годиков?
показати весь коментар
10.09.2018 20:24 Відповісти
Как жаль. Что ж так беспечно. Мы надеялись, что когда-то это майно конфискуют... а тут..
показати весь коментар
10.09.2018 16:23 Відповісти
Шо за бородатий підліток? Як це дитя заміністром так швидко стало? Напевно обдарованіший за Гросю. )))
показати весь коментар
10.09.2018 16:23 Відповісти
Забули заступницю авакова з питань євроінтеграції панянку дєєву? Та теж була дуже обдарованою в деяких сферах діяльності..
показати весь коментар
10.09.2018 16:29 Відповісти
то вне конкурса... в 23 года - 8 лет трудового (!!!) стажа
показати весь коментар
10.09.2018 16:32 Відповісти
У Володі Гройсманенко в такому віці вже 9 (років стажу) було.
показати весь коментар
10.09.2018 16:36 Відповісти
В неї тітьки були навіть більше, ніж в Шерлока Холмса та інспектора Скотленд-Ярду Лестрейда.
показати весь коментар
10.09.2018 16:33 Відповісти
ана атлічна владєла язикамі )))
показати весь коментар
10.09.2018 16:36 Відповісти
круто куле
замминистра эконом развития пишет из америки
и забыл уже когда и дома был
...
куда там петр алексеич собрался?
показати весь коментар
10.09.2018 16:23 Відповісти
а де фотки його дівчини)) - їх же разом обікрали)!
показати весь коментар
10.09.2018 16:24 Відповісти
Ага, что и его жену Васю опубликуют?
показати весь коментар
10.09.2018 16:32 Відповісти
а шо таке, зразу вася))) - може петро, або вована)), чи це не комільфо?!
показати весь коментар
10.09.2018 16:39 Відповісти
Сірьожу, наприклад, не можна - бо це москаль...😐
показати весь коментар
10.09.2018 17:20 Відповісти
Смотришь на его фото и веришь ученым...
По подсчетам ученых, 60% людей симулировало эволюцию
показати весь коментар
10.09.2018 16:27 Відповісти
Только эти симулянти рулят огромной европейской страной и многомиллионным народом.
показати весь коментар
10.09.2018 16:34 Відповісти
побільше б таких благородних вчинків з боку борців за справедливість
показати весь коментар
10.09.2018 16:34 Відповісти
Давно не був на квартирі? А скільки їх у нього?
показати весь коментар
10.09.2018 16:38 Відповісти
Надеюсь, обокрали его по системе "Прозоро", автором которой является этот гений?))))
показати весь коментар
10.09.2018 16:40 Відповісти
А..., думаю, где и а какой связи мне знаком этот.... Вспомнил, спасибо!
показати весь коментар
10.09.2018 16:47 Відповісти
Танюша Невідомі обікрали квартиру першого заступника голови Мінекономрозвитку Нефьодова, - поліція - Цензор.НЕТ 8700класс!!!!
показати весь коментар
10.09.2018 17:15 Відповісти
.... Да ладна.....)))))
показати весь коментар
10.09.2018 17:19 Відповісти
храните деньги в сберегательной кассе
показати весь коментар
10.09.2018 16:44 Відповісти
Похож на моего соседа - наркомана
показати весь коментар
10.09.2018 16:45 Відповісти
Правильно зробили що обікрали, злодії обчистили злодія!!!
показати весь коментар
10.09.2018 16:46 Відповісти
Невідомі обікрали квартиру першого заступника голови Мінекономрозвитку Нефьодова, - поліція - Цензор.НЕТ 9212
показати весь коментар
10.09.2018 16:48 Відповісти
ничего нового,классика жанра -- экспроприация экспроприированного ...
показати весь коментар
10.09.2018 17:11 Відповісти
"У https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%BA%D1%83_%D1%96_%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B2%D0%BB%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 міністерстві відповідає за реформу https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96_%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%96%D0%B2%D0%BB%D1%96 публічних закупівель , у тому числі впровадження електронних тендерів в рамках проекту https://uk.wikipedia.org/wiki/Prozorro ProZorro https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D1%84%D1%8C%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC_%D0%84%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-5 [5] https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D1%84%D1%8C%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC_%D0%84%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-6 [6] , дерегуляцію, донорську координацію та проект електронних продажів державного майна ProZorro.Продажі. До початку 2017-го також займався реформою технічного регулювання (стандартизації, метрології та оцінки відповідності). " И это все о нем из Википедии. Полиграф Полиграфыч Шариков на этой должности смотрелся бы куда уместней
показати весь коментар
10.09.2018 17:25 Відповісти
МАЛО УКРАЛИ!!!!
показати весь коментар
10.09.2018 17:34 Відповісти
УРА!!!! Молодцы!!!
показати весь коментар
10.09.2018 17:35 Відповісти
Пид*р.
показати весь коментар
10.09.2018 17:36 Відповісти
Шо следите? ну ну.
показати весь коментар
10.09.2018 17:36 Відповісти
а де була його дівчина?
показати весь коментар
10.09.2018 18:08 Відповісти
пидерок пративный!
показати весь коментар
10.09.2018 21:25 Відповісти
ТАК А ЧТО УКРАЛИ !?)
показати весь коментар
11.09.2018 00:12 Відповісти
І оце непорозуміння-міністр? Геть усе зробив у державі, залишилось тільки фестивалити. Пропонуєте платити податки державі з такими міністрами?
показати весь коментар
11.09.2018 07:00 Відповісти
Не чиновник, а метросексуал какой-то