9156 відвідувачів онлайн
3 402 13

ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді 29 суддів. ПЕРЕЛІК

ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді 29 суддів. ПЕРЕЛІК

На засіданнях колегій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) 28 вересня проводили співбесіди і визначали результати кваліфікаційного оцінювання 42 суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність обійманій посаді.

При цьому, як пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ВККСУ, 23 суддів визнали такими, що відповідають обійманій посаді, і 6 - такими, які не відповідають.

ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді 29 суддів 01

ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді 29 суддів 02
ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді 29 суддів 03

ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді 29 суддів 04
ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді 29 суддів 05

Повідомляється також, що 1 жовтня колегії ВККСУ визначили результати для ще 10 суддів апеляційних судів. Із них шість визнані такими, що відповідають обійманій посаді, а одна - ні.

ВККСУ визнала такими, що відповідають обійманій посаді 29 суддів 06

Топ коментарі
+4
Хоть кого-то из судей посадили? Почему одних и тех же назначают на свои же места, когда у них в декларациях миллионы!!! Где борьба с коррупцией за 5ый год? Свинья шоколадная опять пыль в глаза бросает. Хотел бы - были бы честные судьи, но ему это не выгодно. Как же жаль своей жизни, потерянной в этой ******* стране. Все валят в Польшу и ближнее зарубежье.
показати весь коментар
01.10.2018 21:45 Відповісти
+3
Почему в списке нет Вовка?Сильно переживаю и беспокоюсь?
показати весь коментар
01.10.2018 21:53 Відповісти
+3
Ворон ворону...
показати весь коментар
01.10.2018 22:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хоть кого-то из судей посадили? Почему одних и тех же назначают на свои же места, когда у них в декларациях миллионы!!! Где борьба с коррупцией за 5ый год? Свинья шоколадная опять пыль в глаза бросает. Хотел бы - были бы честные судьи, но ему это не выгодно. Как же жаль своей жизни, потерянной в этой ******* стране. Все валят в Польшу и ближнее зарубежье.
показати весь коментар
01.10.2018 21:45 Відповісти
Кто же себя посадит?
показати весь коментар
01.10.2018 21:54 Відповісти
ВККСУ признала соответствующими занимаемой должности 29 судей - Цензор.НЕТ 2730
führen und schießen!
показати весь коментар
01.10.2018 21:47 Відповісти
Почему в списке нет Вовка?Сильно переживаю и беспокоюсь?
показати весь коментар
01.10.2018 21:53 Відповісти
маже вони і досвідчені, але чи готові вони бути абсолютно незалежними?
показати весь коментар
01.10.2018 22:04 Відповісти
от кармана точно нет
показати весь коментар
01.10.2018 22:14 Відповісти
Ворон ворону...
показати весь коментар
01.10.2018 22:08 Відповісти
Новопризначена суддя Конституційного Суду має чоловіка з паспортом РФ та будинок за 10 мільйонів - https://t.co/pPK9v0g4OU https://informator.news/novopryznachena-suddia-konstytutsi-noho-sudu-maie-cholovika-z-pasportom-rf-ta-budynok-za-10-mil-oniv/ …
показати весь коментар
01.10.2018 22:09 Відповісти
занесла и порядок
показати весь коментар
01.10.2018 22:15 Відповісти
Нехай ВСІ, ці "хороші люди" - разом з суддями з ВККСУ... виїдуть з "поганої" України ... і більше НІКОЛИ ... !!! НІКОЛИ не перетинають її кордон в зворотньому порядку
показати весь коментар
01.10.2018 22:24 Відповісти
https://ua.censor.net.ua/news/3089020/********************************************************************************************************
показати весь коментар
01.10.2018 22:26 Відповісти
Суд признал регламент Вкксу противоречащим закону. Совет добропорядочности с вкксу не работает.
Всё решения вкксу без совета и противозаконным регламентом могут засунуть себе в ж-пу.
показати весь коментар
01.10.2018 23:02 Відповісти