10755 відвідувачів онлайн
3 714 68

В Україні працюватимуть 15 вертолітних баз і центр обслуговування Airbus, - Аваков

В Україні працюватимуть 15 вертолітних баз і центр обслуговування Airbus, - Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Україні скоро почнуть роботу 15 вертолітних баз і центр обслуговування французьких вертольотів Airbus Helicopters.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацполіції, про це глава МВС повідомив у четвер, 4 жовтня, під час робочого візиту до Франції.

"В Україні ми відкриємо центр обслуговування Airbus Helicopters, створимо додаткові робочі місця. Попередньо ми плануємо, що по всій країні запрацює 15 баз, де розміщуватимуться наші вертолітні групи", - зазначив міністр.

Аваков наголосив, що джерельна база розташовуватиметься в Ніжині, а також уздовж кордонів України, проте вся система "працюватиме як єдиний механізм".

Нагадаємо, Україна і Франція підписали контракт на поставку 55 вертольотів, які використовуватимуться в системі безпеки. Перші чотири вертольоти від французької компанії Україна отримає до кінця цього року. Три вертольоти виконуватимуть завдання в підрозділах ДСНС, один - у Національній гвардії.

Топ коментарі
+14
Какой умный министр, создать 15 баз для того что б французы зарабатывали деньги, а свои похерить
показати весь коментар
05.10.2018 07:42 Відповісти
+14
гм, який добрий у нас міністр - пенсіонерам по півтори тисячі гривень в зуби дають, щоб бистріше на той світ пішли, а тут не зажав півмільярда євро для сервісної доставки вертольотами вимерлих пенсіонерів на цвинтар, сервіс понад усе......а може ще й заробітчан будуть верольотами в Європу доставляти, ну це щоб не бузували тут та давали спокійно чминовникам та баригам гроші заробляти....все для народу....райвідділи міліції поскорочували, перетворили їх і відділення, людей на обслуговування районів зменшили - а тут така розкіш на вертольоти....
показати весь коментар
05.10.2018 07:52 Відповісти
+12
После покупки на полмиллиарда евро полицейских вертолетов, выпрашивать кредит в миллиард у МВФ под повышение цен на газ для украинцев???
Эта шайка явно нас считает лозами.
показати весь коментар
05.10.2018 08:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а скільки мільйонів баксів сотками може поміститись в один вєртальот? )))
показати весь коментар
05.10.2018 07:27 Відповісти
якщо так, то краще у євро..по 500..
показати весь коментар
05.10.2018 07:29 Відповісти
В Украине будут работать 15 вертолетных баз и центр обслуживания Airbus, - Аваков - Цензор.НЕТ 6285....
показати весь коментар
05.10.2018 07:32 Відповісти
ГОТОВЯТСЯ УБЕГАТЬ МАРОДЕРЫ
показати весь коментар
05.10.2018 07:58 Відповісти
В Украине будут работать 15 вертолетных баз и центр обслуживания Airbus, - Аваков - Цензор.НЕТ 6582
показати весь коментар
05.10.2018 07:33 Відповісти
555 миллионов евро. Ни с того ни с сего. Представляю какой откат с таких огромных денег. На 50 итальянских вилл Авакову хватит. Но нельзя качать будку, атопутинападет.
показати весь коментар
05.10.2018 07:41 Відповісти
Вы просто оскорбили Авакова! Вот так, легким касанием. Всё дело в том, что это вам бы хватило на 50 вилл. А ему- и на одну не хватит. Бо покупать что-то меньшее, по стоимости, чем за 0,5 лярда- ему не к лицу. Уже- не к лицу.
показати весь коментар
05.10.2018 07:53 Відповісти
путін вже напав - якщо декому ще не дійшло.
показати весь коментар
05.10.2018 07:54 Відповісти
А виготовити вертольоти в Україні міністру релігія не дозволяє?
показати весь коментар
05.10.2018 10:42 Відповісти
Какой умный министр, создать 15 баз для того что б французы зарабатывали деньги, а свои похерить
показати весь коментар
05.10.2018 07:42 Відповісти
Он, будучи пять дней назад, в Мариуполе, пообещал, что одна из баз будет у нас. То есть, запрет на использование нашего аэропорта касается только полетов гражданских самолетов, о чем давно и заявлялось. Но полиция ведь тоже относится к гражданскому ведомству, а не к военному. А может я ошибаюсь?
показати весь коментар
05.10.2018 07:42 Відповісти
В Україні працюватимуть 15 вертолітних баз і центр обслуговування Airbus, - Аваков - Цензор.НЕТ 3947
показати весь коментар
05.10.2018 07:42 Відповісти
Как можно было назначить вора-рецидивиста, которого даже обвиняли в заказном убийстве министром МВД?
показати весь коментар
05.10.2018 07:46 Відповісти
Ворюга и мародёр. Судить этого Собакова надо за эти вертолёты никому не нужные.
показати весь коментар
05.10.2018 07:49 Відповісти
начал он с рюкзаков..
показати весь коментар
05.10.2018 07:53 Відповісти
апетит ростет во время еды.
мвд ест больше чем армия во время войны.
это говорит о том кого больше боится власть.
**йла с мордора или собственного народа.
показати весь коментар
05.10.2018 08:24 Відповісти
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjNiKuTwO7dAhWD1SwKHWCfA8sQwqsBMAB6BAgFEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJzyok6uYnxQ&usg=AOvVaw1NSAN8LnsumHEx5oaaxFg3 https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjNiKuTwO7dAhWD1SwKHWCfA8sQwqsBMAB6BAgFEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJzyok6uYnxQ&usg=AOvVaw1NSAN8LnsumHEx5oaaxFg3 нью васюки
показати весь коментар
05.10.2018 07:51 Відповісти
гм, який добрий у нас міністр - пенсіонерам по півтори тисячі гривень в зуби дають, щоб бистріше на той світ пішли, а тут не зажав півмільярда євро для сервісної доставки вертольотами вимерлих пенсіонерів на цвинтар, сервіс понад усе......а може ще й заробітчан будуть верольотами в Європу доставляти, ну це щоб не бузували тут та давали спокійно чминовникам та баригам гроші заробляти....все для народу....райвідділи міліції поскорочували, перетворили їх і відділення, людей на обслуговування районів зменшили - а тут така розкіш на вертольоти....
показати весь коментар
05.10.2018 07:52 Відповісти
чтобы зуб удалить стоит от 400 гривен.
вчера сосед пенсионер удалил, чтобы меньше есть.
а то рева и те полторы тысячи заберет.
показати весь коментар
05.10.2018 08:29 Відповісти
Півтори тисячі гривень, то МІНІМАЛЬНА пенсія.
показати весь коментар
05.10.2018 13:22 Відповісти
отож кожен четвертий пенсіонер приблизно її і отримує.....
показати весь коментар
05.10.2018 19:57 Відповісти
То так і пишіть, як воно є, а не хитріть : «Приблизно 25 % пенсіонері отримують мінімальну пенсію», а бо ж прямо скажіть, що ви за те, щоб у всіх була однакова пенсія, незалежно від стажу і виду праці.
показати весь коментар
06.10.2018 00:58 Відповісти
угу, а біля 60% населення отримує пенсію до 2 тис. грн, ну це, щоб працюючим був стимул отримувати велику пенсію....
показати весь коментар
06.10.2018 07:50 Відповісти
точніше 60% пенсіонерів
показати весь коментар
06.10.2018 07:51 Відповісти
«https://censor.net/user/397415

отож кожен четвертий пенсіонер приблизно її і отримує.....»
1. Скільки це у відсотках?
2. Визначте, який відсоток ваших текстів, відповідає фактам.
показати весь коментар
06.10.2018 12:25 Відповісти
учись : до 1500 грн- 25% (кожен четвертий), до 2000 грн - до 605 (більше половини). Піди в люли і сам впевнишся, з кабінетів все здається добре в країні.....
показати весь коментар
06.10.2018 15:15 Відповісти
до 200 грн - до 60%
показати весь коментар
06.10.2018 15:15 Відповісти
Так, тоді повертвємось, до кучки, яку ти наваляв :«https://censor.net/user/397415- пенсіонерам по півтори тисячі гривень в зуби дають»
Твоє?
показати весь коментар
07.10.2018 01:32 Відповісти
ну и что принесут Украине потраченные пооллярда? Какой эффект? Поддержали французского производителя? Только печальная лошадь вспоминается.
показати весь коментар
05.10.2018 07:56 Відповісти
Во время визита министра обороны Британии много чего изменится в Украине....,на Партесь КацаПсины,зачем оно вам???
показати весь коментар
05.10.2018 07:58 Відповісти
о так, змінилося....ціни зменшилися, суди почали по правді судити, поліцейські перестали разом з прокурорами відфутболювати людей......чи це мені сниться?
показати весь коментар
05.10.2018 08:16 Відповісти
Янык тоже хотел сделать что-то подобное. Чем это закончилось все знают.
показати весь коментар
05.10.2018 08:04 Відповісти
Большое интервью министра обороны Британии Гэвин Уильямсона касательно только УКРАИНЫ,напечатала газета The Daily Tetlegraph...
РАБссии вонючке это очень не понравицца....да и многим из вас Переводить не буду....
показати весь коментар
05.10.2018 08:10 Відповісти
- Первым делом мы сломаем вертолёты,
- Ну, а девушек?
- А девушек,- потом.
показати весь коментар
05.10.2018 08:12 Відповісти
Ці гелікоптери будуть потрібні шпигунам і крадунам, щоб вчасно втікти з країни, їх ніхто псувати не буде. Будуть стояти і чекати свого часу. Поліція як їздить на власних авто, так і буде їздити. І на фронт добре, що якийсь один дадуть. Не для того крадуни до влади прийшли, щоб країну розбудовувати.
показати весь коментар
05.10.2018 08:33 Відповісти
Ці гелікоптери потрібні, на випадок того, щоб якщо у березні 2019 року, до України прилетять виборці «іхтамнєти» їх можна було скоріше доправити до виборчих кабінок.
показати весь коментар
05.10.2018 13:25 Відповісти
Целую систему экстренной эвакуации выстраивают.
показати весь коментар
05.10.2018 08:12 Відповісти
Скажу лишь то что можно сказать..Отныне в Черном море будут находится постоянно два мощных корабля Британского Королевского флота....,остальное вам знать не положено..............
показати весь коментар
05.10.2018 08:13 Відповісти
хунта схвалює.
та й американські б не завадили.
показати весь коментар
05.10.2018 08:19 Відповісти
Тут Порошенко з протянутою рукою бігає та мільярд кредиту вимолює - а міністр половину цієї суми на вертольотні бази спускає, шикарно живемо, поліцейські мабуть вже на вертольотах на місце злочинів будуть вилітати, бо на автомобілях по селах їх не дочекаєшся.....
показати весь коментар
05.10.2018 08:14 Відповісти
В Украине будут работать 15 вертолетных баз и центр обслуживания Airbus, - Аваков

и ПРавильных пацанов ПРи власти.
как и в соседнем северном Мордоре на охоту, рыбалку.......
одна стая. и повадки одинаковы.
только норы и будки разные
показати весь коментар
05.10.2018 08:14 Відповісти
Владельцы этих вертолётов прямо кинутся обслуживать их в Украине.
показати весь коментар
05.10.2018 08:15 Відповісти
Если они будут летать так же, как полицаи с маячками перекрёстки проезжают, то хаты вместо металлочерепицы лучше крыть железобетонными плитами в два наката. А будут надоедать, так неучтенных 7,62 хватит за глаза.
показати весь коментар
05.10.2018 08:16 Відповісти
После покупки на полмиллиарда евро полицейских вертолетов, выпрашивать кредит в миллиард у МВФ под повышение цен на газ для украинцев???
Эта шайка явно нас считает лозами.
показати весь коментар
05.10.2018 08:21 Відповісти
*лохами
показати весь коментар
05.10.2018 08:22 Відповісти
І де ділись журналісти Схем? Вони(за гроші Порошенка?) слідкують за Юлею і Пінчуком, але в цей час Аваков закупає в Аербасі б/у голікоптери на 200млн. євро дорожче своєї вартості. Чи Аваков з відкатів теж цим журналістам гроші дає?
показати весь коментар
05.10.2018 08:26 Відповісти
кто кормит дэвушку со схем тот ее и танцует.
скоро все схемы будут с одного корыта питаться.
зачистят до выборов как Шустера и Шеремета......
показати весь коментар
05.10.2018 08:34 Відповісти
https://twitter.com/Marta78178642/status/1047735754695331840 Доброго ранку! В Україні працюватимуть 15 вертолітних баз і центр обслуговування Airbus, - Аваков - Цензор.НЕТ 4387
показати весь коментар
05.10.2018 08:28 Відповісти
ну а шо, прогрессивно: подлетел на вертолёте к гиперлупу, и через пол-часа можно выпить кофе в Братиславе, улететь лоукостом в Варшаву или посетить Венскую оперу.
показати весь коментар
05.10.2018 08:30 Відповісти
Слухайте крадуна Омельяна більше. Омелян - сам гіперлупить державні гроші зі страшною швидкістю. Обрало нам бидло львівське однотурове владу....
показати весь коментар
05.10.2018 08:39 Відповісти
гарна "схема" можна буде пиляти) бютжет)) і на далі!
показати весь коментар
05.10.2018 08:43 Відповісти
Думаю тандем Порошенко-Аваков готовиться до виборів, адже вертольоти дозволять швидко доставить своїх "пацанов" на любу дільницю та "порішать" результат голосування на свою користь
показати весь коментар
05.10.2018 08:49 Відповісти
Та як у березі 2014 у Харкові порішали з бєлгородськими «виборцями - іхтамнєтами».
показати весь коментар
05.10.2018 13:29 Відповісти
Наши вертолеты тоже хорошие. Сегодня вот только наблюдала четыре штуки над морем пролетали.
Я не думаю, чтоб кто- то был против того, что мы закупаем вертолеты. Просто всем бы хотелось, чтоб эти закупки были прозрачными, и второе, чтоб это не делалось за счёт обнищания народа, а делалось за счёт налогов выплаченных олигархами в Украине , а не в офшорах. А то все больше похоже на ссср, где при нищем народе было сильное государство. Хотя в нашем случае и о сильном государстве пока речь не идёт.
показати весь коментар
05.10.2018 08:53 Відповісти
55 вертолетов, 15 баз - сколько потрачено?
Рабочие места?
На эти деньги можно было кормить этих рабочих и их семьи до конца жизни!
показати весь коментар
05.10.2018 08:55 Відповісти
Пробки спокойно ездить не дают.
Надо задуматься о покупке.
Теперь на ТО летать будет недалеко.
показати весь коментар
05.10.2018 09:23 Відповісти
Откат 50%?
показати весь коментар
05.10.2018 09:32 Відповісти
Десь 38%
показати весь коментар
05.10.2018 11:28 Відповісти
что ни делается или делается везде зрада
показати весь коментар
05.10.2018 09:43 Відповісти
ловко...думал что разово украдут на покупке б/ушных вертолетов по цене новых, а оказывается тут целая схема с 15 базами с обслуживанием и ремонтом..т.е. воровать будут не разово на закупке а постоянно на стационарной основе. И сколько же выйдет цена одного полетного часа на таких золотых вертолетах?
показати весь коментар
05.10.2018 09:54 Відповісти
Чеботарь по кличке "чемодан" не додумался одному молодому бизнесмену с армянской фамилией предложить такую схему)) купить б/ушные рюкзаки -продать Назгвардии их через тендер как новые и создать в каждой области центры по их обслуживанию ...Это любимая схема пожарников когда после проверки заставляют подписать договора со своими центрами по обслуживанию огнетушителей, и каждый год платить за их профилактику...
показати весь коментар
05.10.2018 10:05 Відповісти
снова кричит, негодует рашистский "народ"-
где ето видано, где ето сльіхано
Украина имеет свой вертолетньій флот.
показати весь коментар
05.10.2018 10:34 Відповісти
І це в той час, коли 24 військових державних вертольоти вже більше 6 років "в оренді" в приватної фірми "Вертольоти України" і Потрох з Геморойсманом ВПЕРТО НЕ бажають через суд повернути їх Армії і МВС України!
Значить рівень і обсяг перерахування хабарів "орендарями" вертольотів в офшори і сліпі трасти настільки задовольняє і Потроха і Гройсмана, що Авакову (опоненту і ворогу Потроха) виділи 0,5 лярда на покупку в вертольотів в Аірбас...
показати весь коментар
05.10.2018 12:21 Відповісти
Зачем мусорам столько вертолетов? Они что без них плохо обходились? И это в то время когда мы задыхаемся от одних только процентов по внешним заимствованиям! А тут еще и 15 баз для их обслуживания! Авакова под суд!
показати весь коментар
05.10.2018 12:51 Відповісти
Після повалення ригоанальної банди вертушки передадуться в ЗСУ.
показати весь коментар
05.10.2018 16:55 Відповісти