8960 відвідувачів онлайн

Данія виділяє Україні $9,2 млн для Донбасу

Уряд Данії виділить $9,2 млн Програмі розвитку ООН в Україні (ПРООН) на умовах спільного фінансування заходів з розвитку.

"Цей внесок є початком нового етапу поглибленої співпраці в рамках реалізації нового проекту "Ефективне управління і залучення громадян для досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля і соціальної згуртованості в східній Україні на період 2018-2021 рр", - наголошується в спільному прес-релізі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Завдяки фінансовій підтримці Данії ПРООН зможе сприяти посиленню впливу громадських організацій і органів місцевого самоврядування на сході України, які займаються темами прав людини і забезпечення можливості для всіх громадян користуватися своїми основними правами, мати доступ до правосуддя й активно залучатися до прийняття рішень", - підкреслили в ПРООН.

Топ коментарі
+11
3 миллиона Торту, 2 миллиона Авакову, 2 миллиона Грицаку, 2 ляма распределить между местными шестерками вроде Туки, на 199 тысяч помпезно отремонтировать блокпост для тамженашилюдей, которые припрутся из дынере за украинскими пенсиями, оставшуюся тысячу баксов выдать порохоботам в виде шоколадных батончиков, чтобы назвали это потужной перемогой.
показати весь коментар
05.10.2018 09:50 Відповісти
+4
А ты думаешь они пойдут в Донбасс?
"Донбасс" сидит на банковой,и все переводит в офшоры..
показати весь коментар
05.10.2018 09:55 Відповісти
+4
Украдут 80%! Остальное тоже украдут
показати весь коментар
05.10.2018 09:58 Відповісти

Завантаження...