Таке трапляється, - Трамп про знищення російського Іл-20 сирійською системою ППО

Президент США Дональд Трамп заявив, що російський військовий літак Іл-20, цілком імовірно, збила Сирія і назвав інцидент "дуже сумним".
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент", про це повідомляє Reuters.
"Ґрунтуючись на аналізі фактів, Сирія збила російський літак. І я розумію, що близько 14 осіб було вбито, і це дуже сумно, але таке трапляється", - зазначив Трамп на прес-конференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою 18 вересня.
Він також наголосив, що США "виконали величезну роботу в Сирії зі знищення ІДІЛ і близькі до завершення цієї операції".
Раніше в Міноборони РФ повідомили, що 17 вересня близько 23:00 за московським часом під час повернення на авіабазу Хмеймім над Середземним морем за 35 кілометрів від узбережжя Сирії зник зв'язок з екіпажем російського літака Іл-20. Там уточнили, що "позначка Іл-20 на радарах управління авіацією зникла під час атаки чотирьох ізраїльських літаків F-16 по сирійських об'єктах у провінції Латакія".
Пізніше в російському військовому відомстві зазначили, що літак було збито системою ППО Сирії. Прикриваючись Іл-20, ізраїльські льотчики підставили його під вогонь комплексу С-200, повідомили в Міноборони РФ. Зазначалося, що ізраїльські засоби управління авіацією та льотчики F-16 "не могли не бачити російський літак, оскільки він заходив на посадку з висоти 5 км". Проте вони навмисно пішли на цю провокацію, сказав офіційний представник Міноборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков, зазначивши, що Росія розцінила дії Ізраїлю як ворожі.
І ніхто теж офіційно не винний. А шо ви хотіли ... І все це зовсім не приховується.
Фюрер може скреготати зубами, але факт залишається фактом.
Що далі ?