11104 відвідувача онлайн

США готові знищити заборонені договором російські ракети

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки", про це заявила у вівторок посол США в НАТО Кей Бейлі Гатчінсон.

Сполучені Штати вважають, що Росія розробляє ракетну систему наземного базування в порушення договору часів холодної війни, що може дозволити Москві завдати ядерний удар по Європі в мінімальні терміни, однак Москва неодноразово заперечувала такі порушення.

За словами Гатчінсон, Вашингтон як і раніше націлений на дипломатичне вирішення, проте готовий розглянути можливість військового удару, якщо Росія продовжить розробляти ракетну систему середньої дальності.

"У такому випадку ми розглядатимемо можливості ліквідувати (російську) ракету, яка здатна завдати удару по будь-якій із наших країн", - заявила вона на прес-конференції.

"Контрзаходи (з боку США) матимуть на увазі знищення ракет, що розробляються Росією в порушення договору. Вони попереджені", - додала Гатчінсон.

Пізніше в своєму Твіттері посол Бейлі Гатчінсон пояснила, що вона не мала на увазі завдання превентивного удару по Росії з метою знищення ракет і що її позиція полягає в тому, що Москва має повернутися до дотримання Договору про ліквідацію РСМД, в іншому випадку країни НАТО будуть змушені вжити додаткові дії для гарантування своєї безпеки. Нинішні порушення договору російською стороною Гатчінсон назвала неприйнятними.

Топ коментарі
+28
Неизвестно, есть ракета или нет, но всякий случай влупят, везет все таки Воронежу.
показати весь коментар
03.10.2018 07:49 Відповісти
+20
США наконец начинают переходить к языку ультиматумов. давно пора кацапов загнать в нору, но в этот раз "ножками буша" не подкармливать.
показати весь коментар
03.10.2018 10:45 Відповісти
+18
Холодна війна знову на порядку денному
показати весь коментар
03.10.2018 07:53 Відповісти

Завантаження...