10716 відвідувачів онлайн
4 589 65

#KyivNotKiev: МЗС України вчитиме провідні іноземні ЗМІ правильно писати назву столиці

#KyivNotKiev: МЗС України вчитиме провідні іноземні ЗМІ правильно писати назву столиці

2 жовтня 2018 року МЗС спільно із Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine починає онлайн кампанію #CorrectUA, у рамках якої звертатиметься до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису міста (#KyivNotKiev).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"Щодня протягом кампанії на сторінках МЗС України у Facebook та Twitter з’являтимуться пости, які містять випадки некоректного вживання назви Київ як Kiev провідними іноземними ЗМІ, такими як The New York Times, BBC, Reuters та інші", - йдеться в повідомленні.

У МЗС запросили всіх небайдужих громадян України та її друзів долучитися до кампанії.

"Щоб узяти участь, потрібно:

1. Розмістити кавер на особистих акаунтах у соціальних мережах.

2. Використовуючи хештеги #KyivNotKiev, #CorrectUA і затегавши відповідні провідні іноземні ЗМІ у соцмедіа, звернутися до них із проханням вживати назву міста коректно.

Настав час позбутися радянського минулого України у правописі. Долучайтеся!", - додали у відомстві.

Топ коментарі
+13
Что значит "нечем заниматься"? Это и есть работа МИДа - приводить в порядок все атрибуты независимого государства. В том числе и мову.
Колорадов это бесит.
показати весь коментар
02.10.2018 13:54 Відповісти
+6
московити йдуть лісом
показати весь коментар
02.10.2018 13:56 Відповісти
+6
Японцы и таиландцы, с которыми я общаюсь в Сети пишут Kyiv. Понимают ибо.
показати весь коментар
02.10.2018 14:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
#KyivNotKiev: МИД Украины будет учить ведущие иностранные СМИ правильно писать название столицы - Цензор.НЕТ 7745
KYVA
показати весь коментар
02.10.2018 13:47 Відповісти
Да уж.......
показати весь коментар
02.10.2018 13:47 Відповісти
Звичайно, що Кива...це па русскі піва Ківа...а українською - Пиво, Кива...
показати весь коментар
02.10.2018 16:25 Відповісти
KIVA- так правильно будет
показати весь коментар
02.10.2018 20:06 Відповісти
как его не назови, а клячко и життя па-навому никуда не денется.
показати весь коментар
02.10.2018 13:49 Відповісти
ключове слово "будет"... не сказано правда коли вони нарешті роздупляться на такий радикальний крок.
показати весь коментар
02.10.2018 13:49 Відповісти
а па єврєйскі?
показати весь коментар
02.10.2018 14:02 Відповісти
В прозорро (НИЧЕГОНЕВИЖУ) вписались?
показати весь коментар
02.10.2018 13:49 Відповісти
.честно
говоря-МИД… ну нечем заниматься по сути опять политиканство… вместо политики
КИИВ это транскриптуальное написание украинского произношения а КИЕВ в
русском варианте языка и грамматики и что.. в чем прикидон то.. Климкин
тебе зарплату за что платят за галиматью или работу....а работа МИД Украины в
Кииве и Киеве на 2 с + это так типа подарок авансом
..
показати весь коментар
02.10.2018 13:51 Відповісти
Что значит "нечем заниматься"? Это и есть работа МИДа - приводить в порядок все атрибуты независимого государства. В том числе и мову.
Колорадов это бесит.
показати весь коментар
02.10.2018 13:54 Відповісти
А Берлин как писать?
показати весь коментар
02.10.2018 14:04 Відповісти
Скажут немцы - называть их страну Дойчланд, будем называть.
Кстати, Грузия с Литвой, кажется, договорились. Теперь Не Грузия, а Сакартвело. Договорились на уровне парламентов.
показати весь коментар
02.10.2018 15:37 Відповісти
ну да может иврит -идиш введем как мову или арабский, тюркский,
татарский (чтобы с Ахметкой балакать) на на иврите с Фирташем) а тюркский язык,
таджикский, иранский, как мовы.. в мире всего то 7 тысяч мов не говоря
про диалекты и наречия... так что вперде... опять те же мовные грабли
ля-ля как выборами завоняло усе мовный вопросик всплыл как написать город Киев
а может его переименуем в Майданутый Майданный или Порошенко-Град.. причем тут
колорады.. вы откровенный циник и ура «дебило-патриот» откровенный... не долго ли независимое государство
Украины- вдруг на 28 году своего жития блоху начало ловить на своей
шерсти... знаете в чем беда- у нас последствия- стают
направлениями, а следствия стают атрибутами .. а вот будь у нас уровень джития
как в Норвегии, Швеции, Финляндии, Австрии, Германии, НИдерландов
зарплата минималка 3000 евро и пенсия 1500 евро во мову выучили все- а
так если за 5 месяцев удрало на заработки 1500 тысяч трудоспособного младого и
среднего возраста населения Украины то им похрень какая мова в написании Киев
или КЫИВ они все одно будут учить любую иную мову в стране проживания...
показати весь коментар
02.10.2018 16:01 Відповісти
Все страны, что ты перечислил, колорад ты драный, НЕЗАВИСИМЫЕ, со своим языком, и с населением, уважающим свою страну.
Майдан дал нам тоже такую возможность. Но пол страны - колорады. Именно они и тормозят всё и хнычут, что им подавай европейские зарплаты. Но и уважать свою страну не спешат. Все им что-то должны. Даже язык государственный презирают.
показати весь коментар
02.10.2018 16:17 Відповісти
А Odessa станет Odesa?
показати весь коментар
02.10.2018 13:52 Відповісти
АдєSSa
показати весь коментар
02.10.2018 14:04 Відповісти
Это типа попытка сострить?
показати весь коментар
02.10.2018 14:07 Відповісти
А коли росіяни російською пишуть Одесса а говорять Адэса, то це що - дебілізм, чи щось більше? пишіть вже на свайом дуркаватам русскам язикє - каво, а не кого, чяй, а не чай, жыд в канце канцов, а не жид! може вже досить русскім паразітам паразитувати на українській граматиці?!
показати весь коментар
02.10.2018 14:18 Відповісти
На русскам язикє гаварят п.дараси, а одесити говорять нормальною людською українською мовою. Надто вже багато п.дарасів?...ну так мабуть тому отак і живемо...
показати весь коментар
02.10.2018 15:38 Відповісти
"Більшість https://dt.ua/UKRAINE/bilshist-**********-vimagayut-rozirvati-vidnosini-z-*********-de-porushuyut-prava-lyudini-226850_.html громадян України (69%) вважають рідною мовою українську, 27% - російську, 2% - іншу мову, свідчать дані опитування Центру Разумкова." Так, багато хто гаваріт па русскі...деякі вміють гавкати, як собаки...собакомовні...але якихось особливих автономій не вимагають...https://censor.net/user/278988...а ти сам хто по національності?
показати весь коментар
02.10.2018 16:00 Відповісти
Вважать и ежедневно использовать - это сильно разные понятия.
Судя по вмему, ты ни разу не бывал в Одессе, если всерьез думаешь, что там 70% балакають.
показати весь коментар
02.10.2018 16:33 Відповісти
Коли російське лайно ллється на тебе 24 години на добу, то зрозуміло, чим ти смердіти будеш...чи ти вважаєш, що відмиватися від русскава міра не треба?!...і ти, до речі, так і не відповів про свою національність.
показати весь коментар
02.10.2018 16:51 Відповісти
Та звичайно ж Odesa...був колись на семінарі есперантистів...питаю - чому ви слово Київ на російський манер пишете?...- бо нема відповідної до літер "ы"... - тайкома заглядаю у їхній же підручник і знаходжу там таке слово - Syktyvkar...
показати весь коментар
02.10.2018 14:36 Відповісти
Тільк зараз прозріли? Режим неприхованих соєвих колаборантів
показати весь коментар
02.10.2018 13:52 Відповісти
А по-русски как правильно?
показати весь коментар
02.10.2018 13:53 Відповісти
московити йдуть лісом
показати весь коментар
02.10.2018 13:56 Відповісти
о так правильно
показати весь коментар
02.10.2018 13:58 Відповісти
На кацапстане.
показати весь коментар
02.10.2018 14:00 Відповісти
Значит, правильно перевели.
показати весь коментар
02.10.2018 20:09 Відповісти
Твоя "москва", если "по-русски, правильно", в переводе с финно-угорского переводится как гнилая вода или болото. Вот так и пиши мокша.
показати весь коментар
02.10.2018 15:39 Відповісти
У криміналістів папірець , де відтискають відбитки пальців на російській мові !
На питння чому не державною, відповідають:" бо програма зчитування на російській" !
WTF ? WTF? WTF?
Поставте в міністерствах і їх регіональних відділеннях спочатку програми на українській мові , потім вчіть іноземців...
показати весь коментар
02.10.2018 13:58 Відповісти
Не совсем СМИ, но известный всем ценителям увесистой музыки ресурс Encyclopaedia Metallum (The Metal Archives), https://www.metal-archives.com/lists/UA список украинских групп - у множества групп вырвиглазная локация Kyyiv #KyivNotKiev: МЗС України вчитиме провідні іноземні ЗМІ правильно писати назву столиці - Цензор.НЕТ 817
Только пять групп с правильным Kyiv. И у одной - зрадливе Kiev.
показати весь коментар
02.10.2018 13:58 Відповісти
То вони писали на похмелюгу коли тряслися руки, патаму і дві У. )))
показати весь коментар
02.10.2018 14:02 Відповісти
...ну вже добре, що хоч не Єгупець...
показати весь коментар
02.10.2018 14:20 Відповісти
Я теж звертав на це увагу. Хоч і агліцькими літерами, але все одно парускі.
показати весь коментар
02.10.2018 13:59 Відповісти
Японцы и таиландцы, с которыми я общаюсь в Сети пишут Kyiv. Понимают ибо.
показати весь коментар
02.10.2018 14:02 Відповісти
Маєш зв"язки з закордоном, шпійон?))
показати весь коментар
02.10.2018 14:05 Відповісти
сам ты из урюпинска.
показати весь коментар
02.10.2018 14:11 Відповісти
Це з анахдоту про те як мент придовбався до телеграфного стовпа, у якого на всі боки йшли дроти зв"язку.)))
показати весь коментар
02.10.2018 14:16 Відповісти
не знал такого.
показати весь коментар
02.10.2018 14:17 Відповісти
Сравнил нормальных людей с мокшами. Мокше хоть кол чеши не уразумеет
показати весь коментар
02.10.2018 15:42 Відповісти
кстати история в тему. сижу на сайте, общаюсь с очень далёким зарубежьем, прибегает японская дама. почти в ужасе. "ко мне русский постучался". просит у меня консультаций...
показати весь коментар
02.10.2018 15:53 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2018 16:58 Відповісти
Если бы в нашем МИДе работали реальные дипломаты, а не картавые климкины, то может было бы получше. А так... Очередной распил бабок.
показати весь коментар
02.10.2018 14:02 Відповісти
Зі скрипом, але від абруССаних відходимо...
показати весь коментар
02.10.2018 14:05 Відповісти
Раньше всегда писали Kiev. В каком году поменялось ?
показати весь коментар
02.10.2018 14:25 Відповісти
мєчьтай...
показати весь коментар
02.10.2018 15:47 Відповісти
ти думаєш чо вітька поперли
тому що собі в кишеню почав тягти більше ніж кагалу
показати весь коментар
02.10.2018 17:36 Відповісти
Треба німецьке посольство завалить скаргами, воно пише завжди Kiew
показати весь коментар
02.10.2018 14:56 Відповісти
Пані Клінтон (хоча самі американці вимовляють Клинтон) намагаючись вимовити прізвище Мєдвєдєва спромоглась лише на Медаведа...людська цивілізація та русскій язик є несумісними.
показати весь коментар
02.10.2018 15:46 Відповісти
...мдаа...какта ні па русскі...
показати весь коментар
02.10.2018 16:53 Відповісти
Транскрипция....здохбы тот "умник" кто это придумал, оно свой диплом на сало выменяло и теперь я в загранпаспорте ...Andrii....аж самого выворачивает, ну как тут не вспомнить классика - Дебилы, *** !!!
показати весь коментар
02.10.2018 19:47 Відповісти