Данія виділяє Україні $9,2 млн для Донбасу

Уряд Данії виділить $9,2 млн Програмі розвитку ООН в Україні (ПРООН) на умовах спільного фінансування заходів з розвитку.
"Цей внесок є початком нового етапу поглибленої співпраці в рамках реалізації нового проекту "Ефективне управління і залучення громадян для досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля і соціальної згуртованості в східній Україні на період 2018-2021 рр", - наголошується в спільному прес-релізі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Завдяки фінансовій підтримці Данії ПРООН зможе сприяти посиленню впливу громадських організацій і органів місцевого самоврядування на сході України, які займаються темами прав людини і забезпечення можливості для всіх громадян користуватися своїми основними правами, мати доступ до правосуддя й активно залучатися до прийняття рішень", - підкреслили в ПРООН.
"Донбасс" сидит на банковой,и все переводит в офшоры..