15761 відвідувач онлайн
18 412 396

За два роки процесу над Тумгоєвим жодного разу не було повідомлено про його участь в АТО, - Луценко. ВIДЕО

Підтверджень участі в АТО екстрадованого в РФ Тимура Тумгоєва за два роки суду не було надано. Вчинити інакше Україна в такому випадку не могла. Жоден учасник війни з Росією, який воював на боці України, не може бути екстрадований з України.

Про це заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко під час брифінгу щодо ситуації з екстрадицією в РФ біженця Тимура Тумгоєва, передає Цензор.НЕТ.

"Рішення про видачу Тумгоєва було винесено в жовтні 2016 року - ніяких свідчень / доказів участі в АТО від нього, його адвокатів, третіх осіб надано не було. "Свідки" з'явилися тільки після фактичної передачі Тумгоєва іноземній державі (де вони були всі 2 роки, поки тривали судові процеси?)", - додала Сарган.

"Ситуація з екстрадицією Тумгоєва має дві сторони - юридичну та морально-політичну. Чи правда, що ГПУ екстрадувала в Росію учасника антитерористичної операції? Ні, неправда. За два роки процесу над Тумгоєвим, який розшукується за червоною карткою Інтерполу, за участь у міжнародно визнаній терористичною організації ІД на території Сирії, про що він особисто підписав протокол у момент затримання, ним, його адвокатами або побратимами не було повідомлено ні разу за два роки про його участь в добровольчих загонах або ЗСУ ... Ставлю під сумнів таку участь (Тумгоєва в АТО. - Ред.), тому що кілька років тому указом президента і законом врегульована можливість війни на стороні України іноземних громадян. Це робиться виключно на контрактній формі", - заявив Луценко.

"Ніякої видачі ворогові, тих, хто воював за Україну. З іншого боку, ми не можемо дозволити маніпулювати святими почуттями учасників АТО. Перетворити Україну на відстійник кримінальних елементів, які масово заїжджають з Росії до нас, ми також не маємо права. Якщо ми хочемо, щоб весь світ переслідував терористів "ЛНР"/"ДНР", які воюють з Україною, ми повинні першими дотримуватися всіх міжнародних договірів про протидію терористичним організаціям, зокрема ІД. ... Якщо ми хочемо, щоб Інтерпол затримував розшукуваних нами, ми не можемо першими чинити якось інакше", - акцентував Луценко.

За два роки процесу над Тумгоєвим жодного разу не було повідомлено про його участь в АТО, - Луценко 01

Нагадаємо, активісти пікетують ГПУ проти екстрадиції в РФ Тумгоєва. В ході мітингу сталися зіткнення: мітингувальники б'ють вікна, їх у відповідь поливають водою зі шлангів. За даними поліції, в ході мітингу постраждали семеро поліцейських. Заведено справу.

Раніше Цензор.НЕТ писав детально про цей випадок: Законна видача ціною в життя. Україна видала чоловіка, який утік із РФ і якого терористи звинувачують у тероризмі

Нагадаємо, 13 вересня Генеральна прокуратура України підтвердила екстрадицію в РФ громадянина Тимура Тумгоєва, який звинувачується Росією в участі у війні в Сирії на боці "Ісламської держави".

У коментарі головному редактору Цензор.НЕТ Юрію Бутусову Євген Єнін повідомив, що на засіданнях ні Тумгоев, ні його захисник не говорили, що він є учасником бойових дій. "Свідоцтв цього в справі немає. Якби були докази, що Тумгоев діє в інтересах України і в інтересах національної безпеки, можу вас запевнити, що ми б діяли інакше, і він би не був виданий. Але в щирості цієї людини у нас були суттєві сумніву ", - зазначив заступник генпрокурора.

Топ коментарі
+44
Что жим жим Юра, сразу отмазки пошли что они не знали, случайно мол получлось.
показати весь коментар
17.09.2018 15:33 Відповісти
+44
Командир батальона имени Шейха Мансура Муслим Чеберлоевский подтвердил в комментарии корреспонденту http://www.liga.net/ LIGA.net , что экстрадированный по запросу РФ уроженец Ингушетии Тимур Тумгоев является членом его батальона и принимал участие в боевых действиях.
"С ноября 2017 года он участвовал с нашими ребятами на передовой. Конечно, он не застал 2014-2016 гг, когда действительно шли конкретные бои… Но боевые действия и сегодня продолжаются", - сказал Муслим Чеберлоевский.
По его словам, у Тумгоева было удостоверение члена батальона имени Шейха Мансура, и правоохранители знали об этом.
Также Чеберлоевский подтвердил, что структурно его батальон входит в Украинскую добровольческую армию http://file.liga.net/persons/yarosh-dmitriy Дмитрия Яроша .
Командир также отметил, что есть еще несколько разыскиваемых россиянами чеченцев, принимавших участие в русско-чеченских войнах, которых в Украине сейчас "таскают по судам и задают какие-то вопросы".

Слово Комбата проти слова Луценго Югіка..
навіть нема особливо розписувати,Кому народ повірить ...
показати весь коментар
17.09.2018 15:36 Відповісти
+44
По Луценку тоже ни разу не было сообщено о наличии у него базового высшего юридического образования, но это не помешало судимому за дело недоучке стать Генпрокурором...
показати весь коментар
17.09.2018 15:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Головне-не смоктав як ти,вафлюганка,шкіряний рошенчик.
показати весь коментар
17.09.2018 20:52 Відповісти
Правильно пиши,шлюха.А ти знову всосало,падаль?
показати весь коментар
17.09.2018 20:51 Відповісти
Дитятко ти дурненьке.Не ображайся на правду,убогеньке.І не погрожуй,бо такі ,як ти,гівенця я під лавку заганяю.Ногою.
показати весь коментар
17.09.2018 20:58 Відповісти
когда ребятам нужно, они видят даже то чего нет и в принципе быть не может! Но когда им не нужно что-то они будет не замечать даже то что очевидно. Вот такие двойные стандарты.
показати весь коментар
17.09.2018 19:05 Відповісти
Все они знали. Его выкрали и отдали в рашку только со второго раза, в первый раз его побратимы отбили его от ФСБУ.
показати весь коментар
17.09.2018 19:07 Відповісти
https://twitter.com/HromadskeUA За два роки процесу над Тумгоєвим жодного разу не було повідомлено про його участь в АТО, - Луценко - Цензор.НЕТ 4146Hromadske.UA‏Подлинная учетная запись @HromadskeUA https://twitter.com/HromadskeUA/status/1041642315658547200 5 ч.5 часов назад
Командир УДА Андрій Червень та командир батальйону імені Шейха Мансура Муслім Чеберлоєвський розповіли, як затримували росіянина Тимура Тумгоєва, і заявили, що він служив у батальйоні імені Шейха Мансура.
У ГПУ цю інформацію заперечують

видео
https://twitter.com/i/status/1041642315658547200


показати весь коментар
17.09.2018 19:08 Відповісти
Хто б сумнівавсЯ
показати весь коментар
17.09.2018 19:49 Відповісти
генпридурок 3-го тисячоліття черговий раз довів свою розумову недієздатність! наступного разу, коли 3,14дерація надішле запит, він і сєню кролика екстрадує, той по версії пукана теж терорист,!!!
показати весь коментар
17.09.2018 19:09 Відповісти
Я обращаюсь к форумчанам, которых, кстати, не мало и которые упрямо пытаются выяснить воевал или не воевал Тумгоев за Украину. Это что, главное в этой ситуации? Если следовать логике этих писателей, тогда, в случае, если Тумгоев воевал за Украину - сотрудничать с ФСБ
нельзя, если не воевал - можно сотрудничать. Ребята вы с мозгами дружите? По мне -
россия вместе со своим ФСБ наши враги, а врагов уничтожают, но не сотрудничают с ними.
А те, кто сотрудничает с врагами Украины и те кто их поддерживает - это изменники Родины.
Если, даже, Тумгоев и воевал в Сирии против рашистов, убивая вагнеровцев, которых
туда направили после Донбасса - он воевал и мстил, в том числе и за Украину.
показати весь коментар
17.09.2018 19:18 Відповісти
ты это США расскажи, что кто воевал за ИГИЛ - воин света. Или европейцам. А то они, глупые, считаю по-другому.
показати весь коментар
17.09.2018 19:54 Відповісти
Польський турку,до чого тут США?
показати весь коментар
17.09.2018 20:41 Відповісти
при тому що якщо Україна заплямує себе тим що буде надавати прихисток ИГИЛ (терористам), то на подальшу допопогу від США можно не очікувати. Саме задля того Рашка і пропихнула цього типа в Україну.
показати весь коментар
17.09.2018 21:02 Відповісти
Глибоко копаєш,русккай.МнАгАхАдаваччька??
показати весь коментар
17.09.2018 21:03 Відповісти
Какая еще многоходовочка, примитивный ход.
Айзек Айзимов в книге "Фонд" описал такой ход, еще в 1955 году. Засылается "зашкваренный" тип под видом бегующего от врага "патриота". Приняли его - "зашкварились". Не приняли - "общественное мнение" поднимает вой "отдали врагу, на смерть НАШЕГО человека" и под это дело организуют "революцию".
показати весь коментар
17.09.2018 21:11 Відповісти
А якби про видачу ніхто й не взнав? Чи видача Тумгоєва - єдиний факт тісної співпраці у цьому напрямку для (ф)СБУ та гоге - пгокугогів?
показати весь коментар
18.09.2018 09:11 Відповісти
Якщо це не єдиний факт - наводь інші. Інакше це лише твої фантазії.
показати весь коментар
18.09.2018 09:21 Відповісти
Твій кумиг пгокугог без диплому юга кагтавий заявив, що гебняві передали Україні 90 осіб. Ти про них коли чув? І чи віриш в те, що кацапня гебнява їх в одностороньому порядку передавала? І питання: хто цікавить кацапню гебняву при запитах на видачу, комбайнери і шахтарі, чи ті, хто чинив цим покидькам опір, в т.ч. збройний? Так що маніпулювати про фантазії тут не треба, ти ж не на шоу параша24
показати весь коментар
18.09.2018 09:32 Відповісти
Так и запишем - фактов нет. Фантазии.
показати весь коментар
18.09.2018 09:43 Відповісти
Фантазии, это когда считать что юга пгокугог и енины - патриоты - бессеребренники. Смешно, когда эти тупые фантазии экстраполируют их попыхачи.
показати весь коментар
18.09.2018 10:09 Відповісти
Итого - фактов передачи кого-то еще Рашке у тебя нет. Слив засчитан.
показати весь коментар
18.09.2018 10:19 Відповісти
Ну, если Вам так угодно -
https://censor.net/comments/locate/3086213/019215fe-bc22-7384-a4e6-b066459c1d80
Сдаётся мне, что Вы, любезный, никакой не russkiy ukrainec, а только и только russkiy, тролль, провокатор и сепар оправдывающий сотрудничество с врагом...
показати весь коментар
18.09.2018 11:12 Відповісти
Твердолобость зашкаливает? Тебе же сказано выше, что хер кто знает, какие еще там твои картавые кумиры делишки с гебнявыми под шумок проворачивают. Вот ты знаешь, например, о чем ****** по ночам на Банковой владельцы дорогущих вип-авто с нестрымным сывочолым рехворматором, - ночью, когда спать нужно а не сверхурочно работать? То-то же. Аналогично и в вотчине югиков и ениных. Сделай запрос к югику, он тебе инфу на вайбер скинет.
показати весь коментар
18.09.2018 11:45 Відповісти
Нещодавно наші турки видали одного у якусь теж дюже "дімакрратач"єсккую" країну.Був шумок.Легкий.
показати весь коментар
18.09.2018 20:13 Відповісти
То чому його не видали США, а в паРашію - країну з якою воюємо і на війні з якою гинуть українці та іноземці, що воюють за Україну?
показати весь коментар
18.09.2018 09:09 Відповісти
а з якого дива США погодились би його приймати?
показати весь коментар
18.09.2018 09:22 Відповісти
В тому і річ, якщо не доведено жодного факту його участі в ІДІЛ, окрім "єдіна вєрних і даствєрних фактав" від слєдкома парашії - все це від лукавого. Спитай у кадирки навіщо йому Тумгоєв.
показати весь коментар
18.09.2018 09:35 Відповісти
То нащо ти воюєш за ІДІЛ? За тобою Гуантанамо плаче
показати весь коментар
17.09.2018 20:47 Відповісти
риторика обвинения добровольцев в фашизме и вообще тех кто сопротивляется шакалуАдному один в один как списана с русвесны. Это уже режет глаз!
За аброськиным и голубяном придут все кадры из народной милициии лднр после выполнения минских предательств и все кто делал Майдан и боролся против РФ будут сидеть.
показати весь коментар
17.09.2018 21:03 Відповісти
лУценко, какая же тьі тварь, как и твой кум
показати весь коментар
17.09.2018 19:28 Відповісти
И шо ви суки розчлідували? Что с него сбить?
показати весь коментар
17.09.2018 19:47 Відповісти
Вот когда США и европейцы сделают запрос по Тумагоеву, тогда и будем рассказывать.
А тебе советую внимательно читать комменты.
Еще раз повторяю: главное в этой ситуации - это сотрудничество ГПУ со страной агрессором,
с ФСБ, что является, мягко говоря, недопустимым.
показати весь коментар
17.09.2018 20:07 Відповісти
Да луценко, как видно, работаешь на путина, уождаешь ему во всём, а зря, ох зря ты это делаешь.
показати весь коментар
17.09.2018 20:12 Відповісти
Эх, если пропил мозги то пропала и совесть. В Сейшелы инфа об участниках АТО не доходит, ну кроме о прокурорском полку.
Теперь ФСБ может допросить о военной тайне? Или она была продана раньше продажи бойца
показати весь коментар
17.09.2018 20:26 Відповісти
немного не в тему но по существу
https://twitter.com/apatrikac Illusion of life‏ @apatrikac

Ось такє: Біда України: ті, хто повинен приймати таблетки, замість цього приймають закони.(с)
показати весь коментар
17.09.2018 20:29 Відповісти
За 2 года процесса над Тумгоевым ни разу не было сообщено о его участии в АТО, - Луценко

------------------------------------------------------------------------------------
Со страной агрессором нельзя сотрудничать.
Иначе ты становишься на одну доску с рашей, убившей тысячи граждан Украины.
Или это Луценко не волнует? Волнует будущая политическая деятельность и как следствие гонорары и взятки?
показати весь коментар
17.09.2018 20:38 Відповісти
асбсолютно 100% одинаковая риторика и обвинения патриотов в фашизме что от сабакова и югика и от пропагандонов ФСБ на русвесне один в один! это уже режет глаз! а что будет если шоколадного януковича опять нарисуют презом
все народная милиция из ордло переедет в Киев
показати весь коментар
17.09.2018 20:52 Відповісти
"Тимур Тумгоев проиграл 8 судов в УкраинеИсточник"

8 ватных судов, да они ждут прихода моторол и медведчука с кумом.
Отмазка у дебилов сильнейшая.
Каждое выступление начинают, что идёт война. а тут отдают ингуша в лапы фсб.
конченные люди на должностях.
моё мнение эти двое точно агенты кремля.
показати весь коментар
17.09.2018 20:53 Відповісти
.. і на могилі Президенства
того,що клявся перед всіма
зробити з України "цяцю"-
напишуть -"Слава є минуща.
коли нещирий ти у думці
Безвіз і Томос не врятує -
злодіїв,алкашню і імпотентів
не треба набирать в "команду"
За два роки процесу над Тумгоєвим жодного разу не було повідомлено про його участь в АТО, - Луценко - Цензор.НЕТ 9403






показати весь коментар
17.09.2018 20:55 Відповісти
Для этих конченных, регионалы и комуняки лучшая семна их власти, как при ющенко, регионады промосковские таких не трогают.
Остальные будут их гонять по судам или по заграницам.
За Иловайск, 2014, Крым, поездка гиркина из Славянска в Донецк и т.д.
показати весь коментар
17.09.2018 20:56 Відповісти
да ещё, юггик, рф отправила в игил много своих людей, и не арестовывает.
А ты по просьбе врага отдал, с территории Украины, кому, фсб.
Получил уже орден кремля?
показати весь коментар
17.09.2018 20:59 Відповісти
да ещё, юггик, рф отправила в игил много своих людей, и не арестовывает.
А ты по просьбе врага отдал, с территории Украины, кому, фсб.
Получил уже орден кремля?
луцик тебе отдала россссия убийц, замучивших шестнадцатилетнего патриота Украины Степана Чубенко ??????
показати весь коментар
17.09.2018 21:08 Відповісти
Усіх причетних до цієї екстрадиції і тих, хто їх захищає, має бути засуджено за співпрацю з ворогом і державну зраду, і рано чи піздно це станеться.
показати весь коментар
17.09.2018 21:19 Відповісти
конченные, случайные людишки.
Вот так действуют англичане.
Бывший российский разведчик Александр Литвиненко переехал в Великобританию с фальшивым паспортом, под именем с инициалами З.И. Против него был выпущен международный ордер на арест, согласно ходатайству россии, переданному в Интерпол, но, разумеется, он был под защитой Великобритании.
показати весь коментар
17.09.2018 21:21 Відповісти
Яценюку стоит подготовится основания те же . Не Атошник и террорист
показати весь коментар
17.09.2018 21:43 Відповісти
Йугик ты тварь и предатель работающий на ФСБ. Ты мразина по запросу ФСБ выдал человека который воевал против нашего врага. И без разницы воевал он в ато или нет но то что ты и твоя команда сотрудники ФСБ ето уже факт который ты не смоешь никогда.
показати весь коментар
17.09.2018 21:46 Відповісти
а он должен был пустить красную ракету, шо он в АТО?, или ваши сынки портянки мотают???, как же вы мрази достали....
показати весь коментар
17.09.2018 21:51 Відповісти
https://twitter.com/DKorchynskyi За два роки процесу над Тумгоєвим жодного разу не було повідомлено про його участь в АТО, - Луценко - Цензор.НЕТ 3482Дмитро Корчинський‏ @DKorchynskyi https://twitter.com/DKorchynskyi/status/1041725167746117634 3 ч.3 часа назад
докладно все про кавказького добровольця, якого генпрокуратура видала ФСБ https://t.co/7Gbazm4fVj https://www.facebook.com/korchynskyi/posts/1878159598916230 …
показати весь коментар
17.09.2018 22:04 Відповісти
Вот где вы были родные свидетели эти 2 года?!
показати весь коментар
17.09.2018 22:19 Відповісти
По свидетельству сестры Тимура Тумгоева Марины, к ним домой несколько раз врывались сотрудники отдела по борьбе с экстремизмом российского МВД и ФСБ.
«На несколько часов отвозили в отделение, били», - рассказала Радио Свобода сестра Тумгоева. Однако, дело против него не возбуждали. И только после отъезда в Турцию в 2015 году заочно обвинили в участии в боевых действиях на территории Сирии против войск режима Асада.
В Харьков Тумгоев прилетел из Стамбула в июне 2016 года. Поскольку его разыскивала ФСБ через Интерпол, украинские пограничники задержали его, суд арестовал сначала на сорок суток, а затем взял его под экстрадиционный арест на время, пока длилась проверка документов, предоставленных ФСБ.
По украинскому законодательству экстрадиционный арест не может длиться больше года. Генпрокуратура с проверкой справилась быстрее и постановила отправить Тумгоева в Россию. По дороге к границе он перерезал себе вены и конвой был вынужден вернуть ингуша для лечения в Харьков.
Под стенами СИЗО, где содержали Тумгоева, правозащитники и общественные активисты устроили митинг с требованием запретить экстрадицию.
Вскоре из Женевы на обращение Харьковской правозащитной группы (ХПГ) пришел ответ: Комитет ООН запретил экстрадицию.
После освобождения из-под ареста Тумгоев уехал на юг Донецкой области, в место расположения добровольческого батальона имени шейха Мансура. Это подразделение возглавляет Муслим Чеберлоевском, ветеран двух чеченских-российских войн. Хотя представитель Генпрокуратуры Лысенко (http://argumentua.com/stati/trep-na-zadannuyu-temu многократно пойманный на лжи - А) утверждает, будто Тумгоев никогда не воевал на стороне Украины против российских гибридных сил, Чеберлоевский неоднократно подтвердил украинским СМИ участие Тумгоева в боевых действиях на Донбассе. По словам Чеберлоевского, Тумгоев выезжал за пределы зоны боевых действий только для лечения и участия в судебных заседаниях, ему продолжали меру пресечения - личное обязательство.
показати весь коментар
17.09.2018 22:23 Відповісти
Заявление представителя ГПУ Андрея Лысенко, в котором украинский чиновник повторял обвинения ФСБ о причастности Тумгоева к так называемому «Исламскому государству», вызвало возмущение в батальоне имени шейха Мансура. Воины свидетельствуют - Тумгоев был одним из самых яростных оппонентов ИГИЛ.
«Это ложь, в ГПУ нечем оправдать свои действия, поэтому они сейчас готовы говорить что угодно, чтобы объяснить незаконную экстрадицию Тимура», - говорит Ахмад.
По его словам, в ближайшие дни с заявлением выступит командир подразделения Муслим Чеберлоевский, он еще раз готов подтвердить: Тимур Тумгоев воевал на стороне Украины против российских гибридных сил.
показати весь коментар
17.09.2018 22:25 Відповісти
ФСБешную манера - обзывать ИГИЛом любую оппозицию Асаду, хотя сам ИГИЛ такой оппозицией по-существу не является и даже бомбардировкам Русни почти не подвергается, а подвергается им как раз неигиловская и антиигиловская антисаддамская оппозиция, где, по-видимому, Тимур и воевал по зову сердца, зная, что воюя там, воюет с врагом вайнахского народа - руснёй.
показати весь коментар
17.09.2018 23:13 Відповісти
Вот что-что, а врать эти подонки умеют. Брехня! Не верю ни единому слову прокурорских мразей!
показати весь коментар
17.09.2018 22:31 Відповісти
Врет!!!!

показати весь коментар
17.09.2018 22:55 Відповісти
100%.
показати весь коментар
17.09.2018 23:14 Відповісти
Луценко так и не понял предупреждения от комбата Червня?!
показати весь коментар
17.09.2018 22:57 Відповісти
Если Юга соврал только половину, то я с ним согласен
Не нужно из Донбасса делать прачечную

Но я не согласен с протестующими
Нашли ипподромного зайца и бузят

В шею Югу надо и под ключ
И там дальше по списку Галетеи, Гонтаревы, Гройсманы и прочее на "Г"
показати весь коментар
17.09.2018 23:00 Відповісти
Бійця АТО Тимура Тумгоєва видали Росії. Реакція його командира
https://www.uaportal.com/ukr/article/muslim-cheberloevskij.htm
показати весь коментар
17.09.2018 23:09 Відповісти
Если его смерть пробудит Украину к стряхиванию с себя очередного пласта барыговской неорыговской власти и очередного пласта кацапской агентуры, то хоть погибнет парень в руках мордорского зверья не зря - погибнет за Украину. Не забудьте его, Украинцы - Тимур Тумгоев.
показати весь коментар
17.09.2018 23:08 Відповісти
За яку Україну? Він ІГІЛовець. Його доля в Україні крім кількох маргиналів нікого не хвилює.
показати весь коментар
18.09.2018 01:41 Відповісти
ИГИЛовец он - по версии ФСБ и тех, кто кушает кремлевскую дезинформацию и отрыгивает ее на форумах, и не брезгует пользоваться ею для отмазывания паскудного деяния барыжной власти.

это - ФСБешную манера обзывать ИГИЛом любую оппозицию Асаду, хотя сам ИГИЛ такой оппозицией по-существу не является и даже бомбардировкам Русни почти не подвергается, а подвергается им как раз неигиловская и антиигиловская антисаддамская оппозиция, где по-видимому Тимур и воевал по зову сердца, зная, что воюя там, воюет с врагом вайнахского народа - руснёй.
показати весь коментар
18.09.2018 01:48 Відповісти
Довіряю українським правоохоронним органам. Ніякий він не учасник АТО. Крапка.
показати весь коментар
17.09.2018 23:26 Відповісти
А факты говорят об обратном. Ты - как тот же скрепной кацап: "верю путэну и всё".
показати весь коментар
18.09.2018 02:00 Відповісти
Що ж ми за народ такий, га? Чого ще чекаємо?

Поки поРОШЕНко поб*є якихось студентів?, чи може поки Лупатий Прокуратор спробує екстрадувати ще пару десятків захисників України "по запросу Интерпола", курва, - читай російського Гестапо?

Три з гаком років сиділи мовчки під Гопником, доки дітей не побили.

Майже п*ять років сидимо під Панамо-мальдівським писдоболом-стрічкорізом-торгівцем іпалом, за якого вже загинуло (і продовжують гинути незрозуміло за що) понад 10 000 людей...

Кожен день перебування при владі цієї мерзоти коштує нам з вами намарно загублених життів наших з вами українців.

Кожен день перебування при владі порохоподібної гнилі віддаляє нас з вами від життя гідного людини, а не тварини нерозумної...

Тільки на виправлення усього шоколадного паскудства нам потрібні будуть роки, і декому на просто життя вже нічого й не залишиться...
показати весь коментар
17.09.2018 23:31 Відповісти
картавий - вбивця добровольця. Брехлива і нікчемна гнида.
показати весь коментар
17.09.2018 23:38 Відповісти
Югіку Лупатий, після такого coming out в тебе, як мені видається тільки один вихід - заарештувати Медведчука зі звинуваченнями на 2-3 довічних ув*язнень, і пропозиція гуманітарно обміняти те лайно на наших бранців як в Росії, так і в ОРДЛО, УСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ.

Розумію що то "голос в пустелі", але мовчати несила.
показати весь коментар
18.09.2018 00:34 Відповісти
Іділ в Сіріі розстрілювала всіх хто був Християнин.., не дивлячись чи це діти, жінки ...Строїли всіх в ряд і пострілом в голову.. чи реально з злом здобути перемогу...??))
показати весь коментар
18.09.2018 00:52 Відповісти
Барыгоботские консервы тут все погорели на одном и том же: на принятии и распространении ФСБешной версии того, кто и что есть ИГИЛ и кто к нему принадлежит.
показати весь коментар
18.09.2018 01:28 Відповісти
Не дивно що Юлію спонсоровали диктатори з ким вона не зустрічалася із Каддафі , із Кастро і Путіним..Невже е лінії Юлині, , що ведуть в іділ..?)) бо боти Юлині напряглися ..Игил це жаг для цивілізованого світу .., і це Шокуе , що в Християнській країні находяться ті хто підставляв під них задницю..Про ігіл і без фсб відомо ..Розвивайся....Можливо не треба було видавати в Рашку .., но пускати на територію країни .. абсурд..то оказуеться Юля призиває не тільки Рашку не провокувати,,,,.........., а і іділ.....))))))))))))???
показати весь коментар
18.09.2018 02:02 Відповісти
Юля... - дальше барыгоботские галлюционации под дуду Манафорта и Кремля не читаю.
показати весь коментар
18.09.2018 02:11 Відповісти
Заблоковані завилини ??))Аморально християнській державі давати місце проживанню тим хто воював за ігіл ..Бо вони перш за все в Сіріі воювали проти цивілізації і проти Християнства..99.9 ті хто був в Сіріі воював за цю організацію..це факт.. куди Україна іде і з ким ..???і якою вона мае бути і якому Богу поклонятися??????))
показати весь коментар
18.09.2018 02:27 Відповісти
Мозги отморожены у тех, кто поддается ФСБешной дезинформацией о том, что есть ИГИЛ и кто ему принадлежит.

выдавать чеченцев, воюющих с руснёй и против Асада за "отмороженных исламистов" - это и есть кремлевская деза. Кроме того, те группы, воюющие с Асадом, которые Русня выдает за ИГИЛ, сами являются врагами Игил, а не радикальными исламистами.

Раша врет постоянно, а такие как ты сеят это враньё по интернету. А в результате в руки мордорских палачей попадают не радикальные исламисты, которых русня использует в своих целях, от Хезбаллы до Игил и террористических групп в Европе, а борцы с руснёй,
как этот ингуш-мусульманин, сражавшийся и за Украину.
показати весь коментар
18.09.2018 09:35 Відповісти
Комбат Украинской Добровольческой Армии Андрей Гергет выдвинул ультиматум генпрокурору Луценко



https://kavkazcenter.com/russ/content/2018/09/18/117294/kombat-ukrainskoj-dobrovolcheskoj-armii-andrej-gerget-vydvinul-ultimatum-genprokuroru-lutsenko.shtml

пока у меня только чеченский источник. Может кто-то поместит украинский.
показати весь коментар
18.09.2018 01:26 Відповісти
Чеченці мають вплив на українського комбата..., )))???це націоналісти України )))???
показати весь коментар
18.09.2018 02:04 Відповісти
Хорошая иллюстрация "мыслительного" процесса врущего барыгобота. Касапская "логика" так прёт.

Оказывается, чеченские новости отреагировали быстрее Цензора.
показати весь коментар
18.09.2018 02:09 Відповісти
Не Кадирова новости?
показати весь коментар
18.09.2018 02:18 Відповісти
https://kavkazcenter.com/ - анти-кадырова. Да вы, батенька, мало что знаете, как я погляжу.
показати весь коментар
18.09.2018 09:24 Відповісти
Яке ж це Луценко смердюче лайно, просто немає інших слів.
показати весь коментар
18.09.2018 03:56 Відповісти
"передачи Тумгоева иностранному государству"_______________гуттаперчиевые пи*орасы.....
показати весь коментар
18.09.2018 04:19 Відповісти
Они бы и Саакашвили с удовольствием лично Путину в руки передали. Да боялись что после этого их власть и неделю не протянула бы. А с ингушем этим решили что проканает. Посмотрим. Но в любом случае , данный поступок это еще один гвоздь в гроб продажного режима.
показати весь коментар
18.09.2018 05:54 Відповісти
Вы Пороха тоже правильно поймите. У него бизнес в Рашке, у него куча известных и неизвестных интересов в Рашке , ему , в конце концов , большую семью мажоров содержать надо , а тут какой то чеченец , не украинец даже. Мешок на голову и по адрессату 'москва.лубянка'. Всех делов то.
показати весь коментар
18.09.2018 06:01 Відповісти
Вот это КАЧЕСТВО расследования. НИ.РА не знают о человеке и два года его"расследуют". Гнать ВСЕХ ЭТИХ,прохвесионалов" поганой метлой!!!!
показати весь коментар
18.09.2018 06:13 Відповісти
В скором времени картавого, кролика и компанию толерантных к врагу, рф объявит через интерпол в розыск.
И надо будет его сразу быстро отдать им.
Нечего ему делать в Менской колонии, пусть отправятся на севера.
показати весь коментар
18.09.2018 07:07 Відповісти
За два роки процесу над Тумгоєвим жодного разу не було повідомлено про його участь в АТО, - Луценко - Цензор.НЕТ 3344
показати весь коментар
18.09.2018 07:14 Відповісти
Як можна було видати людину рашці?!!! По звинуваченню в тероризмі? Ці двоє нагодовані на народні гроші виродка ТАК довіряють ФСБ? Для них тоді і СЕНЦОВ - ТЕРОРИСТ?
показати весь коментар
18.09.2018 07:22 Відповісти
Поднимите мне веки-и-и--и-и,я хлебну из заветной чаши-и-и-и-и
показати весь коментар
18.09.2018 07:42 Відповісти
Як ви думаєте, які покази виб'є з нього ФСБ про участь в бойових діях на сході України?
Для тупих підкажу: такі, які потрібні Кремлю. Тобто, компрометуючі Україну.
Мабуть, буде розкручено тему участі в бойових діях добровольців, в тому числі іноземців. Тобто, про незаконі збройні формування. А публічний конфлікт між добровольцями та державою буде виглядати яскравим свідченням неспроможності держави виконувати мінські домовленності.
Схоже, що прокуратура не лише долею людини знехтувала, а ще й зіграла по кремлівських нотах тему антиукраїнської пропаганди.
показати весь коментар
18.09.2018 09:14 Відповісти
Кагтавий недопгокугог, ти хоча б взамін алєйніка їбаного попоросив, чи знавця української мови міколу азірова...
показати весь коментар
18.09.2018 09:15 Відповісти
Вся эта нынешняя власть «мыздобулов» (бывшая "оппозиция" его величества януковоща) выполняет сейчас системную защиту всех "столпов" и "цепных псов" бывшего режима, всех врагов Украины. На всех уровнях/во всех ветвях власти осуществляется открытое и бесстыдное "крышевание" всех антимайдановских и антиукраинских сил и осуществляется активное экономическое барыжничество-сотрудничество со страной-агрессором . (Мы имеем дело с открытой "ползучей контрреволюцией"! И ничего удивительного (!!!) - альтернативой незавершённой революции всегда и всюду является восстановление олигархической диктатуры!)
То, что делают сейчас компрадорское руководство государством и большой бизнес имеет все (!) черты обычной банды/ОПГ/мафии, которая обманом пробралась в государственную власть, или какого-то чужеземного оккупационного режима, который уже (!) захватил Украину. Так, как поступает нынешняя власть (открыто издеваться над всем народом) - украинцы с украинцами/с Украиной/с Родиной - вести себя не могут !!!... Так могут действовать только и только (!) враги, которые люто ненавидят и презирают все украинское!
Таким образом - нынешняя власть Украины фактически является старательно маскирующейся вражеской/ антиукраинской «колонной»!
Поэтому эта власть гораздо опаснее (!!!) всех доморощенных, - но откровенных/явных, - местных недобитков-украинофобов и всех внешних врагов /агрессоров, потому, что все время "рядится в овечью шкуру" и исподтишка, постоянно/методично/целенаправленно бьет Украину и украинский народ в спину!
показати весь коментар
18.09.2018 11:31 Відповісти
И вообще - вся нынешняя коррупционно-олигархическая система - что в Украине, что в эрэфии - одна уголовно-олигархическая постсоветская система (Все ее представители - внуки коммунистов и дети комсомольцев) Нынешняя украинская и российская власти - это два филиала одной антинародной транснациональной «ОПГ», только одни "разводят" лохов/электорат с помощью "руцкава мира", а другие - с помощью лозунгов о "евроинтеграции" . Поэтому - для порошенков-яценюков-гройсманов - *уйло/рашистський режим - не враги, а классовые/идейные союзники/единомышленники !
И в любой другой стране (кроме Украины, почему-то!) очень многое из того, что успели наделать нынешние «мыздобулы» (да и все их предшественники) во всех ветвях власти - непременно (!!!) было бы оценено обществом: или - как преступная халатность к выполнению своих служебных обязанностей, что привело к особо тяжелым последствиям, или - как измена Родине, открытая подрывная/диверсионная, антиукраинская (антинародная/антигосударственная) деятельность…
показати весь коментар
18.09.2018 11:33 Відповісти
Ну, ничего, ничего!... Как говорится - "еще не вечер"… В "лучшем случае" - еще пойдут они все (при следующей власти) стройными рядами... под следствие и суд! И пусть он решает кем являются некоторые/отдельные "государственные деятели" из числа нашего послемайданного руководства - политическими недорослями/импотентами, самоуверенно влезшими "не в свои сани", убеждёнными предателями Родины, или агентами кремля. Этот же суд определит и меру вины лично/персонально каждого, примет во внимание смягчающие обстоятельства, если таковые найдутся, или оправдает полностью... Повторяю - это - в "лучшем случае"! Потому что в "худшем случае" - их судьбу (скорее всего) будет решать вооружённый (и очень обозлённый) народ... (Ведь теперь никаких организованных и проплаченных олигархатом «Майданов» с «кофейку попить»/песнями/танцами/палатками и полевыми кухнями - уже не будет!!! Всё будет по военному чётко, организованно и быстро… «Ну, это - как говорится - уже совсем другая история»…)
показати весь коментар
18.09.2018 11:34 Відповісти
Этим двум собутыльникам надо повязать оренбургские платочки и дать в руки плакат "Верим Путину!". Сарган нарисует. Ведь верят же, подонки!
показати весь коментар
18.09.2018 12:06 Відповісти
За все життя геняпрока югіка, він ні разу не сказав, що у нього відсутній мозок, тому і сидів, і знову лізе у політику. Ну і що з того нам? Дегенератів не можна призначати на високі посади пане Президент, бо вони розумнішими не стануть, тільки зтупіють, як ваш протеже.
показати весь коментар
18.09.2018 15:15 Відповісти
тема с запашком
показати весь коментар
18.09.2018 20:33 Відповісти
Цікаво - чому ГПУ и прихвосні (Лисенко..і інші звіздаболи) розповідають, що не було інфи, не було фактів про того інгуша тіпа ні від кого ,,,то виникає питання: а Ви цікавились тим фактом самі ??? Ви ж державна структура - ГПУ, чи хто??? Чи коли Ви розповідаете в коментах і зверненнях про його причепність до ІДІЛ ************** на дані ФСБ і тіпа Інтерполу- то дійсно перевірена інформація ???? чи, то так якщо Народ запихтить їм причину втюхать ?? Все більше вражає НЕЗДАТНІСТь того ОРГАНУ який очолюе ДЕЛЕТАНТ в його спроможностях праці на ДЕРЖАВУ УКРАЇНА ... все більше ****** на фарс і дії часів Яника (Пшонка) для власного забезпечення правильних дій і тиску на кого треба!!!! по факту-вже не тільки корупція а АЛЧНІСТь і Паскудство яке пропагандується в держаних структурах!!!
показати весь коментар
20.09.2018 15:53 Відповісти
Сторінка 4 з 4