8566 відвідувачів онлайн

На Миколаївському бронетанковому заводі виявлено розкрадання 0,8 млн грн, - військова прокуратура

На Миколаївському бронетанковому заводі виявлено розкрадання 0,8 млн грн, - військова прокуратура

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону виявила шахрайську схему розкрадання державних коштів на держпідприємстві "Миколаївський бронетанковий завод".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Військової прокуратури Південного регіону

"Установлено, що в період 2016-2018 років невстановлені посадові особи державного підприємства "Миколаївський бронетанковий завод", діючи з корисних мотивів, за попередньою змовою групою осіб із службовими особами приватного підприємства, шляхом зловживання службовим становищем, перерахували грошові кошти в розмірі понад 830 тис. грн. за начебто виконання ремонтно-будівельних робіт на базі відпочинку "Вітерець", яка належить до сфери управління державного підприємства", - йдеться в повідомленні.

Як виявилося в ході перевірки, ремонтно-будівельні роботи фактично не проводилися. У результаті державі завдано збитків на суму понад 830 тис. грн.

Військовою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості, передбачені ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Топ коментарі
+6
Я считаю, что за воровство, откаты и т.п. в ВПК в военное время надо судить как за измену.
показати весь коментар
19.09.2018 20:05 Відповісти
+4
Тю! Копейки.
Чуваки за два года(!) украли 830 т. гр! Лохи.
ахмету государство собирается возмещать больше 2 мильярдов гр. за его тупую, безграмотную и вредную деятельность в бизнесе (ну раз на такие долги провис!).
Вот это вот воровство! В особо крупных размерах. И под печатью государства.
показати весь коментар
19.09.2018 20:18 Відповісти
+1
На Николаевском бронетанковом заводе выявлены хищения

А я горжусь, что на Ленинской кузне нет ни каких хищений. Все прозоро. Знаем , что и сколько стоит.
показати весь коментар
19.09.2018 20:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я считаю, что за воровство, откаты и т.п. в ВПК в военное время надо судить как за измену.
показати весь коментар
19.09.2018 20:05 Відповісти
800 тис грн на заводе это фейк У нас ищут то что до 1 млн. грн а что выше то табу
показати весь коментар
19.09.2018 20:15 Відповісти
А 1 млн. грн. это сколько в ваших фублях?
показати весь коментар
19.09.2018 21:11 Відповісти
шо хворий грошей не вистачає на горілку то пий юшку з унитазу
показати весь коментар
19.09.2018 21:47 Відповісти
Та мені не потрібна водка взагалі, то для тебе, і таких приблуд як ти, написанно. " ИДИ ДОМОЙ !"
показати весь коментар
19.09.2018 21:56 Відповісти
бери фублі та йди домой
показати весь коментар
20.09.2018 08:58 Відповісти
На Николаевском бронетанковом заводе выявлены хищения

А я горжусь, что на Ленинской кузне нет ни каких хищений. Все прозоро. Знаем , что и сколько стоит.
показати весь коментар
19.09.2018 20:07 Відповісти
Так только совсем недавно там директора выгнали. А может не директор главный лиходей был?
показати весь коментар
19.09.2018 20:08 Відповісти
петрушка обещал руки поотрубать... но там свои соратники-воры
показати весь коментар
19.09.2018 20:10 Відповісти
кому проверящим
показати весь коментар
19.09.2018 20:16 Відповісти
Тю! Копейки.
Чуваки за два года(!) украли 830 т. гр! Лохи.
ахмету государство собирается возмещать больше 2 мильярдов гр. за его тупую, безграмотную и вредную деятельность в бизнесе (ну раз на такие долги провис!).
Вот это вот воровство! В особо крупных размерах. И под печатью государства.
показати весь коментар
19.09.2018 20:18 Відповісти
Эх, помню при каждом заводе была база отдыха за бесплатно. Люди труда могли поправить свое здоровье, зато и работали хорошо.
показати весь коментар
19.09.2018 20:25 Відповісти
еще колбаса по 2,20, эх, собрать вас в кучу...
показати весь коментар
19.09.2018 20:33 Відповісти
Кстати, натуральная(по ГОСТу).
показати весь коментар
19.09.2018 20:45 Відповісти
Там за одним забором металоприйомка, а за іншим, через ХПП порт Морський. А саме прикольно, кожну годину ринда б'є, як на кораблі.
показати весь коментар
19.09.2018 20:35 Відповісти
На Миколаївському бронетанковому заводі виявлено розкрадання 0,8 млн грн, - військова прокуратура - Цензор.НЕТ 3670
показати весь коментар
19.09.2018 20:43 Відповісти
Взагалі ми воюемо раніш за таке розстрілювали а зараз чи посадять а може і ні.
показати весь коментар
19.09.2018 21:26 Відповісти
Це іще раз підтверджує, що оборонний бюджет збільшують для того, щоби більше пижжити по-новому.
показати весь коментар
20.09.2018 07:44 Відповісти
Как это "неустановленные лица перечислили"?

Без гендира и главбуха никто ничего не может перечислить на предприятии.
показати весь коментар
20.09.2018 11:00 Відповісти